Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozgałęzienie LIVE BOXa
Autor Wiadomość
Kanclerz 
Klikacz

Dołączył: 16 Maj 2009
Posty: 2
Wysłany: 16-05-2009, 12:28   Rozgałęzienie LIVE BOXa

Witam

przymierzam się do zakupu neostrady z telewizją. Aktualnie mam netie 1mb i przy koncu umowy dają to samo co miałem. Stwierdziłem, że lepiej przejść do konkurencji zwłaszcza że dorzucają telewizję. Tylko jest dosyć spory problem. Mam 3 telewizory w domu, a z tego co mi powiedziała miła Pani w info, że live'a można podłączyć do max 2 telewizorów, a do tego obydwa muszą odbierać jeden kanał. Czy znacie może jakieś smykałki które pozwalają obejść to zabezpieczenie. Wiem, że w UPC teoretycznie jest to samo, ale w praktyce no problemo można to rozdzielić.

Za udzielone informację z góry dziękuję.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2009, 13:23   

Tylko, że interet z netii a z tepsy jak niebo i ziemia, Przygotuj się do tego, że w neostradzie będzie zrywało połączenia znacznie częściej, pingi do polskich serwerów będą dużo wyższe, części stron (takich których ich cenzura uznała za nieodpowiednie) nie będzie sią dało otworzyć (bez stosowania narzędzi typu TOR lub stawiania sobie tunelu do jakieś życzliwej osoby u innego operatora).

p.s. nie powielaj tematów.
  marekd@jabberpl.org
 
Peterek 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 25 Gru 2008
Posty: 513
Skąd: miasto J. Himilsbacha
Wysłany: 16-05-2009, 21:07   

Witam

Jakoś do mnie nie trafia telewizja przez kabelek telefoniczny. W innych krajach EU jest to uzupełnienie oferty internetu 15-50Mbps, telefonicznego abonamentu, pakietu darmowych minut u tego operatora który oferuje internet. Nabywcy takich pakietów telewizję IP traktują marginalnie, jako dodatek uatrakcyjniający ofertę.
W Polsce przy znanej mizerii ofert, dominacji jednego oferenta, opłatach "za utrzymanie linii" itp. kabelek telefoniczny w domu przestaje się już opłacać.

Sczerze polecam jako telewizję kablówkę, dowolny pakiet telewizji satelitarnej.
To co oferuje TP jest za drogie i nędzne.

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,33 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: