Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Obniżka połączeń na komórki w Plfon
Autor Wiadomość
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 06-03-2009, 12:48   Obniżka połączeń na komórki w Plfon

I tak połączenia do Ery, Plusa i Orange 39 gr brutto/min, do Play 55 gr brutto?min. Stacjonarne bez zmian 8 gr/min brutto.
_________________
 
 
Józek 
light master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 13 Lis 2007
Posty: 148
Wysłany: 07-03-2009, 14:11   Re: Obniżka połączeń na komórki w Plfon

ozys napisał/a:
I tak połączenia do Ery, Plusa i Orange 39 gr brutto/min, do Play 55 gr brutto?min. Stacjonarne bez zmian 8 gr/min brutto.


A co to za "miody"? Przecież w Telekomunikacji Polskiej na komórki od marca jest 40 groszy brutto. Popatrz na " Play ". Od 16 marca bęzdie29 groszy brutto do wszystkich.

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14164
_________________
 
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-03-2009, 16:56   

Józek napisał/a:
A co to za "miody"?
, słuchaj napisałem to informacyjnie, a nie dla reklamy tej firmy czy coś. Może ktoś używa tej sieci i jeszcze nie wie o tych stawkach, a poza tym chyba po to jest forum, co nie? Poza tym jest to usługa bez zobowiązań i podpisywania umów, jak ktoś zechce to sobie przejdzie do Play czy innego operatora kiedy zechce, jak tylko mu się stawki spodobają.
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-03-2009, 17:12   

No, nowa oferta play wygląda całkiem atrakcyjnie, nie zaszkodzi spróbować, starter kosztuje raptem kilka zł a jak przestanie się podobać można wyrzucić do śmieci.

Ta sieć ma tylko jedną wadę, bardzo wysokie stawki za połączenia przychodzące, czyli do odbierania telefonu potrzeba by właściwie drugiej karty jakiejś innej sieci.
  marekd@jabberpl.org
 
ozys 
classic master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 07 Lip 2006
Posty: 164
Skąd: Lublin
Wysłany: 08-03-2009, 17:29   

Marek napisał/a:
Ta sieć ma tylko jedną wadę, bardzo wysokie stawki za połączenia przychodzące,
no właśnie, zastanawiałem się nad tą dyskryminacją Play i nie mogę tego zrozumieć. Konkurencja konkurencją, ale uważam, jeżeli działa 4 głównych operatorów to każdy powinien mieć te same szanse na rynku.
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 08-03-2009, 18:38   

Cytat:
no właśnie, zastanawiałem się nad tą dyskryminacją Play i nie mogę tego zrozumieć.
Co tu jest do rozumienia albo nie ? Ta sieć chce zarabiać głównie na połączeniach przychodzących to sobie takie stawki ustaliła.

Ponieważ jest to nowy operator o niewielkim udziale w rynku UKE tymczasowo przystał na takie rozwiązanie. Jednocześnie nakazując innym operatorom zgadzać się na warunki jakie dyktuje P4.

Ale minienie rok może 2 i się skończy kombinowanie. Ciekawe ilu ludzi przez ten czas Play do siebie zrazi takim postępowaniem a ilu klientów zdobędzie.

(mam telefon w normalnym plusie, ale numer zaczyna mi się o 8, mam go od dawna zanim jeszcze powstało play, teraz jak go komuś daję to się mnie coraz częściej pytają czy to przypadkiem nie jakiś dziwny wynalazek na którego dzwoniąc zapłacą podwójnie)
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: