Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
America's Army
Autor Wiadomość
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-02-2006, 20:43   America's Army

Witam wszystkich.Mam chello light i ostatnio zacząłem grać w Americas's Army.Pytanko do was gracze jakie ogólnie macie pingi w tej gierce.U mnie ciężko znaleźć serwer gdzie ping wynosi chociażby 60 ms a ogólnie 150 ms to norma.Grałem z kilkoma kumplami którzy mają dostęp do netu z np. Neostrady czy łącz dzierżawionych i u nich pingi są znacznie niższe.Jak gram w Unreala 2004 to wszystko jest ok 30-60 ms na większości serwerów.Podzielcie się doświadczeniami jak to u was wygląda.Z góry wielkie dzięki. :)
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2006, 22:16   

w aa jest inna numeracja pingow , lag zaczyna sie od 300
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 03-02-2006, 23:11   

Co to znaczy inna?Jak gość jest na moim poziomie to przyjego 25 a moim 120 nie mam szans w starciu bezpośrednim.Większość graczy na serwerach AA ma pingi w granicach 25-30 (zawsze się wyróżniam niestety dużym opóźnieniem w stosunku do innych).Nawet gracze z Polski.Właściwie to chodzi mi o to jak ta gra się sprawuje u użytkowników chello.Jakie mają opóźnienia.
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-02-2006, 23:23   

zapomnialem dodac ze wszyscy w tabeli jak bierzesz f1 maja praktycznie taki sam ping ty widzisz swoj jako 100 oni widza go jako 20-30 , jest tak zrobione poniewaz wiele osob wylatywalo za wielki ping , wejdz do browsera i znajdz serwer na ktorym jestes i zobacz swoj ping , zreszta moze wejdziemy na jakis serwer i porownamy pingi ? np ja widze swoj ping jako 40 a inni mowia mi ze widza go jako 15 , strasznie to pokrecone jest , sam nie jestem pewny o co w tym biega , bo jesli by bylo cos takiego ze kazdy ma ping 20-30 , co najczesciej widze to nie zdarzali by sie ludzie z pingami ponad 200 , do 2.4 wszystko bylo normalnie dopiero ten caly cyrk zaczal sie od 2.5
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 03-02-2006, 23:55   

prawdziwy ping masz bodajze pod F12 gdzie mozna rowniez zobaczyc packetloss itp. a to ze w tabelce ma ktos 30 a ty 100 to pomnoz jego 30 razy cztery i mniej wiecej ci wyjdzie jego prawdizwy ping miedzy 25 a 120 milisekund nie ma duzej roznicy, co innego 25 mili i 250 mili bo to juz cwierc sekundy czyli ty zobaczysz to co bylo na serwie cwierc sekundy puzniej, popytaj ile naprawde maja ping pod F12, ja gram w klanie i czesto mam lepszy ping niz goscie na neo czy innych sieciach, ciebie tez ktos moze widziec w tabelce jako ping 20 a bedziesz mial 100 i sobie wybieraj serwery w EU a nie gdzies za oceanem, poczytaj tu http://www.americasarmy.p...=1&art=33&kat=3 wszystko ladnie o pingu w AA napisane
_________________
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2006, 00:29   

u mnie to jest pod f11 ale pokazuje ten sam ping jak pod f1 zadnej roznicy , np w browserze dajny serwer ma 40 ping , wchodzac na niego i grajac pokazuje mi ten ping w f1 , ale jesli wejde do browsera i popatrze na liste graczy pokazuje moj jako 15 itp , dla mnie to bez roznicy bo odkad gram w aa to nie mialem zadnych problemow z lagami
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-02-2006, 00:36   

Na www.americasarmy.pl już czytałem.Gram w Battlefielda 2 i tam na serwach jest ok.A serwery w AA wybieram aby było jak najbliżej.Nie gram w USA.:)
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 04-02-2006, 09:35   

grimmey napisał/a:
u mnie to jest pod f11 ale pokazuje ten sam ping jak pod f1 zadnej roznicy , np w browserze dajny serwer ma 40 ping , wchodzac na niego i grajac pokazuje mi ten ping w f1 , ale jesli wejde do browsera i popatrze na liste graczy pokazuje moj jako 15 itp , dla mnie to bez roznicy bo odkad gram w aa to nie mialem zadnych problemow z lagami
moze i f11 nie pamietam co tam sie wciska bo zadko kozystam z tego glownie chodzi mi o to zeby on zapytal jakie pingi maja jego koledzy a nie co on widzi w tabelce i jak jego widza to wtedy zobaczy ze ping z tabelki tzreba jeszcze mniej wiecej razy 4 pomnozyc by wyszedl prawdziwy ich a nie jego
_________________
 
 
Chrzciciel 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: 04-02-2006, 10:54   

Wydaje mi sie ze pokazywanie pingow w aa jest poprostu zbugowane. ja mam na przyklad objaw troche inny, otoz wchodze mam ping 300 i spada on szybko po kolei do 50 i znow momentalnie rosnie do 300 i powoli spada do 50 i tak w kolko. Dzieje sie to nie na kazdym serwerze.
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-02-2006, 12:06   

Właśnie, w AA chyba poprostu tak musi być i trzeba się przyzwyczaić.Najważniejsze że nigdy nie mam żadnych strat pakietów i ping jest stabilny.:)

---------------------------------------------------------------------------------------------------
APEL!!!!!!!!Co do niektórych.Ludzie przestańcie się podszywać pod cudze adresy IP.Już 3 taki przypadek miałem i też dzisiaj jak chciałem se pograć w AA.Oczywiście podszywki są z chello.Można was namierzyć więc odpuście sobie i kurna nie róbcie takich rzeczy.Chyba nie można liczyć na uczciwość innych i trzeba będzie zacząć zgłaszać w chello takie przekręty.
 
 
egefege 
plus master

Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 508
Skąd: Warszawa (Gocław-Iskra)
Wysłany: 04-02-2006, 14:07   

Chrzciciel napisał/a:
Wydaje mi sie ze pokazywanie pingow w aa jest poprostu zbugowane. ja mam na przyklad objaw troche inny, otoz wchodze mam ping 300 i spada on szybko po kolei do 50 i znow momentalnie rosnie do 300 i powoli spada do 50 i tak w kolko. Dzieje sie to nie na kazdym serwerze.
to ja na niektorych te ztak mam poprostu nie gram na takich
_________________
 
 
rubik_70 
Klikacz

Dołączył: 29 Paź 2005
Posty: 4
Wysłany: 04-02-2006, 21:05   AA

A ja wam powiem że pingi mi się zmniejszyły po reklamacji w chello . zrobiłem screenhota z pingiem na naszym klanowym serwerze i zaraz po przesłaniu się poprawiło. mój nick Rubik_70
[img][/img]

Pozdrawiam
 
 
 
grimmey 
light master

Dołączył: 03 Wrz 2005
Posty: 85
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-02-2006, 21:36   

moj ping w grze

i w browserze
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-02-2006, 16:56   

Pograłem trochę z kumplem i faktycznie nie ma co zwracać uwagi na cudze pingi.Ja mam 60 a on widzi moje jako 20 i na odwrót.Dziwne by było żeby 15 typa miało pingi rzędu 20 a jeden ananas np.78.F11 wciskamy i tam mamy faktycznie wszystko.Raczej trza mieć na uwadze żeby strat pakietów wcale nie było albo żeby były minimalne i to co najwyżej co kiladziesiąt sekund.Pozdrawiam.:)
 
 
wisniat7 
easy master

Dołączył: 07 Gru 2007
Posty: 29
Wysłany: 11-02-2008, 18:52   

Na polskich serverach shooters.pl itd pingi po 50 a za to 24 czasem nawet 42 pakietow :/ moze wreszcie naprawia to chello:/
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: