Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
@UPC.pl Cs
Autor Wiadomość
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 13-06-2005, 22:37   @UPC.pl Cs

Witam.Od jakiegos czasu siedze na serwie i sobie pogrywam na nim , mila atmosfera ludzie, ale widze ze nie ma tam zadnego admina ani nic .Codziennie jak gram widze przychodzi jakis zagraniczny koles o nicku S.... ( nie pamietam doklanie jaki on mial nic-wiem tylko ze jakis z zagranicy) no i AIm wh FULL. Kursor mu lata jak by mial padaczke ,Wh to juz nawet nic nie mowie -jak by sie dalo to by mogl ze startu zabijac :/
Chcialbym sie dowiedziec jak mozna otrzymac admina na serwer , siedze tam codziennie , jak nie to brat .Chcialbym zeby ktos mogl to rozwazyc i odpowiedziec mi na ten post.Z gory dziekuje . Jak cos to moje gg 8691111 jestem zawsze dostepny .

GL na serwie :)

Pozdrawiam > ! <

[ Dodano: Wto 14 Cze, 2005 ]
Chcialbym jeszcze dodac .Godzina 2 w nocy . fajnie wszystko ok wlazlem , jestem na serwie a tu jakis SNIPER, C Z I T E R ? ,frantik, reszte nickow nie pamietam :/ aim wh powlanczane :/ .A no admina zadnego jak zawsze? .

Btw.jesli ktos ma jakie ftp to nastepnym razem wrzuce demo!

Pozdrawiam
_________________
 
 
 
mrcezar 
light master

Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 75
Skąd: Gdynia
Wysłany: 14-06-2005, 06:56   

lubię grać na tym serwie bo zawsze ping 10-12 :D ale cziterzy są często a admina nigdy tam nie widziałem, pisałęm do upc żeby coś zrobili, powiedzieli że rozpatrzą abym został adminem i od miesiąca cisza :evil:
_________________
 
 
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 14-06-2005, 18:55   

No ogladane posty duzo jest ale zeby ktos mogl odpowiedziec na temat to widze ze malo :) .
Widac ze nikomu nie zalezy na tym serwie , dzis znow sobie gram i i znow musialo sie znalesc paru ktorzy nie moga wytrzymac bez czitow :/ Zaloze to jest .

Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 14-06-2005, 19:06   

16v.Bizarre, serwerami gier (i nie tylko gier) w chello mało kto sie interesuje. Już wcześniej były z tym problemy, nieraz pytano się jaki jest kontakt do admina ale do niczego w tej sprawie nie udało nam się dojść.
A co do FTP`a, to możesz skorzystać ze swojego konta na members.chello.pl.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 14-06-2005, 20:02   

@Puck
Powiem tak :Chcialbym sie zajac tym serwerem , chcem zeby admin/uzytkownik ktory robil serwer daj mi uprawnienie do adminowania na #UPC.pl .Wlasnie niedawno wrocilem z serwera i 3/4 osob nazeka ciagle ,wyzwiska leca .Az nie milo sie gra .A serwer jest super pingi male lagow nie ma .
Jesli bys mogl to poprosze meila albo gg do TEJ osoby ktora zajmuje sie serwerem

Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 14-06-2005, 20:31   

16v.Bizarre, może nie wyraziłem się jasno, ale nie mam kontaktu do administratora serwera. Nie wiem nawet czy taka osoba istnieje. ;-)
A nawet jeśli byłoby wiadomo do kogo pisać, to założe się, że nawet nie dostałbyś odpowiedzi na takiego maila. Chcesz, próbuj, na upc.pl znajdziesz jakiś telefon, może się dogadasz. :p
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 14-06-2005, 21:08   

Nie no nie jest zly pomysl :D ale to najlepiej isc na Czyzewskiego i samemu sie dowiedziec :) przez tel nic sie nie dowiesz :D :D:D
_________________
 
 
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 14-06-2005, 21:54   

Nie mówiłem o dzwonieniu na partyline, tylko do kogoś odpowiedzialnego.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
Sh4d0wPL 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 30
Wysłany: 15-06-2005, 08:40   

Cytat:
Chcialbym sie zajac tym serwerem , chcem zeby admin/uzytkownik ktory robil serwer daj mi uprawnienie do adminowania na #UPC.pl .


Bizarre wydaje mi sie ze wystarczylo by dostac przynajmniej recona :D Bo z adminem to raczej ciezko bedzie , ale proboj ja bym chetnie pomogl ;)
 
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 15-06-2005, 14:31   

No tak dostac dostac tylko do kogo z tym ;) :?:
_________________
 
 
 
Ptaszek 
Klikacz


Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 18
Wysłany: 15-06-2005, 22:53   

po pierwsze to chyba nikt nie ma kontakty z administratorem serwa :D
po 2gie jak gram to mnie od fejkow wyzywaja :O - nie zebym gram super hiper dobrze ale jednak swoje potrafie a i klan nie najgorszy (ale co z tego skoro nikt inny nie moze byc w klanie multigamingowym niz 5 osob z dywizji CS :( ( )

anyway wpadne chyba raz na jakis czas pozabijac :D
 
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 16-06-2005, 01:02   

Cytat:
po 2gie jak gram to mnie od fejkow wyzywaja :O - nie zebym gram super hiper dobrze ale jednak swoje potrafie a i klan nie najgorszy (ale co z tego skoro nikt inny nie moze byc w klanie multigamingowym niz 5 osob z dywizji CS ( )


Tu chodzi akurat o admina .... a nie o klan czy ktos jest pro itp .

Pozdrawiam.
_________________
 
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 16-06-2005, 09:58   

czesc.
pomysl dobry ale od czasow 1.5 nie widzialem na serwach UPC zadnego admina. reputacja serwera jest .... a raczej jej nie ma. cziter goni czitera. jak masz dema i ID czitkow to daj je na http://board.counter-stri...dfd65bcd13cfba. czarna lista czeka.
pozdrawiam
 
  Lelumpolelum
 
16v.Bizarre 
easy master

Dołączył: 13 Cze 2005
Posty: 25
Skąd: G-D-A-Ń-S-K
Wysłany: 16-06-2005, 15:38   

Ale to i tak nic nie da Lelumpolelum .NA UPC PARSZYWIE WIDAC AIM WH WALENIE PRZEZ SCIANE .to nie to ze przypuszczam ze ktos ma czity . Widac to golym okiem :/

Pozdrawiam
GL na serwie :) :mrgreen:
_________________
 
 
 
Lelumpolelum 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2005
Posty: 131
Skąd: Służew nad Dolinką
Wysłany: 16-06-2005, 16:45   

zgadzam sie z toba ale jak juz zadales sobie trud nagrania demka, to warto takiego delikwenta dodac do czarnej listy. nie bedzie mial wstepu na inne serwery. a jesli cos sie ruszy w koncu z serwerem UPC to i na niego.
pozdrawiam.
 
  Lelumpolelum
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: