Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
zatrzymujący się upload w utorrencie
Autor Wiadomość
clarkkent 
Moderator



Pomógł: 34 razy
Dołączył: 12 Cze 2005
Posty: 1664
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-08-2007, 14:50   zatrzymujący się upload w utorrencie

Na obrazku zamieszczam wykres uploadu (na żółto). Niestety jak ściągam dane w utorrencie upload cyklicznie spada prawie do zera, co za tym idzie download (na czerwono) też znacznie na moment spada. Dane wówczas nie ściągają się równomiernie - co widać po nagłym i cyklicznym spadku downloadu. Gdy wyłączam program antywirusowy jest bez zmian. Jak myślicie, co blokuje mi upload? Wcześniej nigdy tak nie miałem.

utorrent.jpg
Plik ściągnięto 149 raz(y) 61,91 KB

 
 
noodle 
Klikacz

Dołączył: 03 Sie 2007
Posty: 7
Wysłany: 10-08-2007, 18:35   

Nie wiem, czy moj problem jest taki sam, ale chyba mozna powiedziec, ze podobny.

Rowniez uzywam uTorrenta. Mam chello classic. Kiedy seeduje cos na oinku to osiagam oszalamiajace transfery rzedu 0-10KB/s - nie wazne jak duzo osob sie polaczy, czesto kogos rozlacza i juz nie wraca, a jak wraca to znowu sciaga tak wolno. Bardzo rzadko mam te 50kB/s, ktorych szczerze mowiac oczekuje caly czas.
Wysylajac cos na RS/FTP mam nastomiast caly czas 55-60kB/s bez zadnych wahan, natomiast na torrencie strasznie spada. Nie mialem okazji przetestowac na innych trackerach samego seedowania bo wszedzie indziej do wrzucania wymagana jest klasa uploadera.
Spotkal sie ktos z takim problemem? Watpie zeby wina lezala po stronie klienta (w koncu jeden z lepszych). Najbardziej interesowaly by mnie wypowiedzi tych, ktorzy korzystaja z oinka na laczu chello. ;)


Przepraszam, ze sie podpialem pod temat, ale problem wydal mi sie znajomy - jak przeszkadzam to sobie zaloze nowy. ;P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,28 sekundy. Zapytań do SQL: 15
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: