Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Taryfa -NON STOP EUROPA
Autor Wiadomość
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-07-2008, 10:37   Taryfa -NON STOP EUROPA

UPC rozpoczyna testy taryfy, w której klienci będą mogli realizować połączenia do sieci stacjonarnych w dziewięciu krajach europejskich w ramach abonamentu.
Promocja testowa taryfy UPC Non-stop Europa będzie prowadzona w regionach gdańskim i warszawskim przez trzy miesiące – do końca września 2008. Obejmie miasta takie jak: Gdańsk, Gdynia, Kowale, Rumia, Sopot, Starogard Gdański, Góra Kalwaria, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Karczew k. Otwocka, Konstancin Jeziorna, Marki k. Warszawy, Otwock, Piaseczno k. Warszawy, Piastów, Stare Babice, Warszawa, Zielonka k. Warszawy, Ząbki k. Warszawy.

Dzięki taryfie UPC Non-stop Europa w ramach abonamentu wynoszącego 99 złotych, klienci będą mogli rozmawiać bez ograniczeń z osobami, korzystającymi z sieci stacjonarnych wybranych krajów, do których Polacy najczęściej podróżują lub wybierają na miejsce zamieszkania. Wśród nich znajdą się: Austria, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Szwecja, Włochy i Wielka Brytania.

Ponadto UPC wprowadza promocyjne usług telefonicznych, telewizyjnych oraz internetowych, skierowane zarówno do dotychczasowych klientów, jak i osób, które chcą skorzystać z usług firmy.

Oferty pakietowe

Dla wszystkich, którzy chcieliby kupić dwie lub trzy usługi, UPC przygotowało oferty pakietowe. Przy zakupie dwóch usług klient otrzymuje rabat w wysokości 10 proc. od miesięcznego abonamentu, a kupując trzy usługi klient otrzyma 20 proc. rabatu na zakupione usługi.

Dotychczasowi klienci, którzy dokupują nową usługę w ramach promocji, otrzymują nowy pakiet promocyjny z umową i rabatami obowiązującymi przez 12 miesięcy. Taką samą ofertę otrzymują nowi klienci, podpisujący umowę na dwie lub trzy usługi.


ZRÓDŁO
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 15-07-2008, 15:02   

Śmieszna jest ta promocja 10% przy 2 usługach to jest normalnie śmiech na sali jak weżnę od nich np tv cyfrowy + tel dadzą mi z 20 pln rabatu lol przy 3 usługach 20%


PS
ja mam promocje stara i jest lepsza 2 usługi gdzie druga usługa na okres całych 12mc 50% taniej
 
 
amhu 
Klikacz

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6
Wysłany: 15-07-2008, 17:22   

Tę propozycję traktuję jako kpinę z obecnych i potencjalnych klientów UPC.
Tuż za moimi drzwiami dynda kabel Astera, gdzie w wypadku umowy na czas określony średni miesięczny abonament za net (3/6 mega) i TV wynosi 125 zł. Nietrudno zgadnąć co zrobię - umowa z UPC niedługo kończy się; wypowiem ją i przejdę do konkurencji.
O to chodziło Paniom i Panom z UPC?
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-07-2008, 22:39   

amhu napisał/a:
kabel Astera, gdzie w wypadku umowy na czas określony średni miesięczny abonament za net (3/6 mega) i TV wynosi 125 zł.


A nie jest umowa przypadkiem na dwa lata?
 
 
amhu 
Klikacz

Dołączył: 15 Lip 2008
Posty: 6
Wysłany: 16-07-2008, 09:41   

Owszem. Każda jednak zmiana zapisów umowy ze strony ISP - w tym m.in. cen - daje mi możliwość jej wypowiedzenia.
UPC od dość dawna doprowadza mnie do białej gorączki. Tydzień temu nie miałem internetu i telefonu przez 3 dni. W mieszkaniu syna od dwóch dni to samo. Gdyby były to sporadyczne przypadki nie byłoby problemu. Powtarza się to jednak niemal regularnie co dwa-trzy miesiące. Internet i telefon nie są dla mnie narzędziami rozrywki lecz pracy i nie stać mnie na ich utratę z winy UPC.
Ergo: żegnaj UPC. Jak się ucywilizuje - co jest mało prawdopodobne - to pomyślę o niej cieplej.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-07-2008, 15:10   

amhu napisał/a:
Każda jednak zmiana zapisów umowy ze strony ISP - w tym m.in. cen - daje mi możliwość jej wypowiedzenia.


Dokładnie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,24 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: