Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
starzy abonenci Aster
Autor Wiadomość
Alex-ander 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: 16-10-2007, 10:59   starzy abonenci Aster

Witam,
jestem abonentem aster, korzystam z telewizji (Basic) i internetu (MójDom). Po rocznej umowie promocyjnej przeszedlem na umowę na czas nieokreślony, w związku z czym łączne opłaty wynoszą obecnie ok. 185 zł. Chyba trochę duzo.
Pytania są następujące:
1. czy mogę skorzystac z np. obecnej promocji, podpisac nową umowę na 2 lata (i placic przez pierwsze 4 miesiace 1 zł, a następnie odpowiednio wiecej)? Dość niemiły pan z telefonicznej obsługi klienta poinformował mnie, że jest to absolutne niemozliwe, chyba ze zakoncze umowe, odczekam 6 miesiecy i wtedy bede traktowany jako nowy klient z ulicy. A przez 6 m-cy to niby skad bede mial internet? Czy faktycznie tak jest?
2. czy moge zakonczyc umowe a na drugi dzien po tym wysłac innego domownika aby podpisal nowa umowe na nowe nazwisko (ale ten sam adres)?
3. czy mam czekac (niewiadomo ile) aż mój blok okabluje chello i przejsc do nich? Bo neostrada jakos mnie nie pociaga...
Ogólnie rzecz biorąc jestem zadowolony z aster i wolałbym z nimi zostac, chcialbym tylko nieco zredukowac koszty.
Sorry za rozwlekłosc, ale chcialem jasno napisac jak sie maja sprawy.
Dzięki z gory za odzew.
pozdrawiam
Aleksander
 
 
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 16-10-2007, 12:12   

Alex-ander, w Aster jest teraz promocja dla stałych klientów i jak się potargujesz (najlepiej idź osobiście do BOKu), to obniżą Ci koszty do 120 kilku złotych za ten pakiet co masz przy umowie na 24 miesiące. Wiem od mojego kolegi, że na infolinii proponują 3 ceny tej promocji (pierwsza to ponad 140 zł), trzeba umiejętnie z nimi pogadać i dadzą niewiele ponad 120 zł/mc. Najlepiej rozmawiać w BOKu twarzą w twarz (sprawdzone).
 
 
Alex-ander 
Klikacz

Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 2
Wysłany: 16-10-2007, 12:24   

Dzięki za szybką odpowiedź. Skoro jest taka promocja, to udam się czym prędzej do BOKu i ponegocjuję. Dam znać na forum jak mi poszło, może taka informacja przyda sie komuś jeszcze.
pzdr.

[ Dodano: 17-10-2007, 08:56 ]
Zatem jestem i tak jak wczoraj zapowiadałem, informuję co udalo sie uzyskac w BOK-u. Okazalo sie ze jest jakas oferta pt "Pozostań w swiecie Aster" i miła pani zaproponowala umowe na 12 miesiecy z obnizka abonamentu. Zatem teraz zamiast 182 zl placic będę 148. Jako ze mnie to zadowolilo (w koncu obnizka o prawie 20%) zgodzilem sie na przedstawiane warunki - chociaz moze po dluzszych negocjacjach, badz umowie na 24 miesiac mozna by ugrac wiecej. W kazdym razie jestem zadowolony.
pozdrawiam
A.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: