Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Problem z dodzwonieniem sie z TPSA i ORANGE do UPC.
Autor Wiadomość
Shatyn 
classic master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 09 Gru 2005
Posty: 180
Skąd: Kraków - N.H.
Wysłany: 12-06-2007, 22:37   Problem z dodzwonieniem sie z TPSA i ORANGE do UPC.

Od jakiegoś czasu są problemy (szczególnie wieczorem) z dodzwonieniem sie z nr TEPSy na nr w UPC. Problem dotyczy równiez połaczeń z ORANGE do stacjonarnych UPC. Jeśli takie problemy są i u Was to zgłaszajcie fakt do UPC i ORANGE.
Pisze o tym m.in. dlatego, że prawdopodobnie te problemy występowały już od dawna tylko po prostu człowiek o nich nie wiedział bo nie miał mu kto o tym powiedzieć. A dzisiaj w dość kosztowny sposób dowiedziałem sie o tym. Kosztowny dlatego, że straciłem przez to ładnych pare złotych (ktoś nie mógl się do mnie dodzwonić).
Sprawa jest poważna a więc trzeba ich "cisnąć" mocno.
 
 
 
JckS 
Klikacz

Dołączył: 13 Cze 2007
Posty: 1
Wysłany: 13-06-2007, 06:59   

Zgadza się. Wrocław to samo. Występują problemy z dodzwonieniem się z zewnątrz i to bez względu na sieć. Automat informuje że w danej chwili połaczenie nie może być zrealizowane ....a za chwilę łączy bez problemu. Ćwiczyłem to juz kilka razy stojąc z komórką obok . W takich momentach dodzwonić do biura obsługi tez oczywiście sie nie da....
 
 
blackmat 
light master


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Gru 2004
Posty: 107
Skąd: GDYNIA
Wysłany: 15-06-2007, 05:11   

mam ten sam problem lekko dwa miesiące!co z resztą przyczyniło się do mojej rezygnacji z usługi.
 
 
Pinhead 
light master


Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Wysłany: 19-09-2007, 17:49   

U mnie to samo. Nie można się dodzwonić na mój telefon z TPSA i z sieci Plus GSM. Plus informuje że wybrany numer jest nieprawidłowy a tpsa daje sygnał linii zajętej :evil:
_________________
 
 
Mateusz2605 
Klikacz

Dołączył: 10 Sie 2007
Posty: 5
Wysłany: 19-09-2007, 19:24   

U mnie dzisiaj to samo. Z żadnego telefonu nie dało się połączyć. Cały czas niby zajęte.
 
 
Pinhead 
light master


Dołączył: 17 Lip 2006
Posty: 149
Wysłany: 19-09-2007, 19:37   

Zgłosiłem to pod 9840, wpierw zrestartowali zdalnie modem ale to nic nie dało. Przyjeli zgłoszenie i stwierdzili że problem jest im znany i bedą go próbować zlokalizować bo nie wiedzą co go powoduje. Później telefon sam kilkakrotnie na krótko zadzwonił więc pewnie coś kombinują u tych co zgłaszali im problemy. Jak ktoś ma ten sam problem niech zgłasza to pod 9840.

[ Dodano: 28-10-2007, 18:05 ]
I dzisiaj to samo :evil: Ja nie moge się dodzwonić do abonętów tpsa bo mam albo cisze w słuchawce po tym jak ktoś po drugiej stronie odbierze telefon albo sygnał zajętości. Jak ktoś dzwoni do mnie to jest linia zajęta :( Czyli nic nie naprawili.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: