Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Bogowie czy naprawdę Moderatorzy?
Autor Wiadomość
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 13-05-2008, 16:59   Bogowie czy naprawdę Moderatorzy?

" Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami. " to jest dopisek na stronie forum, a skoro tak... to dlaczego opinie wyrażone w sposób kulturalny i nie obrażające innych są przez Was usuwane. Czyż byście obawiali sie słów krytyki, czy może pracujecie dla UPC i dlatego usuwacie niewygodne opinie. Nikomu nie ubliżyłem a po zalogowaniu temat został przez Was natychmiast skasowany w raz z innymi oraz Waszymi wypowiedziami???
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-05-2008, 17:24   

dareka napisał/a:
dlaczego opinie wyrażone w sposób kulturalny i nie obrażające innych są przez Was usuwane.

Prośba o podanie szczegółowych informacji o usuniętym poście / temacie.
Przydatne mogą być:
- nazwa tematu
- autor tematu
- ID postu lub tematu (często wysyłane są w postaci email z powiadomieniem o odpowiedzi).

Sprawa zostanie przeanalizowana szczegółowo.

PS: niektórzy autorzy ustawiają wygaszanie tematu. Wówczas po określonym przez autora czasie, cały wątek może zostać automatycznie usunięty.

Temat przenoszę do działu forum, bo dotyczy on tematów na forum, a nie na stronie głównej wortalu.

Jacek
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 13-05-2008, 17:53   

Sprawa dotyczy tematu reklam w National Geographic, (a konkretnie: http://forum.mediaswiat.p...?p=44630#44630) gdzie moderatorzy wdali się w niepotrzebne dyskusje i sami poprowadzili temat na niepotrzebne "tory" - wykasowali go bez słowa przepraszam. Zgodnie z regulaminami na forach to moderatorzy powinni pilnować, aby dyskusja nie odbiegała od założonego tematu, zaś nie od wyrażania swoich opinii na tematy odbiegające od sedna sprawy i wdawania się w polemikę.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w realizowaniu zasad regulaminu w stosunku do innych a także względem Siebie tzn. mam na myśli moderatorów tego forum.
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-05-2008, 19:11   

Przyznaję to moja wina, choć nie usunąłem tematu.
Odpowiadając na któryś post z kolei chciałem ustawić aby moja 1 linijkową nic nie wnosząca do tematu odpowiedź znikła po kilku dniach, przypadkiem ustawiłem też czas wygaśnięcia całego tematu (niestety nie mam możliwości wyłączenia tego), temat dostał licznik - który był widoczny na górze i przy linku prowadzącym do niego, minęło tych kilka dni i sobie zniknął.
Ponieważ sprawa była właściwie zakończona nie myślałem, że ktoś jeszcze po czasie będzie robił z tego aferę, inaczej napisał bym do któregoś z administratorów aby poprawił moją pomyłkę zanim jeszcze temat znikł.
  marekd@jabberpl.org
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-05-2008, 21:17   

dareka, czy przywrócić ten temat wg stanu z dnia wczorajszego (dzisiaj sprawdziłem i nie napisał nikt nic w tym temacie)? Jeśli jest taka potrzeba, to napisz - jest to możliwe do wykonania.

Natomiast z technicznego punktu widzenia rzeczywiście jest dla moderatorów dostępna opcja wygaszenia własnego postu lub wygaszenia całego tematu. I czy to był akurat Marek, czy wypadłoby na mnie - mógłbym popełnić nieświadomie ten sam błąd.

Dlatego z kolei mam prośbę na przyszłość - jesteśmy tylko ludźmi i też czasami popełniamy błędy. Rozumiem, że zacząłeś pisać odpowiedź w temacie, który w między czasie wygasł. Wiem, że jest to denerwujące, bo nie dość iż potrafi mocno "wkurzyć", to jeszcze często nie da się drugi raz napisać dokładnie tego samego.
Ale nie posądzaj nas o złośliwość.
Jeśli zdarzyłaby się podobna sytuacja w przyszłości - zgłoś to (albo w temacie na forum tak jak to zrobiłeś, albo jako PW). Jeśli będzie to tylko możliwe, spróbujemy cofnąć swoje czynności.

Także czekam na decyzję czy przywrócić temat.
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 14-05-2008, 18:37   

Marek napisał/a:
Ponieważ sprawa była właściwie zakończona nie myślałem, że ktoś jeszcze po czasie będzie robił z tego aferę, ...

Przepraszam, ale nie robię afery, po prostu zdenerwowałem się.
Jak byś się poczuł, gdy dostajesz e-maila z informacją o odpowiedzi w twoim temacie (na marginesie napisaną przez moderatora), wchodzisz - czytasz i chcesz odpowiedzieć na powyższą wypowiedź - wysyłasz i co - otrzymujesz informację że temat został przed chwilą skasowany ( moje odczucie było jednoznaczne).
Ale, temat przez UPC został załatwiony pozytywnie, mogę powiedzieć że Wy także bardzo szybko i skutecznie zareagowaliście - także uważam temat za zamknięty.
Mam na dzieje że w przyszłości nie będzie dochodziło do podobnych sytuacji.

Jacek napisał/a:
Także czekam na decyzję czy przywrócić temat.

Nie. Temat uważam za zamknięty.

Pozdrawiam Wszystkich!
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,34 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: