Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TV cyfrowa UPC: Czego brakuje?
Autor Wiadomość
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 27-05-2008, 12:16   TV cyfrowa UPC: Czego brakuje?

Czego według Was najbardziej brakuje w ofercie telewizji cyfrowej UPC?

Jeśli chodzi o mnie, dobrze będzie jeśli oferta zostanie powiększona o takie kanały jak:
- nSport
- Disney Channel
- Movies 24
- TVP Sport
- TVP Historia
- Discovery Historia
- Viasat History
- Religia.tv

Warto dodać kilka kanałów zagranicznych np. RTL, SAT1, Pro7, Vox czy RTL2.

No i oczywiście brakuje "prawdziwej promocji" (jak w analogu) na C+ i HBO, szczególnie dla osób, które chcą odbierać C+ i HBO bez kanałów HD (bo np. posiadają dekoder bez HD). Ja za taki pakiet mogę zapłacić 50 zł, proponowana obecnie oferta zwana promocyjną (70 zł!!! = 30 zł + 40 zł) jest cholernie droga i chyba nie dla "normlanych ludzi" ;)
 
 
patryk_waw 
light master


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-05-2008, 13:26   

O ofercie programowej ciężko jest dyskutować bo każdy ma inne preferencje, jeśli chodzi o funkcjonalność to miło by było zobaczyć:

1. Możliwość ustawienia domyślnego formatu audio na wyjściu optycznym i rca na DD (teraz na każdym programie który oferuje DD trzeba ręcznie przestawiać audio)

2. "Menu" końcowe po obejrzeniu nagranego materiału z HDD, cos w stylu "powrót do listy", "Usuń" (teraz tylko pokazuje się symbol STOP)

3. Możliwość własnego ułożenia kanałów (na innym forum osoba podająca sie za pracownika UPC twierdziła że będzie taka możliwość w kolejnym sofcie)

4. Podgląd EPG podczas ustawiania nagrywania cyklicznego


Na szybko tyle, ale pewnie cos jeszcze wyjdzie "w praniu"
 
 
 
Andy 
Klikacz

Dołączył: 02 Kwi 2008
Posty: 14
Wysłany: 27-05-2008, 15:01   

Powtórzę się - jeżeli w ofercie się pojawi Eurosport HD i PolsatSport HD to wezmę tę usługę od razu nie zważając na promocje. Mi jedynie tych dwóch kanałów brakuje do szczęścia. Disney też mógłby być :D
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-05-2008, 17:11   

Wiecej kanałów HD , troszke wiecej filmowych chocby MGM HD Movies 24 i np z 5 kanałów PPV, do tego przydała by sie jakaś alternatywa do kanałów MTV w postaci paczki MCM ? +jakieś z 50 kanałów FTA zagranicznych :twisted:
 
 
patryk_waw 
light master


Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 144
Skąd: Warszawa
Wysłany: 27-05-2008, 17:30   

ANIOŁ napisał/a:
+jakieś z 50 kanałów FTA zagranicznych


To nie jest takie proste :) Bo mimo że kanały są FreeToAir to UPC musi z każdym z nich podpisać umowę na retransmisje :?
 
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-05-2008, 17:53   

Mieli kiedys z nimi umowy mogą i teraz podpisac bo czemu niby mniejszym sieciom sie oplaca ?
 
 
Lukassuss 
light master


Dołączył: 07 Maj 2005
Posty: 148
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-05-2008, 14:33   Jeszcze jeden

ja do tych wspomnianych przez Szewola dodałbym jeszcze jeden:

Sci Fi Channel

- doskonały kanał o tematyce SF (taki maniak tego klimatu jestem).

Aczkolwiek nie jest to absolutny must have bo według ludzi z jednego z lepszych portali SF podobno w wersji PL tego kanału niezłe hocki robią z cenzurą seriali i wycinają "niewygodne wątki". Podobno lepsza tam cenzura niż w TV Trwam :twisted: Słyszałem np. akcje że pocieli nieźle serial "Czarodziejki" aby "nie propagował satanizmu i wartości nie-chrześcijańskich".

Ale premiery większości najlepszych seriali SF są właśnie tam :sad:

No ale UPC i tak ma mega plusa u mnie za AXN Sci Fi - jest chyba jeszcze lepszy od w/w. Poza premierami oczywiście bo tych malutko...

Tak trochę OT - zabawnie jest na kanałe History Channel (bardzo niezłym notabene) - na ogół jest w wersji angielskiej i nawet ustawienie na opcjach języka PL nic nie zmienia a napisy są tylko holenderskie... :lol:
_________________
 
 
szewol 
light master

Dołączył: 22 Maj 2008
Posty: 143
Wysłany: 28-05-2008, 14:51   Re: Jeszcze jeden

Lukassuss napisał/a:
ja do tych wspomnianych przez Szewola dodałbym jeszcze jeden:

Sci Fi Channel


Faktycznie przyznaję się bez bicia - zapomniałem.
Postulat jak najbardziej popieram. :P

Co do The History Channel podobno od jesieni ma być prawie cały po naszemu ;)
 
 
AtoMan 
plus master

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 478
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-05-2008, 15:08   

ANIOŁ napisał/a:
Mieli kiedys z nimi umowy mogą i teraz podpisac bo czemu niby mniejszym sieciom sie oplaca ?


Co do tych umów to nieprawda - UPC zlikwidowało RTLe wtedy, kiedy wprowadzili ustawę nakazującą podpisywanie umów.

A co do opłacalności, to też się dziwię. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że paczka kanałów niemieckich przedstawia większą wartość niż Polonia1 czy Mango...
_________________
 
  atoman@chrome.pl
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 28-05-2008, 16:29   

Brakuje mi mozliwosci ustawienia polskich napisow - nie ma czegos takiego na zadnym kanale (szczegolnie przy CANAL+ oraz BBC).

Co do kanalow to:
- Disney Channel
- TRACE.tv
- TVP Sport
- TVP Historia
- Sportklub+
- Movies24
- Wiecej kanalow radiowych, przydalyby sie tez jakies zagraniczne kanaly radiowe, jak to jest w analogu.
- no i oczywiscie przydalyby sie kanaly enki, takie jak nsport, ntalk czy religia.tv, no ale nie wierze ze mogliby dodac je w najblizszym czasie.
 
 
gomi 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Gru 2006
Posty: 108
Skąd: Warszawa - Ursynów
Wysłany: 28-05-2008, 21:14   

Wszystkie ww. kanały + reszta programów Viasat i BBC + więcej FTA, za które by niewiele musieli płacić.

Oraz kanały radiowe - w ofercie analogowej było sporo fajnych stacji zagranicznych. A tutaj tylko polskie z eteru, do tego z tych ogólnodostępnych nie ma Radia Kampus, Radia Warszawa i Radia Maryja. Mogliby też dać jakieś radia internetowe, technicznie to pewnie dla nich wykonalne.
  gomi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,51 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: