Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z WoW
Autor Wiadomość
Sh4d0wPL 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 30
Wysłany: 18-05-2005, 14:25   Problemy z WoW

Witam.Mam chello od nie dawna , bo od piatku. Wczesniej bylem zwiazany z telekompromitacja i neostrada.Nie bylo na co narzekac,pingi w porzadku,p2p bez zarzutów itd.
Teraz majac szybsze chello clasic kompletnie nie jestem w stanie grac w WoW. Ping w przedziale 70-200 mam praktycznie kilka minut , a pozniej to od 800 do 20 k . Zaznaczam ze na neostradzie nie bylo takich problemow. Mam modem arris cm450 podlaczony przez Usb (wczesniej przez ethernet) , Win XP SP2 , Norton Personal Firewall i Antyvirus. Ciekaw jestem czy inni tez maja z ta gra problemy ? :(
Jezeli ktos moze pomoc , bylbym wdzieczny.
 
 
Wojti 
Klikacz

Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 6
Skąd: Rumia
Wysłany: 26-05-2005, 01:29   

Ja mam bardzo dobry ping w wow'a od 100-200.Proponuje res modemu i zobaczyc w nocy jak sparwa wygląda
 
 
 
Sh4d0wPL 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 30
Wysłany: 29-05-2005, 18:35   

Cytat:
Ja mam bardzo dobry ping w wow'a od 100-200.Proponuje res modemu i zobaczyc w nocy jak sparwa wygląda


Teraz ja tez mam dobry ping 50-200 , ale dopiero po zmianie MTU , a wiec i res modemu nie pomogl itd. A w nocy bylo tak samo. Tak czy siak thx za pomoc :D
 
 
icki 
Klikacz

Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 3
Wysłany: 09-06-2005, 12:13   

Ja mam inny problem.. byłem za routerem gra chodziła dobrze.. router został zmieniony i koniec.. przy wieksej ilości graczy robi sie olbrzymi lag .. wszyscy sie zacinaja.. pokazuje sie unknown entity. Podobno zmiana MTU pomaga.. (przynajmniej osobm bez routera) ale u mnie to jak by wogole nie mialo efektu .. i na routerze i na kompie mam zmienione MTU.. ale to nic nie daje.. i jestem w zwiazku z tym cholernie zły..
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: