Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Call of Duty - Server
Autor Wiadomość
xar 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 35
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-07-2008, 12:45   Call of Duty - Server

Witam mam problem, otóż zakładam serwer na moim IP 89.79.xx.xx i gdy spojrzę w programie do wyszukiwania serwerów w grach o nazwie "Qtracker" w "Lan Games" pokazuje mój serwer i z boku przy nim pisze "LAN" i nikt się połączyć z kumpli nie może, nie wiem co jest grane przecież chello ma zew IP a nie wew :? dodam że przy stawianiu serwera dałem "Dedykowany - Internet" czyli powinno bez problemów wszystkich łączyć.

PS. Mam router, ale odłączyłem go bo nie chciało mi się przekierowywać portów. I mam moje IP te od chello.

PS2. Jest to dla mnie bardzo ważne i z góry dziękuje za odpowiedź.
_________________
 
 
KeFaS 
ultra master

Pomógł: 26 razy
Dołączył: 25 Lut 2006
Posty: 1286
Wysłany: 13-07-2008, 13:12   

Odblokuj ten port jeszcze w systemowym firewallu lub go wyłącz.
A przekierowywanie portów na routerze to kwestia kilku kliknięć, a router się naprawdę przydaje, nie tylko do rozdzielania łącza, ale też jako np. sprzętowy firewall (lepszy niż każdy program instalowany osobno, który przy routerze jest już nie potrzebny), więc radzę Ci go podłączyć i przekierować sobie port.
 
 
xar 
easy master

Dołączył: 25 Lut 2007
Posty: 35
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-07-2008, 14:17   

Systemowego Firewalla mam wyłączonego bo mam ESET Smart Security i tam jest firewall może on mi blokuje porty :roll: sam juz nie wiem co może być tego przyczyną. Router mam Belkin F5D7230-4 próbowałem wczoraj jakoś to zrobić ale z tym przekierowywaniem portów ale to nie działa albo ja coś źle zrobiłem, tutaj jest strona gdzie to pisze jak zrobić ale jest pytanie czemu to wygląda inaczej niż u mnie?

PS.Robiłem przez PFConfig bo tam to jest zaledwie kilka kliknięć, ale dalej pokazuje server na LAN.

[ Dodano: 13-07-2008, 20:39 ]
Sprawdzałem u mojego kumpla któremu też Ip z chello zaczyna sie na 89.79 i bez problemu sie połączyłem :?

[ Dodano: 13-07-2008, 20:48 ]
Nawet bez routera nikt się połączyć nie może więc po co podłączanie routera i przekierowywanie portów?

[ Dodano: 13-07-2008, 23:39 ]
Antywirus z firewallem był wszystkiemu winien ale z routerem jak wchodze na swój serwer z zew IP to mam ping 999 a przekierowałem port chyba dobrze.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,17 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: