Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pogorszenie obrazu
Autor Wiadomość
Xytras 
Klikacz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: 11-05-2007, 17:22   Pogorszenie obrazu

Od jakiegoś czasu (3-4 miesiące) na niektórych kanałach pogorszył się obraz, są jakieś kreski, a szczególnie widac je, gdy w filmie czy jakims programie jest ciemność. Czy Wy też macie taki problem? mieszkam w Oleśnicy koło Wrocławia.
 
 
clink 
light master

Dołączył: 11 Maj 2007
Posty: 122
Skąd: Gliwice
Wysłany: 11-05-2007, 17:42   

mieszkam w Gliwicach i mam podobny problem, ale nie wiem czy taki sam. otóż od stycznia na pasmie VL i VH jakośc odbioru uległa pogorszeniu. do tej pory myślałem, że to wina instalacji w bloku mieszkalnym, ale po przeczytaniu twojego post'u juz sam nie wiem.

w telewizorze mam trzy pasma: VL, VH i U. na pierwszym emitowamy jest tylko TV 4, ale VH mam juz duzo kanałow. zakłocenia mozna opisac jako "poziome śnieżenie". Im kanał jest bardziej "z przodu" listy, tym wieksze zakłocenia. także na kanałach na pasmie U zakłoceń praktycznie nie ma, ale te pierwsze są dośc poważnie zakłocane.

niestety, nie tak łatwo to naprawic. raz ten problem wsytępuje kilka dni z rzędu, potem moze być kilka tygodni przerwy, po czym kilka tygodni problemów. I nigdy pratktycznie ne ma tak, żeby trwało to cała dobę! Ostatnio najczęsciej psuje sie około 16-17

techników wzywałem juz kilka razy: raz byli i nie naprawili. drugi raz byli i akurat zakłócen nie było. a w biurze UPC nigdy nie jest tak, że od razu przyjadą. gdzie tam! najczęstszy termin to nastepnego dnia lub nawet za dwa dni.

co robić?

PS. czywiście to nie wina telewziora, gdyz sprawadzałem na tunerze magnetowidu i tam tez wyłapywane są te zakłócenia.
 
 
Xytras 
Klikacz

Dołączył: 10 Maj 2007
Posty: 2
Wysłany: 11-05-2007, 18:22   

u mnie ta gorsza jakos obrazu jest caly czas nie zaleznie od dnia ani godziny.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,11 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: