Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
viasat history / viasat explorer
Autor Wiadomość
santiago78 
easy master

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 38
Wysłany: 02-04-2008, 08:02   viasat history / viasat explorer

otarlem sie o jakies informacje, z ktorych wynika, ze te kanaly beda w cyfrowej upc. czy automatem znajda sie tez w ofercie analogowej?

pzdr
_________________
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 02-04-2008, 17:43   

trudno powiedziec, ale raczej nie.

wymienione przez Ciebie kanaly beda w pakiecie MAX tv cyfrowej upc, czyli tym pakiecie z najwieksza iloscia kanalow. W podstawowym pakiecie cyfrowki viasatów nie bedzie, wiec tym bardziej prawdobodobne, ze nie bedzie ich na analogu (ze wzgledu m.ni na brak wlonego miejsca na te kanaly)

poprawka: o ile mi wiadomo w upc bedzie dostepne tylko viasat explorer...
 
 
santiago78 
easy master

Dołączył: 09 Mar 2007
Posty: 38
Wysłany: 03-04-2008, 10:01   

hmmm, jesli problemem jest tylko miejsce w pasmie, to darowaliby sobie jakies dwa knoty (a jest ich sporo wiecej) i wrzucili tam viasaty :(
_________________
 
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 03-04-2008, 13:00   

santiago78 napisał/a:
hmmm, jesli problemem jest tylko miejsce w pasmie, to darowaliby sobie jakies dwa knoty (a jest ich sporo wiecej) i wrzucili tam viasaty :(

Taaaa .... a w ogóle to najlepiej by było, gdy z analoga wywalili:
- Tv Trwam
- Puls
- Mango
- iTV
- Romantice
- TV5
- Tele5
... i jeszcze pare innych i w ich miejsce dali Axn'y, Foxlife, E!, Uniwersal, NASN,

No, ależ tak :!: - ktoś powie - przecież jak ktoś będzie chciał TRWAM i inne wymienione, to zawsze może je w cyfrze mieć, czyż nie ? :P :P :P :lol: mądralo :P

Bez urazy, ale rozśmieszyło mnie to po pachy! :lol: - ten pomysł, aby wywalić knoty, a w ich miejsc dać viasat'y :P
Już chyba nie trzeba nikomu szerzej łopatologicznie tłumaczyć dlaczego? ;) :D

A w ogóle to może stworzyć ze stacji Trwam, Puls, Mango, iTV, Romantica, Tele5 ... taką ekskluzywną extra płatną paczkę ? :P ;) - ot za 'jedyne' 20 zł :P
Taki o sobie pakiecik premium :P
Czyż nie mądry pomysł? :P ;)

Komu będzie na tych stacjach zależało, to sobie odżałuje 20 zł, a inni przynajmniej nie będą domyślnie mieli w ofercie tych perełek :P
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-04-2008, 13:17   

xthema, to że Ty tych kanałów nie oglądasz nie znaczy że nie robią tego inni ... a stacji filmowych i sportowych jest już ładna ilość, oferta musi być w miarę uniwersalna i dlatego nie wywalą tv5 - jedynej stacji francuskiej.

Nie wiem czy rozumiesz do końca też wszystkie zasady tego rynku.
Romantica, a właściwie Zone Romantica jest najprawdopodobniej brana w paczce kanałów. A nazwa chellomedia/chellozone powinna z czymś Ci się kojarzyć.

Co do Mango mógłbym się zgodzić ale przecież to zarobek, kto wie czy gdyby nie ten kanał ekstra 5zł byś np nie płacił jak to było na początku za RealityTV.
 
 
AtoMan 
plus master

Dołączył: 06 Cze 2006
Posty: 478
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-04-2008, 15:18   

Michal napisał/a:
oferta musi być w miarę uniwersalna i dlatego nie wywalą tv5 - jedynej stacji francuskiej.


Na co komu stacje francuskie, hiszpańskie, rosyjskie... skoro nie ma ani jednej niemieckiej? Przecież ten język jest znacznie bardziej popularny niż pozostałe (nie licząc angielskiego ofc)...

Niemniej jednak oferta w analogu po wprowadzeniu cyfry powinna zostać przemodelowana - bo np. TV Biznes i TVN CNBC Biznes znajdą się w droższej paczce cyfrowej, a będą w analogu, który bedzie dla wszystkich z cyfrą gratis...
_________________
 
  atoman@chrome.pl
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 03-04-2008, 19:24   

Michal napisał/a:
xthema, to że Ty tych kanałów nie oglądasz nie znaczy że nie robią tego inni ...

oj przecież ironizuję ;)
No tak - moja wina - za mało w poście umieściłem mordek puszczających oko ;)
Obiecuję, że na przyszłość się poprawię w tym zakresie ;)

A już mówiąc poważnie, to zwyczajnie bardzo szeroką rozwinąłem myśl mojego poprzednika, których chciał viasaty w zastępie knotów ;)
Więc w swoim poczuciu humoru poszedłem o krok dalej ;) :lol:

A to, że tych kanałów nie oglądam, to i tak mam świadomość, że kto inny pewnie tak.
Już mniejsza z tym ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: