Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co jest grane??
Autor Wiadomość
shogun 
Klikacz

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 5
Wysłany: 25-05-2005, 08:21   Co jest grane??

Od jakiegoś tygodnia co chwile mam problemy z chello... Codziennie inaczej chodzi... Pingi to mnie poprostu zabijają... A wczoraj to już masakra net działał git przez 10s a później 10s wogóle... i tak w kółko ... No k... nic robić sie nie da... Ktoś miał podobny problem?
Kraków
 
 
antoni555 
classic master


Pomógł: 13 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 265
Skąd: Warszawa - Mokotów
Wysłany: 25-05-2005, 09:33   

shogun, na temat cię interesujący napisano już masę postów.. Zachęcam do wnikliwej lektury pod adresem http://www.chellopl.one.pl/forum/viewforum.php?f=5

Od siebie mogę dodać, że i ja miałem podobne kłopoty co i ty, szczególnie z pingami, ale od wczoraj mam już prawie normalnie..

W ostateczności pozostaje ci wizyta w BOK-u, gdzie powinieneś otrzymać odpowiedzi na swoje pytania, od ręki. Nie wysyłaj maili, ani nie dzwoń pod 94-80 bo to się mija z celem - czekanie na odpowiedz na maila tra kilka dni, a 94-80... szkoda słów.
_________________
 
 
 
cx_ 
Klikacz

Dołączył: 27 Maj 2005
Posty: 1
Wysłany: 27-05-2005, 15:17   Re: Co jest grane??

shogun napisał/a:
Od jakiegoś tygodnia co chwile mam problemy z chello... Codziennie inaczej chodzi... Pingi to mnie poprostu zabijają... A wczoraj to już masakra net działał git przez 10s a później 10s wogóle... i tak w kółko ... No k... nic robić sie nie da... Ktoś miał podobny problem?
Kraków

No dokładnie, u mnei stało się tak po niedawnej przerwie w dostawie sygnału. 3-4 dni temu... to co się teraz dzieje to masakra. Onet raz wchodzi raz nie. Generalnie ściąganie różnych rzeczy jest ok, natomiast strony www tak kaleczą jakbym miał modem.. albo czasami jeszcze gorzej... bo w ogóle nie wchodzą. Nie dotyczy to tylko onetu, ale wszystkich witryn... Raz wchodzą szybciutko, a następnym razem nie chą w ogóle.. co się stało? Może ktoś wie? Czy tylko ja mam takie problemy?
Pozdrawiam
cx_
Kraków
PS. Mam chello plus, a chodzi mi teraz gorzej niż modem... jeszcze tak źle nie było;(
 
 
podi 
Klikacz

Dołączył: 03 Cze 2005
Posty: 7
Wysłany: 05-06-2005, 11:56   

mam ten sam problem, wszystko identycznie j.w.
no i też jestem z Krakowa....
Czy ktos juz wie o co chodzi?
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-06-2005, 13:05   

Może to jakieś problemy ma Kraków tylko? Bo skoro 3 osoby z Krakowa mają te same problemy, to raczej w helpdesku (9480) trzeba szukać pomocy.

Jacek
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-06-2005, 13:41   

Kolega (classic) miał tego typu problemy ostatnio. Zadzwonił do BOKu
i stwierdzili jakieś szumy. Po kilku dniach wymienili modem na nowy i jest ok.
 
 
shogun 
Klikacz

Dołączył: 25 Maj 2005
Posty: 5
Wysłany: 06-06-2005, 11:44   

Ja zrobiłem to samo tydzien temu:P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: