Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
silent hunter 3
Autor Wiadomość
USS_Yorktown 
Klikacz

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 14
Wysłany: 18-10-2007, 17:29   silent hunter 3

podczas gry przez internet (mam chello classic ) czasem na multi jak gram to wystrzelone torpedy zamiast trafic w okręt to zawracały z predkoscia rakiety, albo statek trafiony torpeda nie tonal tylko skakal po wodzie jak zaba. przed startem pingi byly niskie przy 8graczach byly max 39. a statki jak robily zwrot , to kadlub skrecal a pozostaly kilwater pojawial sie w lini prostej, tak jakby jednostka plynela prosto, ale skrecila.

reinstal gry nie pomaga, reset modemu tez nic. help
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 18-10-2007, 19:59   

Widocznie przez słabe pingi gra wariuje.
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 18-10-2007, 22:17   

Fajna gra, też się nią bawiłem ale w trybie single player więc nie pomogę...
moim zdaniem czwartą część Silent Huntera skopali.
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-10-2007, 22:39   

Musisz zrobić test do tego host'a o różnych porach dnia. Nie wiem, ale nie słyszałem o publicznych serwerach do tej gry, więc możliwe, że prywatna osoba zakłada serwer i ma problemy z wydajnością Peceta oraz słaby upload, więc przy większej ilości gracz są takie objawy. Ponad to w tej chwili z chello są problemy w grach online (dość częste w UPC), więc i tu może leżeć przyczyna Twoich problemów.

dziabaq napisał/a:
Fajna gra, też się nią bawiłem ale w trybie single player więc nie pomogę... moim zdaniem czwartą część Silent Huntera skopali.


Ja grałem w Silent Hunter 2, ale największe wrażenie wywarło na mnie kiedyś Aces of the Deep.

Co do Silent Hunter 4, to faktycznie, gra mocno skopana. Sam nie grałem, ale mój kumpel to spec od tych gier (napisał poradnik, który udostępnia gry-online), więc mu wierzę. Co najlepsze, takie problemy z patchem to wręcz kpina ze strony Ubisoft wobec graczy/klientów.

Dla przypomnienia ;)

Link 1
Link 2
 
 
USS_Yorktown 
Klikacz

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 14
Wysłany: 19-10-2007, 16:08   

mowie o silent hunter 3 a nie silent hunter 4, a to różnica

a gram na serwerach publicznych, bo codziennie jest po 5 -6 serwerow to sie dolaczam, problem jest na wiekszosci. na niektorych mmoge grac w osemke. w dzien tez sie zdarza ale wieczorem to ciezko cokolwiek zrobic bo statki i torpedy sie cofaja, lub sie zapetla i zatopiony statek wyplywa na powierzchnie i robi zamet w grze.
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 20-10-2007, 12:33   

Jedyna rada. Zrób test do tych IP.
 
 
olsenpl 
easy master

Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 24
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-10-2007, 22:40   

potrzebny jest patch - 1.4b
 
 
USS_Yorktown 
Klikacz

Dołączył: 14 Sie 2007
Posty: 14
Wysłany: 25-10-2007, 21:14   

ja mam 1.4b PL juz wgrany bo kupilem gre w sklepie komputerowym . testowalem te serwery ktore sie pojawialy i bylo w kratke, ale raz moglem podziwiac zestrzelone samoloty ktore spadly do wody i wykonywaly czynnosci co statki, turlaly sie na bok, podskakiwały. na niektorych serwrach gra sie dobrze, w trybie sub vs sub raz zdarzyło sie mi zatopic suba kolegi który oberwał torpedą lecz ona przeszła przez jego kadłub jak przez masło iw ybuchła 30 40 metrow za kumplem. raz tak sie utnie że wszystkie okrety stoja bez ruchu a jak wroci do normy to dostaja kopa , lgi to nie wszystko bo zatopiony statek nie powinien wyplywac na powieszchnie na serwku w ktorym ping jest max 40.
 
 
emilioshamburg 
Klikacz

Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 2
Wysłany: 21-03-2009, 09:43   

pilnie poszukuje jakjegoś dobrego serwera do sh 3
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,58 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: