Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Counter-Strike + chello Easy
Autor Wiadomość
cs-blady 
Klikacz

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 3
Wysłany: 26-04-2005, 18:17   Counter-Strike + chello Easy

WitaM :D Chcialbym zamowic sobie chello Easy (256/64) z limitem 7GB / miech. Jakie macie pingi w Counter-Strike 1.6 ?? Jaki ping zdażył sie wam najwiekszy itd.
I czy limit 7gb starczy ? Gram około 8h dziennie i czasem coś sciagam :] Ale raczej rzadko
Prosze o szybką odpowiedź :) Z góry thx :D
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-04-2005, 18:26   

Pingi nie są zależne od tego, czy masz easy, light czy plus, o ile nie ma akurat remontu to są raczej dobre (w cs nie gram piszę na podstawie innych gier) dużo zależy też od tego gdzie i na jakim łączu serwer stoi (do tasku to mam pingi w granicach 6-8ms dalej w świat oczywiście większe, do serwerów znajdującuch się w Niemczech jest to już 150-200ms w muda można pograć ale w strzelankę było by kiepsko)

Czy limit 7GB starczy ? Na granie napewno starczy, ale na ściąganie to on się nie nadaje.
  marekd@jabberpl.org
 
cs-blady 
Klikacz

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 3
Wysłany: 26-04-2005, 18:29   

Hmmm tak sie składa ze tez jestem z Gdanska (Zaspa) , ale ja jestem innego zdania bo np. ludzie z chello 2mb maja pingi na serwerach polskich 40 a inni z 1mb juz 65-70 wiec roznica jest...
 
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 26-04-2005, 18:30   

Cytat:
Czy limit 7GB starczy ? Na granie napewno starczy, ale na ściąganie to on się nie nadaje.


Przy łaczu 256kbps to nawet gdyby nie było limtu, to i tak za dużo by sobie nie pościągał 8)
_________________
 
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-04-2005, 18:31   

Miałem classic teraz mam light 1mbit nie ma żadnej różnicy.
  marekd@jabberpl.org
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 26-04-2005, 18:35   

Cytat:
bo np. ludzie z chello 2mb maja pingi na serwerach polskich 40 a inni z 1mb juz 65-70 wiec roznica jest...


Jeżeli jest tak jak mówisz, to role odgrywa tu upload :wink: , a przy 64kbps niewątpliwie będziesz miał problemy w niektórych grach.
_________________
 
 
 
cs-blady 
Klikacz

Dołączył: 26 Kwi 2005
Posty: 3
Wysłany: 26-04-2005, 18:42   

w niektórych ? mi chodzi jedynie o CS'a :) moze ma ktos to chello easy i moglby napisac jakie sa pingi ? :P dzieki z gory za all odp :]

[ Dodano: Wto 26 Kwi, 2005 ]
Przemek napisał/a:
Cytat:
Czy limit 7GB starczy ? Na granie napewno starczy, ale na ściąganie to on się nie nadaje.


Przy łaczu 256kbps to nawet gdyby nie było limtu, to i tak za dużo by sobie nie pościągał 8)

jakoś przy moim obecnym transferze(lacze 64 osiedlowka) 8kb/s sciagam ok. 5 gb na miesiac
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: