Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello Clasic i Medal of Honor
Autor Wiadomość
BarTek 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 4
Wysłany: 17-04-2005, 22:19   chello Clasic i Medal of Honor

Witajcie jest to mój pierwszy post i mam nadzieje że nie ostatni.Ostatnio odnotowałem straszne pogorszenie sie pingu w grze MOHAA,na Eye połowe serverow mam w granicach 22-40 druga zas 160-300,przedtem tak nie bylo.Zauwazylem takze ze zmienil mi sie adress ip czy to moze byc przyczyna pogorszenia pingu ?.W czasie dnia zdarza sie ze wszystkie servery maja ping gora 70 lecz pod wieczor w czasie grania klana ping skacze do 120-400.Niewiem juz co zrobic wiec poradze sie was.Z gory dzieki za pomoc.

BTW;Na chelloPL.one.pl w liczniku wyskoczyla mi podczas gdy mialem pingi 22-60 na calym eye predkosc lącza 1991 kb/s natomiast zobaczylem podczas gdy mialem pingi 140-400 i okazalo sie ze predkosc lacza spadla do 212 kb/s a to juz chyba niejest normalne.Myslalem ze problemem moze byc przekroczenie limitu,lecz go nieprzekroczylem a pozatym mialbym chyba caly czas kolo 200 kb/s na liczniku.Jesli ktos wie jak rozwiazac ten problem z gory wskazana pomoc,dzieki :)
 
 
Alexkisiel 
Klikacz

Dołączył: 22 Lut 2005
Posty: 2
Wysłany: 18-04-2005, 23:39   

Takze grywam w Moszke i mialem podobny problem... a to przez IP. Z tego co wiem to UPC przydziela IP z pewnych pul. I z tego co wiem niektorymi pulami sa problemy. Jak mialem problem podobny do Twojego to mialem pule z 83.144.xxx.xxx. Jak zmienilem na usb to zmienilo mi IP i problem zniknal. Tak wiec zmienilem nr fabryczny mojej karty sieciowej co spowodowalo zmiane IP (takze z tej puli) ale problem juz nie mam... Mi to pomoglo.... moze Tobie takze pomoze

Ps mam pytanko: Co ile na oko UPC zmienia IP... bo mi dali i mam go juz 1,5 miesiaca
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 19-04-2005, 02:15   

Cytat:
Ps mam pytanko: Co ile na oko UPC zmienia IP... bo mi dali i mam go juz 1,5 miesiaca

Rzadko raz na kilka miesięcy, zazwyczaj jak są jakieś prace modernizacyjne albo coś, tak samo z siebie chyba się mi tylko raz zmieniło.
Cytat:
I z tego co wiem niektorymi pulami sa problemy.

To należało by zgłosić administaratorowi serwera na którym grasz, jeśli prawdą jest to co piszesz tylko on jeden ma na to wpływ.
  marekd@jabberpl.org
 
BarTek 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 4
Wysłany: 19-04-2005, 20:33   

Nic nie pomoglo dalej lipa ;(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: