Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lagi w grach
Autor Wiadomość
Leorick 
Klikacz

Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: 04-05-2005, 17:40   

pffff dzieki za tak klarowne odpowiedzi ale dzisiaj moj problem chyba zostal rozwiazany (mam nadzieje ze nie wykrakam), przeslalem im moj problem jakies 2 tygodnie temu razem z pingami z tracerta, dzwonilem do nich co 2 dni a dzisiaj juz po 17 i poki co jest dobrze, mam nadzieje ze tak zostanie, podobno byl problem z jednym routerem przez ktory przechodzilem wiec zmienili ponownie, a wiec panie Sinus dziekuje za opowiedzi, za pomoc w rozwiazywaniu problemu :lol: tym razem jednak chello ?? heh

chello BYLO TUTAJ WINNE :D HEH

moze byc ?? :)

Pozdro
Leorick
 
 
 
SiNuS 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 27 Lut 2005
Posty: 375
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-05-2005, 17:58   

Jakbyś był ciutkę cwany/mądrzejszy to zapodałbyś na dzień dobry
wyniki z tracert, które słałeś do chello... :P ALE jak to zwykle bywa,
przypomniałeś sobie o czymś takim dopiero jak Ci o tym napisałem... :twisted:
także nie masz żadnych dowodów na swoją rację i ja mogę spokojnie
nadal obstawiać za tym, że miałeś śmietnik w kompie 8) Nie ma
i nie było tutaj oczywiście żadnej winy chello
(co każdy może
sam sprawdzić)
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-05-2005, 21:03   

Cytat:
nom Marek podaj swoja stronke dzieki ktorej przejmiesz kontrole nad moim kompem, a i powodzenia zycze, po drugie hackerzy tak zabardzo sie nie afiszuja ROTFL.

Myślisz, że to trudne albo, że aby znaleźć jakiegoś expoloita i umieścić na stronce trzeba niewiadomo gdzie szukać no to specjalnie dla Ciebie coś niezbyt skomplikowanego http://msgs.securepoint.c...aq0412/298.html
(nie bój się to tylko opis co należy umieścić na stronce) znalezione w niecałą minutę po wpisaniu 3 magicznych słów w google (to akurat dość stare jest bo z grudnia zeszłego roku więc możliwe, że kwietniowe poprawki już coś z tym robią jak chcesz ale, że przykład bardzo ładny prosty więc niech zostanie) Są na bieżąco robione listy aktualnych błędów na które nie ma jeszcze poprawki (bo te powstają dopiero kilka miesięcy po pojawieniu się exploitów) i jak widzisz wcale nie trzeba być niewiadomo jakim h4x0r3m aby z nich skorzystać więc nie wiem co w tym takiego śmiesznego. Jeśli myślisz, że mało kto z tego korzysta to niedawno głośno było o jakiejś stronce nazywało się to chyba podobnie do google tylko jeszcze miało k obok l samo wejście powodowało zainstalowanie 2 niezależnych trojanów żadnych możliwości zabezpieczenia się a poprawka na wykorzystane luki nie wcześniej niż w połowie maja będzie (a najprawdopodobniej dopiero czerwiec - lipiec).
Nie będę się dalej rozpisywał w tym temacie bo to nie moja działka - nie zajmuję się psuciem komputerów tylko ich naprawianiem a to była tylko taka drobna uwaga w zakresie bezpieczeństwa radzę ją potraktować poważnie i przesiąść się na jakiegoś firefoxa albo operę (dziury w firefoksie łatane są w klika godzin od odkrycia na długo zanim jakiś exploit powstanie).
  marekd@jabberpl.org
 
Leorick 
Klikacz

Dołączył: 03 Maj 2005
Posty: 5
Skąd: Szczecin
Wysłany: 05-05-2005, 09:24   

ty ano czekaj :) miales podac stronke po ktorej przejmiesz kontrole nam moim kompem, zmieniles temat :) , o bledach w windach i bledach w SP i kolejnych SP jest wszedzie i kazdy o tym wie ze micro sux, ale miales podac stronke po ktorej mozesz przejac kontrole, chyba cos ci nie wysszlo.

Sinus twoja sprawa, smietnika nie mialem i nie bede mial, jezeli ty masz to twoja sprawa, ja swoj problem rozwiazalem w chello, a ze nie wierzysz to akurat malo mnie to obchodzi, wkoncu mozesz pisac co chcesz jak kazdy na tym forum, prawde - klamstwa - wszystko, czy pisze prawde czy nie to o tym nie wiesz, i tak jak powiedzialem mam to gdzies :) nie znam cie i sie tym nie przejmuje.

No Marek mam nadzieje ze sie cos wiecej rozkrecisz a nie googlujesz sobie :) zacznij sie bawic exploitami i napisz mi jakas kawal na kompie to sie uciesze.

Do zobaczenia kiedys moze, jezeli bedzie problem z chello to tu moze zajrze poczytac cos nowego poki co nie mam potrzeby tutaj wchodzic, jeszcze raz dzieki za konwersacje :) bylo smiesznie hehe :D

Pozdro dla Sinusa i Marka :)
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-05-2005, 15:11   

Cytat:
ty ano czekaj miales podac stronke po ktorej przejmiesz kontrole nam moim kompem, zmieniles temat , o bledach w windach i bledach w SP i kolejnych SP jest wszedzie i kazdy o tym wie ze micro sux, ale miales podac stronke po ktorej mozesz przejac kontrole, chyba cos ci nie wysszlo.

To nie ja miałem tylko podać Ty chciałeś abym podał a zrobiłem nawet coś więcej podalem dokładną instrukcję jak każdy może sobie samemu taką stronkę zrobić, to naprawdę nic trudnego (jeśli zna się odrobinę angielski).
  marekd@jabberpl.org
 
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 05-05-2005, 19:21   

Bez flejmów. IE jest dziurawy. kropka.
_________________
 
  maciej@lebkowski.info
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,72 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: