Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
koszt instalacji
Autor Wiadomość
cas 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 2
Wysłany: 17-04-2005, 09:17   koszt instalacji

Witam,

Od pewnego czasu nosze sie z zamiarem zmiany neo na chello i w zwiazku z tym mam pare pytan.

1. Ile wynosi koszt instalacji (przy opcji easy i light). Na stronie jest to 299zl wiec skad zatem biora sie ceny na ulotkach ktore znajduje pod drzwiami "instalacja chello 1zl" ?
(Oczywiscie mam na mysli umowe na czas okreslony 12 mies.)

2. Jak wyglada obecnie awaryjnosc lacza i czas reakcji BOK`u ?

3. Poniewaz glownie wykorzystuje lacze do pracy interesuje mnie jak wyglada dostep (szybkosc) do stron polskich i zagranicznych serwisow ?

z gory dziekuje...
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-04-2005, 11:01   

1 złotówka to aktualna cena promocyjna przy podpisywaniu umowy na 12mieś (przy umowach na 12 mieś i dłuższych praktycznie cały czas jest jakaś promocja jak nie 1zł to 50 a często jeszcze dodatkowo pierwszy miesiąc albo nawet kilka za darmo)
2 Kilka razy zdarzyło im się zrobić w nocy niezapowiedziane prace modernizacyjne i nie było sieci przez prawię całą noc, z awarii w dzień to od kiedy jestem w chello (czyli obecnie 2 rok) raz tylko przez około pół godziny nie działało nawet nie zdążyłem zadzwonić. Od czasu do czasu (raz na kilka miesięcy) zdarza się też, że spada nieco prędkość lub ginie trochę pakietów gdy coś się dzieje na którymś łączu ze światem.
2,5 Czas reakcji BOK'u jest różny (długo nie podnoszą słuchawki) większych problemów nie miałem, gdy wcześniej zgłaszane były problemy z telewizją (niewielkie zakłucenia) technik pojawił się na drugi dzień ale nic nie potrafił więc dopiero po dłuższym czasie coś z tym zrobiono, jednak z tego co słyszę w przypadkach poważniejszych starają się pomóc jaknajszybciej. Na wysyłane do nich listy odpowiadają z automatu zazwyczaj nie czytając ale zdarzają się też wyjątki.
3 Szybkość mniejwięcej taka jak napisane (no w granicach 75-90% tego co na ulotce) zarówno do polskich jak i zagranicznych o ile oczywiście dany serwis wyrabia (zagraniczne nawet są trochę szybsze)
Jednak jeśli chodzi o www to przeszkadza mu czasem w działaniu pransparentne proxy którego nijak nie da się wyłączyć conajwyżej obejść przez inne proxy.
  marekd@jabberpl.org
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-04-2005, 11:21   

aktualne wszystkie promocje na chello

http://dareksantor.upc.chello.webpark.pl
_________________
 
  budry
 
cas 
Klikacz

Dołączył: 17 Kwi 2005
Posty: 2
Wysłany: 17-04-2005, 11:59   

Bardzo dziekuje za wyczerpujace info :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: