Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z serwerem gry
Autor Wiadomość
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-05-2005, 20:25   

Sh4d0wPL napisał/a:
A i mam pytanie czy jest mozliwosc ,ze po burzy padl router lub cos takiego ?? Bo problemy zaczely wystepowac wlasnie po burzy wtorkowej

Moim zdaniem jest to jak najbardziej możliwe. Ja mając już około 3 lata temu modem Arris CM200 właśnie po burzy przestał działać. Niby logował się do sieci, ale nie było żadnej komunikacji (o ile dobrze pamiętam tamte czasy).
Router również może (nie musi) ulec uszkodzeniu podczas burzy jak każde inne urządzenie elektryczne włączone wtyczką do gniazdka.

Jacek
_________________
 
 
Sh4d0wPL 
easy master

Dołączył: 18 Maj 2005
Posty: 30
Wysłany: 19-05-2005, 21:30   

OK sprawdzilem ze sprzetem jest wszystko ok :D Alee ping sie zmienil diametralnie po zmianie MTU z 1500 na 576 za namowa jednego z forumowiczow :D thx za pomoc !! :)
 
 
Dilsvern 
Klikacz

Dołączył: 20 Maj 2005
Posty: 1
Wysłany: 20-05-2005, 22:28   

Ja juz nie moge. Od tygodnia pingi na serwerach gier(w moim przypadku Counter Strike) wzrosly do 400. Napewno nie jest to wina sprzetu, nie mam spyware'ow(skanowalem ad-aware'em SE, SpyBot'em i Bazooka scanner'em), ani wirusow(avast), w miare czysty rejestr. Probowalem zmieniac MTU, ale nic nie dalo. Ciekawe, ze na niektorych serwerach jest ping 12-19, a na pozostalych bardzo wysoki.
Nie jest to rowniez wina serwerow, poniewaz uzytkownicy neostrady, czy tez astercity nie maja takich problemow.
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 20-05-2005, 23:24   

Dilsvern napisał/a:
Ciekawe, ze na niektorych serwerach jest ping 12-19, a na pozostalych bardzo wysoki.

Czyli nie jest to również wina chello (dobrze wnioskuję?). Inaczej miałbyś zawsze problemy.
Dilsvern napisał/a:
Nie jest to rowniez wina serwerow, poniewaz uzytkownicy neostrady, czy tez astercity nie maja takich problemow

Bo trasa pakietu jest róźna dla różnych sieci. A z tego co piszesz, to problem występuje gdzieś pośrodku trasy pakietu. Dlatego sprawdź (opisy działania traceroute/tracert już były nie raz na forum podawane) gdzie pojawia się problem i dopiero czas się zastanowić który router źle działa.

Jacek
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: