Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytania dot. chello
Autor Wiadomość
LoHinVar 
light master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 17 Mar 2005
Posty: 108
Skąd: Warszawa-Piaseczno
Wysłany: 31-03-2005, 21:03   

Hedrox napisał/a:

W grach niektórych np w Diablo osoba z fw nie może zakładać gier i grać z osobami posiadającymi fw

To nie o to chodzi z tym posiadaniem fierwalla. W grach takich jak starcraft, diablo mowiac ze ktos jest za firewallem ma sie namysli przewaznie to ze jest sie w jakies dzielonej sieci tzn ma sie prywatnye IP, czesto za routerem, czy chociazby jakis prostrzy NAT.
Dostajac chello dostajesz zewnętrzne IP, wiec takie problemy Cie nie beda dotyczyc.
.
 
 
 
Hedrox 
Klikacz

Dołączył: 31 Mar 2005
Posty: 2
Wysłany: 02-04-2005, 12:44   

Więc same zalety :D
Grać moża, niskie ceny i niski koszt aktywacji.
Musi mi sie skończyć tylko umowa z kablówką i prawdopodobnie zmieniam na chello :)
 
 
Cosmos 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2005, 18:10   

Pozwolę się podłączyć do tego wątku;
mam UPC od bodaj 5 lat, mieszkam w Krakowie przy tej samej ulicy co jest siedziba UPC i teoretycznie wg informacji na stronie głownej nie może być u mnie zainstalowane chello...
jakie mogą być tego przyczyny, tzn powody, dla których odmawiają, choć mają tak blisko... np mieszkańcy bloku na przeciwko mnie (czyli ok 25m) mogą założyć chello a ja nie...
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 06-04-2005, 18:39   

Cosmos napisał/a:
Pozwolę się podłączyć do tego wątku;
mam UPC od bodaj 5 lat, mieszkam w Krakowie przy tej samej ulicy co jest siedziba UPC i teoretycznie wg informacji na stronie głownej nie może być u mnie zainstalowane chello...
jakie mogą być tego przyczyny, tzn powody, dla których odmawiają, choć mają tak blisko... np mieszkańcy bloku na przeciwko mnie (czyli ok 25m) mogą założyć chello a ja nie...


Hmmm, może akurat tam gdzie mieszkasz telewizja upc była zakładana bardzo dawno temu, kiedy nie mieli jeszcze w planach usługi internetowej.
Kiedyś prawie jedynym przeznaczeniem była transmisja sygnałów programów telewizijnych w kierunku od stacji bazowej do abonamenta.
Co prawda w sieciach przewidywano tak zwany kanał wzrotny, służący do przesyłania sygnałow od abonamenta do stacji bazowej, ale... przy budowie większąści sieci traktowany był on ,, po macoszemu '', jako coś o wątpliwej użyteczności.
W rezultacie komunikacja internetowa nastręcza sporych trudności technicznych.
Jako, że innej możliwości nie widze, dlatego wydaje mi się, że to właśnie o to chodzi :wink:
.
_________________
 
 
 
Cosmos 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2005, 19:00   

blok ma ok 6 lat i od razu założyliśmy upc...
 
 
Przemek 
light master


Dołączył: 20 Gru 2004
Posty: 125
Wysłany: 06-04-2005, 19:39   

Cytat:
mieszkam w Krakowie przy tej samej ulicy co jest siedziba UPC


To nie możesz się tam wybrać i wyjaśnić tej sytuacji?, wydaje mi się, że tak będzie najprościej :wink:
_________________
 
 
 
Cosmos 
Klikacz

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 06 Kwi 2005
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-04-2005, 20:03   

prizon napisał/a:
Cytat:
mieszkam w Krakowie przy tej samej ulicy co jest siedziba UPC


To nie możesz się tam wybrać i wyjaśnić tej sytuacji?, wydaje mi się, że tak będzie najprościej :wink:


no baa :) byłem tam kilka razy ale pani z punktu obsługi oczywiście wchodziła na stronke chello wklepywała ulice i nr domu i pojawiało się jej to co mnie :? nawet próbowałem dociec kiedy i czy w ogóle istnieje możliwość, że w przyszłości będę mógł mieć chello to wymownie odpowiadała, że: "na razie nie mamy tego w planach" :evil:

nie wiem, ale chyba jakoś nie długo przejdę się i porozmawiam z szefem - może to coś da, choć wątpie... :?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: