Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Canal+ i HBO razem...
Autor Wiadomość
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-03-2008, 19:14   Canal+ i HBO razem...

Zaszalałem... :oops:

Abonentem HBO jestem od samego jego początku w UPC (PTK). Dzisiaj, po telefonie przyjemnjej Pani, postanowiłem po raz pierwszy dokupić abonament Canal+ (umowa roczna: 2 m-ce za friko, 10 m-cy po 29,99 zł). Łącznie - za HBO i Canal+ - płacić będę dodatkowo niecałe 50 zł.

Canal+ wybrałem raczej dla oferty filmowej niż sportu. Chociaz niektóre wydarzenia sportowe z pewnością zwróce uwagę. Swoją dorgą ciekawy jestem Waszej opinii: Gdzie jest lepsza oferta filmowa w Canal+ czy HBO? Moim zdaniem porównywalne, choć w Canal+ więcej polskich filmów.

Umowa na HBO kończy mi się pod koniec kwietnia 2008 roku. Zastanawiam się... czy przedłużyć (ciekawe co zaproponują?) czy pozostać tylko z Canal+. Choć chyba najlepszym rozwiązaniem będzie pozostać dwoma pakietami ;) .

PS. Szkoda, że w UPC wciąż brak HBO Comedy.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-03-2008, 19:56   

No to musze im rezygnacje napisac bo ja za oba bule teraz 60 zł.......... :evil:
 
 
bulek 
ultra master

Pomógł: 20 razy
Dołączył: 19 Lut 2008
Posty: 865
Skąd: 3city
Wysłany: 06-03-2008, 20:41   

Myślę, że obie oferty się w miarę uzupełniają. Oferta się raczej nie pokrywa co do repertuaru, więc zawsze coś człowiek znajdzie dla siebie albo na jednym, albo na drugim. Oferta filmowa jest zgodna z korzeniami obu dostawców. Kilka premier na miesiąc w obu ofertach, a powtórki też cię przydają, jak coś człowiekowi umknie. A opłaty... już przestałem nawet patrzyć na promocje, tylko mam bez za 59 zł - tyle co jednorazowe wyjście do kina z rodziną.
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-03-2008, 21:13   

Cytat:
A opłaty... już przestałem nawet patrzyć na promocje, tylko mam bez za 59 zł - tyle co jednorazowe wyjście do kina z rodziną.


Tyle, że w kinie są nowości. ;-)

W sumie i tak można ściągnąć większość nowości z sieci, które dopiero w Polsce trafiają do kin, więc płacić ok. 60 zł za ten pakiet, to moim zdaniem się nie opłaca (chyba, że ktoś ogląda ligę polską, NFL i NBA).
 
 
markz.krk 
Klikacz

Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 10
Wysłany: 06-03-2008, 22:54   

Kto jak kto, ja canal+ HD, tyle ze w cyfrze+, mam tylko dla lig europejskich, ale na pewno nie polskiej :D
 
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 06-03-2008, 23:25   

ANIOŁ napisał/a:
No to musze im rezygnacje napisac bo ja za oba bule teraz 60 zł.......... :evil:


Koniecznie! Zresztą nawet na stronach upc.pl w dziale Telewizja wymienione sa promocje. HBO za 19,9 zł (tak mam od kilku lat - zawsze przed skończeniem poprzedniej promocji dzwonię i przedłużam). No a C+ wziąłem dzisiaj... na razie przed dwa miesiace za firko, póżniej 29,9 zł. Czyli wychodzi dokladnie - 49,8 zł ;)
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 09-03-2008, 19:10   

ja osobiscie wole CANAL+ przedewszystkim ze wzgledu na sport... poza tym chyba filmy tez lepsze puszczaja.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: