Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Soulseek w chello
Autor Wiadomość
Dronio
Klikacz

Dołączył: 28 Sty 2005
Posty: 3
Wysłany: 28-01-2005, 10:47   Soulseek w chello

Soulseek działał mi pięknie, aż do pewnego momentu gdy prędkość stała się fatalna - waha się od 0,1 do 3 kbps, natomiast jak wysylam to predkosc jest stala ?? czy macie podobne problemy i czy da sie cos z tym poradzic ??
 
 
 
paproch 
Klikacz

Dołączył: 16 Kwi 2008
Posty: 1
Wysłany: 16-04-2008, 22:39   

Problem powrócił.
Niskie prędkości to jedno, najgorsze jest samo łączenie się z serwerem.
Jeżeli już uda mi się podłączyć do serwera to po ~2min tracę to połączenie, najciekawsze jest to że jak wepnę kabelek od innego dostawcy problem znika, ewidentnie coś nie tak po stronie UPC.
Czy ktos ma podobny problem ? może jest na to jakaś rada ?
 
 
Bernał 
Klikacz

Dołączył: 27 Lut 2007
Posty: 1
Wysłany: 20-04-2008, 13:27   

tak mam ten sam problem, nie da się ściągnąć nawet 1 utworu, bez przerwy rozłącza. Łączy się tylko gdy uruchamiam slsk od nowa. Troche jestem nie miło zaskoczony, mam od tygodnia łącze chello 10mb a tu taka klapa ;/ Soulseek to podstawa jak dla mnie...
 
 
phonik 
easy master

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-05-2008, 16:23   

U mnie podobnie, problemy z podlaczeniem do serwera i ze sciaganiem plikow w tej sieci.
 
 
OBYWATEL 
light master

Dołączył: 24 Maj 2008
Posty: 61
Wysłany: 30-05-2008, 19:38   

Dokładnie, wie ktoś co z tym Soulseek'iem ? Bo jak na razie kiepsko... To znaczy ciągle mi przerywa połączenie :shock: A jest to mój ulubiony P2P 8)

[ Dodano: 23-06-2008, 14:42 ]
Zdaje się, że wszystko już OK... Miejmy nadzieje :) Od dwóch godzin 'SoulSeek' pracuje bez zająknięcia :)
 
 
wujek 
light master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 20 Cze 2008
Posty: 82
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 28-07-2008, 12:44   

Witam, zrobie malego bumpa :]

U mnie nadal Soulseek jest co chwile rozlaczany. P2P dziala, bo jak juz zalapie pliki to ssie ladnie i wysyla tez, ale komunikacja z serwerem lezy i kwiczy.

Ostatni post traktuje o 2h dobrego dzialania Soulseeka, to jeszcze o niczym nie swiadczy, czy to lokalne przypadlosci czy u Was nadal lipa ?
 
 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 28-07-2008, 21:35   

mi sie zdaje ze upc filtruje jakos pakiety, szuka jakis fraz ktore wystepuja w p2p czy gdzies tam i tak sie dzieje. np ja mam problemy do laczenia sie z trackerami, ale gdy wezme tracker na https to odrazu one znikaja. z grami online jest tez lipa, bo mozna chwile pograc i potem wywala, jak by blokowali portami to bym w ogole sie nie polaczyl ;/
 
 
mgregor 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 26 Maj 2008
Posty: 89
Wysłany: 29-07-2008, 01:38   

A to dziwne bo wlasnie skonczylem 12 godzinny maraton World Of Warcraft... Problem z grami on-line zapewne lezy po Twojej stronie a nie po stronie UPC.
 
 
patgaw 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 08 Lip 2006
Posty: 287
Skąd: WWA
Wysłany: 29-07-2008, 20:24   

no bo to jest tylko w niektorych grach.
pograj sobie w trackmanie nations forever albo race driver gird i pogadamy wtedy.
 
 
n0id 
Klikacz

Dołączył: 10 Wrz 2005
Posty: 9
Skąd: Katowice
Wysłany: 29-08-2008, 12:39   

udało mi się znaleźć rozwiązanie - pomogła zmiana adresu IP:

Jezeli łączymy sie bezposrednio przez modem to zmieniamy adres mac karty sieciowej na dowolny np. 000AE63EFDE1, a nastepnie resetujemy modem. Żeby zmienić adres wchodzimy w ustawienia/połączenia sieciowe/połączenie lokalne, klikamy właściwości, potem wchodzimy w zakładkę konfiguruj, a dalej zaawnsowane i w polu NETWORK ADDRESS wpisujemy nową wartość MAC np.000AE63EFDAF, 000AE63EAA01 itd)

Prawdopodobnie klasa adresów sieci 84.10.115.0 (akurat ja w tej byłem) jest zbanowana z jakiegoś powodu na soulseeku (sprawdzałem połączenie przez telnet i zrywa zaraz po jego nawiązaniu).

pozdrawiam i miłej zabawy ; )

[ Dodano: 09-09-2008, 13:10 ]
mały edit: niestety nie działa (widocznie po zmianie adresu usługa zaczęła działać i był to tylko zbieg okoliczności).

także swojego poprzedniego posta uważam za nieaktualnego ...

straciłem cierpliwość - z pewnością pomoże zmiana łącza na neostradę albo dsl.

pozdrawiam, n0id
 
 
 
phonik 
easy master

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-10-2008, 19:46   

Dzis tak wlasciwie bez nadziei odpalilem slsk i jak dotad wszystko gra i buczy od jakichs dwoch godzin, szuka, sciaga i nie rozlacza.
Sprawdzcie, moze i u Was cus 'drgnelo w rajstopach' ;)

pozdr
 
 
k1ngpin 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 93
Skąd: Warszawa
Wysłany: 11-10-2008, 16:39   

phonik, wczoraj było przez chwile dobrze, racja. Ja się dołączam do grupy malkontentów. Slsk nie działa u mnie dobrze od czasu kiedy zmienili mi pakiet z 5 Mbps na 10. Trwa tak to od trzech tygodni. Te same objawy, długie łączenie, a jeśli już się połączy to następuje disconnect po paru minutach... niestety. :sad:
 
 
 
phonik 
easy master

Dołączył: 30 Kwi 2008
Posty: 23
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-10-2008, 17:28   

U mnie od poczatku nie dzialal (czyli od kilku miesiecy) i nagle zaczal, dlatego dalem sygnal.
Dzis rowniez wszystko w najlepszym porzadku, szuka, sciaga, jak marzenie.

pozdr
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: