Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ban kilka pytan
Autor Wiadomość
cwieku 
Klikacz

Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 16
Wysłany: 09-11-2006, 12:28   ban kilka pytan

witam mam nastepujacy problem zostalem nieslusznie zbanowany na program DMW jest to program antycziterski do gier pisalem odwolanie do admina powiedzial ze rzeczywiscie nastapila pomylka ale odbanowac mnie niemoga , ban jest na 3 miesiace nasuwa sie pytanie ? jak to ominac chello ma zmienne ip itd slyszalem ze na neostradzie takie bany niedzialaj wiec zmienilem ip przerzucilem modem z karty sieciowej na usb ip sie zmienilo ,jednak jakms cudem mnie dalej banuje wie ktos moze dlaczego ? panowie z chello mowia ze to moze byc zbanowany modem czyli mac modemu ? moze macie jakies pomysl jak sie pozbyc tego bana ? pyttalem czy jest mozliwosc wymieniena modemu dla stalego klienta ( korzystam z chello light i z kablowki 3 lata ) jest ale tylko jak zaplace 150 zl troche duzo.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-11-2006, 13:01   

cwieku napisał/a:
zbanowany modem czyli mac modemu ?
to jest absolutnie nie mozliwe, nikt nie moze tego z zewnatrz sprawdzic

Bana dostales najprawdopodobniej na swoj login, aby to obejsc bedziesz poza zmana ip musial zalozyc sobie nowe konto.

Jesli to nie tajemnica napisz jaka to gra i jaki serwer moze ktos cos wiecej poradzi.
  marekd@jabberpl.org
 
cwieku 
Klikacz

Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 16
Wysłany: 09-11-2006, 14:13   

zadna tajemnica gra to Medal of Honor: Spearhead , zapomnialem dodac ze login tez zmienialem , probowalem nawet zakladac na calkiem innym komputerze i dalej banuje mnie :< a serwer tzn co mam podac dokladnie ? :)
 
 
VoivoD 
light master


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 97
Skąd: gdansk
Wysłany: 09-11-2006, 16:34   

proste- masz bana na cala pule, b. dobry sposob pozbywania sie cziterow. oczywiscie nalezy udostepnic wtedy rejestracje nickow :)
_________________
 
 
cwieku 
Klikacz

Dołączył: 08 Maj 2005
Posty: 16
Wysłany: 09-11-2006, 19:56   

tez tak uwazam jednak musial bys poprostu troche pograc w mohaa albo mohaas wtedy bys zrozumial ze niezawsze ban za wejscie na komendzie ktora wczoraj byla dozwolona jest uczciwe , reszty niebede ci tłumaczyl :<
 
 
Conroe91 
plus master

Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 532
Wysłany: 09-08-2007, 16:12   

przełącz na inną karte sieciową lub do innego usb i odczekaj 48 godzin i wróć do starej karty sieciowej :shock:
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 09-08-2007, 16:45   

Indiana Jones :mrgreen:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: