Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index
FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
Jak postawic serwer call of duty 4 na zew. ip
Author Message
RAZR144
Klikacz


Posted:    Jak postawić serwer call of duty 4 na zew. ip [ !!! ]

Witam . Otóż mój problem polega na tym , że kiedy stawiam serwer dedykowany :internet to on go stawia na wew. ip a nie na zew. które podają strony z możliwością sprawdzenia ip .
i widać go tak jakbym postawił go na lanie ,a nie oto mi chodzi .
pewnie trzeba w ustawieniach modemu to porobić ale nie mam pojęcia jak , moje łącze to 25m/s i modem to thomson_twg850-4u.
pomoże ktoś ?
 
 
KeFaS
ultra master

Posted:     [ !!! ]

Musisz przekierować w routerze port na jakim działa CoD na Twoje wewnętrzne IP.
 
 
RAZR144
Klikacz


Posted:     [ !!! ]

[quote="KeFaS"]Musisz przekierować w routerze port na jakim działa CoD na Twoje wewnętrzne IP.[/quote]
jak stawiam serwer teraz tak jak jest to jest ip a port to 28960 , przekierowałem ten port ale to nic nie dało ...
 
 
Precelos
ultra master


Posted:     [ !!! ]

dodaj swoje prywatne ip do DMZ
  precel@wtw.im
 
Cappo
plus master

Posted:     [ !!! ]

Przekieruj te porty
[code:1]
UDP 20800
UDP 20810
UDP 28960[/code:1]

tak trudno wklepać w google?
 
 
RAZR144
Klikacz


Posted:     [ !!! ]

dodałem moje ip do DMZ i przekierowałem te porty ale nadal widać go w sieci lokalnej (LAN)
 
 
sampo
light master

Posted:     [ !!! ]

[quote="RAZR144"]dodałem moje ip do DMZ i przekierowałem te porty ale nadal widać go w sieci lokalnej (LAN)[/quote]
Z tego co wiem to nie można równocześnie przekierowywać portów i dodawać do strefy DMZ tego samego IP.
Wyłącz przekierowanie i dodaj kompa do DMZ i powinno śmigać albo przekieruj porty a wyłącz DMZ.
  sampo
 
RAZR144
Klikacz


Posted:     [ !!! ]

[quote="sampo"][quote="RAZR144"]dodałem moje ip do DMZ i przekierowałem te porty ale nadal widać go w sieci lokalnej (LAN)[/quote]
Z tego co wiem to nie można równocześnie przekierowywać portów i dodawać do strefy DMZ tego samego IP.
Wyłącz przekierowanie i dodaj kompa do DMZ i powinno śmigać albo przekieruj porty a wyłącz DMZ.[/quote]

próbowałem z samym DMZ i tylko z przekierowanymi portami niestety w obu przypadkach nadal serwer jest widoczny na LANie
 
 
Display posts from previous:   
[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Grupa
Aktualności: