Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Sci-Fi Channel
Autor Wiadomość
Baltar 
easy master


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-08-2008, 10:39   Sci-Fi Channel

Czy UPC włączy wreszcie do cyfrowej oferty Sci-Fi Channel? Jestem klientem UPC (w moim mieście nie działa Multimedia) i teraz poważnie rozważam montaż talerza i przejście na "n". Oczywiście będzie to chybiona inwestycja, jeśli wkrótce potem ten kanał pojawi się w UPC - jakie są zatem perspektywy?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-08-2008, 13:09   

Cytat:
Czy UPC włączy wreszcie do cyfrowej oferty Sci-Fi Channel
nie
Cytat:
i teraz poważnie rozważam montaż talerza i przejście na "n".
i to chyba jest najlepsze rozwiązanie
  marekd@jabberpl.org
 
Baltar 
easy master


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-08-2008, 13:25   

Dzięki za konkretną odpowiedź. Ponieważ jednak strasznie nie chce mi się instalować tego talerza, rozważam też przejście na Videostradę z pakietem "L". Polsat i TV4 pozostanie na kablu z UPC za darmo.
 
 
Astromatrix 
easy master

Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 23
Wysłany: 04-08-2008, 14:06   

Nie wiem tylko czy konkretną :) Dla mnie zabrzmiało to jak "nie bo nie". Czy jest jakieś oficjalne info na ten temat ze strony UPC?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-08-2008, 15:13   

Cytat:
Nie wiem tylko czy konkretną :) Dla mnie zabrzmiało to jak "nie bo nie". Czy jest jakieś oficjalne info na ten temat ze strony UPC?
to nie jest kanał fta, upc nigdy nie włącza do oferty kanałów za które pobierane są opłaty bez podnoszenia abonamentu - informacje o podwyżce muszą być znane odpowiednio wcześniej (a na razie nie ma żadnych), gdyby chcieli go wprowadzić w jakieś odrębnej ofercie to z kolei z wyprzedzeniem zaczęli by go reklamować (mają tam potężną machinę marketingową jak wprowadzają coś nowego to wiadomo kilka miesięcy na przód).

Oczywiście nie wykluczam, że pod naporem konkurencji trochę później ...
ale nie w najbliższym czasie.

Podkreślam też, że to jest moja prywatna opinia a nie niczyje oficjalne stanowisko - to że ja tak uważam nie znaczy, że ktoś może mieć na ten temat zupełnie inne zdanie.
  marekd@jabberpl.org
 
Astromatrix 
easy master

Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 23
Wysłany: 04-08-2008, 15:27   

Jeżeli chodzi o ofertę programową UPC to raczej żadnych wielkich kampanii prowadzonych z wyprzedzeniem nie zauważyłem, miałem po drodze inną kablówkę i było podobnie - informacja pojawiała się raczej już po wprowadzeniu jakiegoś kanału do oferty. Jeżeli gdybać o wprowadzeniu Sci-Fi do oferty to oczywiście do pakietu MAX, gdzie ciągle coś przybywa a abonament jest na tyle wyśrubowany, że pozwala na takie posunięcia. A osobiście też nie wydaje mi się żeby ten kanał został dołączony jeśli w ofercie już jest AXN Sci-Fi i w sumie mały żal, bo ramówka polskiego Sci Fi pozostawia wiele do życzenia.
 
 
Baltar 
easy master


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-08-2008, 15:47   

No właśnie dość umiarkowana atrakcyjność oferty polskiego Sci-Fi Channel jest powodem, dla którego dotychczas nie podjąłem działań...
 
 
multisyncsb 
Klikacz

Dołączył: 23 Lip 2008
Posty: 5
Wysłany: 04-08-2008, 17:05   

Marek napisał/a:
Cytat:
Czy UPC włączy wreszcie do cyfrowej oferty Sci-Fi Channel
nie
Cytat:
i teraz poważnie rozważam montaż talerza i przejście na "n".
i to chyba jest najlepsze rozwiązanie


jak to nie ma????????

a w cyfrowym pakiecie max?
 
 
seven of nine 
ultra master


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 24 Mar 2008
Posty: 1339
Skąd: Sopot
Wysłany: 04-08-2008, 17:09   

Nie ma, jest AXN SCI FI. :?
Ojciec mojego ucznia, ktory pracuje w UPC, twierdzi ze kanal ten pojawi sie w 90 procentach do konca tego roku. Nie wiem skad ma te informacje, ale niech mu bedzie...
 
 
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 04-08-2008, 18:08   

Podobno we wrześniu ma zostać włączony pakiecik nowych kanałów telewizyjnych do cyfrowej UPC. Jakich? Nie wiem.
 
 
Baltar 
easy master


Dołączył: 04 Sie 2008
Posty: 43
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 05-08-2008, 00:29   

Hmm, to może jednak jeszcze poczekać? Z drugiej strony na moje pytania o ten kanał UPC odpisywało (w lipcu), że "nie są w stanie podać terminu ewentualnego wprowadzenia kanału Sci-Fi Channel"...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: