Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedluzenie umowy? ZAPOMNIJ!
Autor Wiadomość
jota97 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: 03-11-2009, 22:37   Przedluzenie umowy? ZAPOMNIJ!

Witam wszystkich,
zblizam sie wlasnie do konca okresu promocyjnej "umowy" z Asterem tj. do 31.12 br. na pakiet internetowy Twoj Dom za okolo 73,00 PLN/m-c.
Nauczony doswiadczeniami uczestnikow m.in. tego forum, poszedlem przed minimalnym okresem wypowiedzenia (45 dni) do wspanialego "biura obslugi klienta" w Topazie w celu przedluzenia "umowy".
Chwile wczesniej przedluzalem umowe abonencka z Era, wiec bylem w dosc pogodnym nastroju (dostalem 3xwiecej minut za polowe ceny poprzedniego abonamentu + telefon stacjonarny za 1,00/m-c przez rok)... ;)
Moj spokoj trwal jednak tylko do poczatku rozmowy z mila Pania obslugujaca takich klientow jak ja, a mimo wszystko mialem naprawde dobre checi - chcialem zmienic pakiet internetowy na Twoj Swiat czyli suma sumarum PLACIC wiecej o 10,00 PLN.
W kazdej normalnej firmie taki klient jest odpowiednio traktowany (czytaj: glaskany), ale nie w Asterze.
Tutaj, wbrew wszelkiej logice, dowiedzialem sie, ze moge spadac i maja mnie gleboko w powazaniu (no moze nie tak doslownie, ale tak sie poczulem), po czym wydrukowano mi szybciutko (zeby sobie wreszcie juz poszedl) rezygnacje z uslug Aster i... bye, bye!!!

Na nic tlumaczenia, ze nie mam zadnych zastrzezen do ich uslug, ze uczciwie placilem abonament (zawsze w terminie), ze chce w koncu zwiekszyc kwote do zaplaty co m-c, itp. itd.
NIE MA ZADNYCH PROMOCJI ANI MOZLIWOSCI PRZEDLUZENIA UMOWY NA DOTYCHCZASOWYCH WARUNKACH! Albo od stycznia place wg cennika (jakies 144,00 za dotychczasowy pakiet lub 167,00 za ten, ktory chcialem miec), albo akwarium... :(

W tym momencie nie moglem juz opanowac wesolosci - po prostu glosno sie rozesmialem na takie praktyki rodem z PRL-u.
Tyle wlasnie znaczy brak konkurencji w takim miescie jak Zielona Gora, ze taka firma jak Aster moze miec Cie bezposrednio w ... !

Konczac ten przydlugawy post, tez bede mial firme Aster w ... !
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 03-11-2009, 22:40   

Witamy w TP :mrgreen:
 
 
marcinbb 
ultra master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 14 Maj 2008
Posty: 744
Skąd: Wawa
Wysłany: 04-11-2009, 15:39   

Złóż wypowiedzenie zobaczysz jak szybko będą do Ciebie dzwonić żeby zaproponować Ci pozostanie. Też kiedyś z nimi walczyłem ( jakieś 1,5 roku temu ) okazywało się że nowy abonent dostawał tańszą ofertę niż aktualny. Napisałem do ich programu lojalnościowego kilkanaście maili nie zeszli z ceny:

Złożyłem wypowiedzenie i znów powtórka rozrywki zaczęli dzwonić oferując dokładnie to samo co ich program lojalnościowy ( szkoda że mojego wypowiedzenia nie czytali na którym wyraźnie zaznaczyłem że oferta z programu lojalnościowego w ogóle mnie nie interesuje ).
Wylądowałem później u konkurencji która to za mniejsze pieniądze oferowała szybsze łącze łatwo się domyśleć gdzie :D
 
 
jota97 
Klikacz

Dołączył: 03 Lis 2009
Posty: 2
Wysłany: 09-11-2009, 22:37   

I tak wlasnie zrobilem... :) ))
Niestety w ZG nie ma konkurencji.
Tylko Netia zaproponowala mi podobne warunki na linii TP.
Nie wiem czy sie na to zdecyduje, gdyz opinie o o tym sa podzielone (z przewaga tych negatywnych).

Jesli nic nie wykluje po drodze to nowa umowe z Asterem podpisze... moja malzonka... ;) chociaz to po prostu farsa jest i tyle!
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 18-12-2009, 07:52   

Mnie też się skończyła promocja i płacę pełną stawkę. Tez bym zrezygnował żeby nie fakt że jestem zajebiście zadowolony z jakości internetu Aster a z UPC nie ( miałem przed 2-ma laty )
 
 
Enzo 
Klikacz

Dołączył: 24 Sty 2008
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-12-2009, 19:38   

dziabaq napisał/a:
Mnie też się skończyła promocja i płacę pełną stawkę. Tez bym zrezygnował żeby nie fakt że jestem zajebiście zadowolony z jakości internetu Aster a z UPC nie ( miałem przed 2-ma laty )

Ale pełna stawka jest wzięta z kosmosu. Nie możesz przedłużyć umowy albo zrezygnować i podpisać nową?
 
 
jss 
light master

Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 77
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-12-2009, 09:28   

enzo napisał/a:
Nie możesz przedłużyć umowy albo zrezygnować i podpisać nową?


Stawki dla nowych umów (promocje grudniowe):

dla klientów tylko internetu: TwójDom 5/10/1 Mb/s 65 zł (24 mies. zobowiązania) lub 70 zł ( 14 mies.)
albo TwójŚwiat 10/20/2 Mb/s 75 zł (24 mies.) lub 80 zł (14 mies.)

Dla klientów w pakiecie z telewizją lub tel. stacjonarnym internet tańszy o 5 zł od powyższych
+ telewizja analog 46 zł (24 mies.) lub 53 zł ( 14 mies.)

albo + telefon (3 pakiety: najtańszy 15 zł (24 mies.) lub 19 zł (14 mies.))

Reasumując: np. pakiet 10/20/2 Mb/s + TV analog na 24 mies. za 116 zł brutto

Zainteresowanych (W-wa) zapraszam na PW, e-mail lub Tel. :)

PS. w pakiecie Telewizja+Internet (24 mies.) karta SIM ASTER (pakiet XS 30 min. do wszystkich sieci stacjonarnych + komórkowych co m-c gratis)
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: