Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello Classic/ a /Bitcomet 0.70,uTorrent 1.61,Azureus 2.2.0
Autor Wiadomość
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-05-2007, 10:24   

whiskas napisał/a:
a wy dalej tkwijcie w swoich przekonanaich dalej placicie zlodziejom z torrenty.org i dalej seedoojcie zeby sie wyrabiac z Ratio... wielki brat patrzy i juz czeka ;)

Weź się zastanów myślisz że jest tylko jedna taka strona? Jest pełno prywatnych DARMOWYCH torrentów do których dostajesz się przy pomocy zaproszeń, a z uploadem jak ktoś ma słaby (taki jak ja - 8kB... :evil: ) to też nie problem bo są programy do podwyższania ratio i niestety muszę się przyznać że korzystam z takiego.
Widać jakie masz OGROMNE doświadczenie w sprawie torrentów, wielki guru torrentów tak powinno się ciebie nazywać.
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 13-05-2007, 10:48   

whiskas napisał/a:
....a chello biedne skacze od 16 do 25KB przez caly dzien...


Jak masz burdel na kompie pozapychane porty,i nie potrawisz dobrze skonfigurowac klienta to tak masz ja z prywatnych zawsze jade powyżej 650 kb/s no ale jak dla Ciebie Torrent.otg to prywatny to ja sie juz zamykam...... ;) :shock:

PS. Osobiscie jak juz uzywam Torrent.org to i tak zwykle powyzej 100 kb/s mam a np dzis 350 kb/s :D
 
 
whiskas 
Klikacz

Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 6
Wysłany: 15-05-2007, 18:39   

ANIOŁ napisał/a:
whiskas napisał/a:
....a chello biedne skacze od 16 do 25KB przez caly dzien...


Jak masz burdel na kompie pozapychane porty,i nie potrawisz dobrze skonfigurowac klienta to tak masz ja z prywatnych zawsze jade powyżej 650 kb/s no ale jak dla Ciebie Torrent.otg to prywatny to ja sie juz zamykam...... ;) :shock:

PS. Osobiscie jak juz uzywam Torrent.org to i tak zwykle powyzej 100 kb/s mam a np dzis 350 kb/s :D


uragu jeden torreny.org mowie o tych polskich zlodziejach

a co do innych portali tumany

to jak masz 10000 seedow i 35000 leech ....to chocby skaly sraly to powinno sie scigac max!

skoro wy uzywacie max 100 polaczen to wasz problem macie gownie kompy i poprostu wiecej wam procki nie ogarniaja...
wogole nie chce mi juz sie gadac na ten temat

wkoncu to tylko polska i debile dookola
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-05-2007, 20:36   

whiskas napisał/a:


wkoncu to tylko polska i debile dookola



Nie ma to jak mierzyc wszystkich swoja miarką, a myslałem że buraki powymarzały na polu......



PS. Nawet z 1 seeda ssam czeto po 700 kb/s wiec chyba ty masz gówniany komp....ale to z takich trakerów co Polskich buców nie zapraszaja ;)
 
 
Marduk 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Sie 2006
Posty: 192
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2007, 00:03   

whiskas napisał/a:
skoro wy uzywacie max 100 polaczen to wasz problem macie gownie kompy i poprostu wiecej wam procki nie ogarniaja...
wogole nie chce mi juz sie gadac na ten temat

Czy ty wiesz w ogóle o czym piszesz? Myślisz że jak masz 1000 połączeń to jesteś lepszy? Procki weź mnie nie rozśmieszaj bo torrent nawet 1% procka mi nie pochłania (mam na myśli utorrent) także nie trafiłeś z tym.

whiskas napisał/a:
to jak masz 10000 seedow i 35000 leech ....to chocby skaly sraly to powinno sie scigac max!

To zależy tylko i wyłącznie od tego ile kto wysyła panie mądralo.
Bo czasami można mieć wyższe prędkości mając 1 seeda niż jak 10000 sedów i 35000 lechów.

whiskas napisał/a:
wkoncu to tylko polska i debile dookola

Masz racje, to zdanie idealnie pasuje do ciebie.

PS. Weź już najlepiej idź stąd i się nie kompromituj panie master torrent.
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2007, 01:16   

Nie chodzi o procesor, bo to nie on zajmuje się podtrzymaniem nieużywanych połączeń tylko o marnowanie przepustowaości na połączenia które nic nie robią, dane i tak wymieniane są tylko miedzy kilkoma osobami z najszybszym łączem które nam na to pozwolą a reszta jest niewykorzystywana. To czy ktoś nam pozwoli ściągnąć od siebie łącze zależy od tego jak dużo jemu wysłaliśmy. Wiec ponieważ nam najbardziej opłaca się wysyłać do tych który nam najszybciej odsyłają i inni wysyłają do nas dane wtedy gdy my im, ilość połączeń nie ma znaczenia liczy się stosunek danych pobranych do wysłanych przez daną osobę, dobry klient stara się wyszukać osoby które odsyłają do nas jaknajwięcej danych w zamian za jaknajmniej wysłanych przez nas a z resztą zwyczajnie sie rozłącza bo jest nieopłacalna.
Cytat:
Bo czasami można mieć wyższe prędkości mając 1 seeda niż jak 10000 sedów i 35000 lechów.
powiedział bym nawet że skoro w pierwszym przypadku stosunek jest jak 1:3,5 to będzie się zawsze ściągało nieszczególnie (średnio tylko o około 30% szybciej niż sami wysyłamy) a w drugim 1:1 to w tym drugim będziemy ściągać z pełną szybkością osoby wysyłającej (generalnie gdy liczba sedów=liczba lechrów to średnia szybkość ściągania=dwukrotna prędkość wysyłania)
  marekd@jabberpl.org
 
xdefxx 
easy master

Dołączył: 16 Maj 2006
Posty: 41
Wysłany: 18-05-2007, 12:08   

Czytam czytam i widze dziecko neostrady czlowieku co ci po tych 10000 seedow jak sie zapychasz tak ze nic ci nie sla co do chello mialem troche problemow z nim ale po podlaczeniu modemu przez usb wszystko smiga cacy ale jak nie slesz to nie dostaniesz pozdrawiam maniakow seedowania :P
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,44 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: