Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak skonfigurować D-link DI-604 ??
Autor Wiadomość
KaSa 
Klikacz

Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 5
Wysłany: 14-04-2005, 00:30   Jak skonfigurować D-link DI-604 ??

Od niedawna posiadam router(D-link DI-604) i chciałbym się dowiedzieć jak mam skonfigurować porty albo firewalla tak abym mógł postawić serwer, który będzie widoczny z zewnątrz. Szczególnie interesują mnie serwery do Counter-Strike'a.

Proszę o pomoc
 
 
 
Premier 
classic master


Dołączył: 02 Lut 2005
Posty: 157
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-04-2005, 13:08   

To było na forum , nawet wrzuciłem wypracowanie z tego. Ja se przypomne to napisze.

[ Dodano: Czw 14 Kwi, 2005 ]
mam opis dla DC++ ale przy serwerze może być podobnie chyba. Trza porty przekierować. Opis mojego autorstwa :) :
Poproszono mnie o opis tej czynności więc pisze Smile
Sprawa dotyczy D - linka DI - 604. Aby być activ w dc++ trza:
wejść z przeglądarki w konfigurację routera, wpisać w adresie (najczęściej) 192.168.0.1, dalej wchodzimy w ADVANCED -> VIRTUAL SERWER, zaznaczamy ENABLED, w NAME wpisałem "DC++" żeby było wiadomo do czego te przekierowanie służy.PRIVATE IP trza wpisać końcówkę naszego ip wewnętrznego które przydziela nam router.->PROTOCOL TYPE wybieramy both czyli tcp i udp.->PRIVATE PORT,PUBLIC PORT ja wpisałem port 666 Smile ale to podobnoż nie ma znaczenia jaki,chociaż jak wpisałem 1412 to chodziło nie bałdzawo. -> SCHEDULE zaznaczyć ALWAYS żeby zawsze było aktywne.To w sumie wszystko,klikamy apply i dalej continue. Zamykamy okno i odpalamy dc++.
W dc++ wchodzimy w settings ustawiamy oczywiście activ i wpisujemy nasze ZEWNĘTRZNE IP czyli te które przydziela nam chello a nie router.W portach należy wpisać te same porty które wpisaliśmy w VIRTUAL SERWER na routerku.
U mnie to działa super. W sumie opercja prosta ale trza się sporo naczytać w necie żeby znaleźć coś sensownego na ten temat.Tak samo trza postąpić w przypadku przesyłania plików przez tlena czy GG.Czyli rzecz to bardzo przydatna.To tyle,narka
 
 
KaSa 
Klikacz

Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 5
Wysłany: 14-04-2005, 17:54   

Dzięki za pomoc, ale problem pozostaje. :(
 
 
 
KaSa 
Klikacz

Dołączył: 14 Kwi 2005
Posty: 5
Wysłany: 15-04-2005, 00:11   

Napisałem posta ponieważ nie mogłem znaleźć odpowiedzi w instrukcji i myslałem, że tu znajdę pomoc, jednak się pomyliłem. Niejedno forum jest w internecie, trzeba szukać dalej pomocy.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: