Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Po co są moderatorzy?
Autor Wiadomość
Miguel 
light master


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 115
Wysłany: 04-11-2008, 13:29   Po co są moderatorzy?

Witam!

Chciałbym poruszyć dwie sprawy.

Kilka dni temu założyłem wątek: http://forum.mediaswiat.p...f54a2a3e2#51233

Jak zwykle, błyskawicznie pojawili się w nim zawodowi spamerzy tego forum - włączając w to jednego tak zwanego "moderatora", który wczoraj w nocy zamknął wątek, zamiast go wyczyścić.

Druga sprawa sięga sierpnia. Przewrażliwiony na swoim punkcie niejaki clarkkent nałożył na mnie dwa ostrzeżenia. Minuta po minucie co jest niezgodne z regulaminem, a także z ogólnoprzyjetymi zasadami współżycia społecznego - nie każe się przecież dwukrotnie za jedno przewinienie. Nie podnoszę już nawet istoty samego "przewinienia" - chodzi mi tylko i wyłacznie o fakt złamania regulaminu przez osobe, która została wyznaczona do dbania o jego przestrzeganie. A tymczasem odnoszę wrażenie, że uzytkownik ten więcej sam spamuje po wszystkich wątkach, niż wnosi cokolwiek pożytecznego na forum...
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-11-2008, 14:03   

Miguel, nie oceniaj, bo to nie służy merytoryce, a robisz to nie pierwszy raz.

za
Cytat:
P.S. O ja! Ty nawet nie jesteś modem czy adminem! Ty po prostu źle sie czujesz, jesli przed południem nie zasmiecisz kilku watków swoimi nic nie wnoszącymi postami.

chętnie dałbym Ci kolejne ostrzeżenie, bo to nie służy dobrej dyskusji.

W wymienionym przez Anioła temacie wypowiada się TePeO który jest przedstawicielem i np 21-10-2008, 07:36 napisał o sofcie do Philipsa stąd przekierowanie do tego tematu ma podstawy.

Jeżeli chciałbyś dalej na ten temat porozmawiać zapraszam do kontaktu przez prywatne wiadomości.

pozdrawiam
Michał
(administrator)


ps. Wkrótce 5lat istnienia serwisu i 4 lata istnienia forum.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-11-2008, 22:16   

Miguel napisał/a:
Jak zwykle, błyskawicznie pojawili się w nim zawodowi spamerzy tego forum - włączając w to jednego tak zwanego "moderatora", który wczoraj w nocy zamknął wątek, zamiast go wyczyścić.

Druga sprawa sięga sierpnia. Przewrażliwiony na swoim punkcie niejaki clarkkent nałożył na mnie dwa ostrzeżenia. Minuta po minucie co jest niezgodne z regulaminem, a także z ogólnoprzyjetymi zasadami współżycia społecznego - nie każe się przecież dwukrotnie za jedno przewinienie. Nie podnoszę już nawet istoty samego "przewinienia" - chodzi mi tylko i wyłacznie o fakt złamania regulaminu przez osobe, która została wyznaczona do dbania o jego przestrzeganie. A tymczasem odnoszę wrażenie, że uzytkownik ten więcej sam spamuje po wszystkich wątkach, niż wnosi cokolwiek pożytecznego na forum...


Na tym forum nie mam uprawnień, aby dawać więcej niż 1 jedno ostrzeżenie naraz. Uważałem, że powinieneś dostać 2. Powiem Ci tak - tam gdzie się pojawiasz robi się bardzo nieprzyjemnie.

To, że mówisz, że jestem tzw. "moderatorem" jest bardzo niemiłe. Uwierz mi, że codziennie staram się śledzić wszystkie wątki i porządkować to forum, jeśli jest taka potrzeba. Robię to społecznie. Moderatorem zostałem wybrany na życzenie użytkowników tego forum oraz administracji. Nie prosiłem się o to - chciałem na początku nawet zrezygnować z tej funkcji. Uwierz mi - narobiłeś tu sporo szumu od czasu jak się pojawiłeś. Jeśli inni użytkownicy oraz administracja tego forum chcieliby, abym przestał być moderatorem, jestem gotowy w każdej chwili zrezygnować z tej funkcji.
Czekam na Wasze zdanie.
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 05-11-2008, 15:16   

clarkkent, superman musi być na forum i tyle :)
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-11-2008, 21:42   

Rafal napisał/a:
clarkkent, superman musi być na forum i tyle :)


Dzięki :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: