Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oferta programowa UPC
Autor Wiadomość
rutra 
easy master

Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 28
Skąd: 3miasto
Wysłany: 17-01-2007, 18:46   Oferta programowa UPC

Dawno takiej nędzy programowej jak nam obecnie serwuje nasza kochana kablówka to dawno nie było!Dosłownie zostawiaja nam ochłapy i niedlugo bedziemuy ogladali tylko reklamy i gotowanie.Ludzie!Dlaczego niema programów niemiecko jezycznych?Dlaczego zostaja same wiadomosci a zabiera sie kakretne kanały?Mysle ze trzeba bedzie powoli pomyleć o zmianie operatora bo u nas robi sie nudno.Nadmienię ze nie tylko ja jestem rozczarowany obecna ofertą.A porónujac oplaty jakie wnosimy z innymi sieciami kablowymi to UPC nie jest tania a oferta nędzna. :cry:
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 17-01-2007, 20:27   

A do tego Kino Polska i Ale Kino w UPC są "kodowane" ;-]
 
 
Man 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Wrz 2006
Posty: 185
Skąd: Krakow
Wysłany: 17-01-2007, 21:30   

Mam propozycje zrobmy petycje do upc polska :!: o lepsze kanaly ,taka lista jakie programy powinny sie znalesc w kablowce zeby wszyscy byli zadowoleni w miare mozliwosci ;) No i przedewszystkim wyrazmy swoje nie zadowolenie z dotychczasowej polityki programowej :twisted:
 
 
Wulfgar 
classic master

Dołączył: 02 Lis 2005
Posty: 192
Wysłany: 17-01-2007, 22:01   

niech to szlag

zlikwidowali BBC World i BBC Prime ??!!

%#@%@#$ same smieci zostaja
niedlugo dostaniemy programy klan i zlotopolscy 24...

gdzie kanaly anglojezyczne!?
 
 
wertyks 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 128
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-01-2007, 23:27   

i wywali wszystkie ze słonecznej Italii :(
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 17-01-2007, 23:28   

macie racje - dlatego miesiac temu zrezygnowalem i mam teraz za mniejsza cene wielokrotnie wiekszy wybor kanalow na 'n' platformie, zreszta podejrzewam, ze kazda z trzech dostepnych platform cyfrowych jest bardziej oplacalna w relacji oferta-cena niz to, co proponuje UPC
 
 
lukasz_krak 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 18-01-2007, 07:08   

No mineły czasy gdzie wszystko było za darmo..... teraz trzeba płacić za oglądanie programów z tym że jest to w zły sposób przeprowadzane,ale musimy poczekac na DVB-T i wtedy bedziemy sobie mogli ogladać to co chcemy i kiedy chcemy a i płacić będziemy tylko za to co widzieliśmy.W Krakowie BBC PRIME poszło po kilku dobrych latach do lamusa a szkoda,może zrobią dobrą oferte w II kwartale kiedy to mają wprowadzać systematycznie BOX`y do DVB-T dla abonetow pakietu C+ :lol:
 
 
Icemen 
classic master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 199
Wysłany: 18-01-2007, 17:53   

Ile tv mozsz podłczyc w N-TV za te 26 złoty:) pewnie 1 wielu ludzi używa 2

DVB-T moze lamerskie pytanie ale ktos mi powie co to jest
 
 
lukasz_krak 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 20-01-2007, 14:29   

DVB-T jest to cyfrowa telewizja naziemna ale rownierz stosowana w przekazie telewizji kablowej/multimedia polska,aster,toya/i niebawem w UPC /w kablu sie to nazywa DVB-C/
 
 
piotr_sopot 
easy master

Dołączył: 09 Lut 2007
Posty: 30
Skąd: 3miasto
Wysłany: 11-02-2007, 02:52   

Racja ! gdzie są zagraniczne kanały !?
 
 
ANIOŁ 
chello master


Pomógł: 21 razy
Dołączył: 30 Wrz 2006
Posty: 2412
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-02-2007, 05:12   

piotr_sopot napisał/a:
Racja ! gdzie są zagraniczne kanały !?

Od zagranicznych ma się talerz :P ,ale fakt juz dawno powinni zrobić DVB-C i nawet dodatkowo płatny np 10 zł ale pakiet 30 kanałów z całego swiata :lol:
 
 
Hextor 
easy master

Dołączył: 22 Mar 2006
Posty: 40
Wysłany: 11-02-2007, 11:00   

Przydało by sie i Comedy Central powni dać Polski też.
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-02-2007, 11:12   

To nie jest tak że od kanałów zagranicznych jest talerz. Ja tam wolałem zagraniczne edycje MTV i VIVA niż polskie, lubiłem też oglądać francuską telewizję muzyczną MCM. I chyba najpierw powinni zapytać widzów co chcą oglądać, bo na Pakiecie Pełnym jest mnóstwo kanałów, które mają jedynie zapchać pasmo. A brakuje nawet polskich edycji AXN Scie-Fi i AXN Crime a za wspomniane już wcześniej Ale Kino i Kino Polskie trzeba zapłacić więcej.
Można powiedzieć że od darmowego chłamu FTA, którym wypełnia się teraz Pakiet Pełny nie powinna być kablówka za cenę powyżej 50 zł/miesięcznie.
Co do straty programów BBC, wielka szkoda. Dalej w necie jest protest
http://www.petycje.pl/pet...?petycjeid=2008 ale zignorowany przez operatora.
 
 
dareka 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 16 Mar 2007
Posty: 391
Skąd: 51.4200°N, 19.6800°E
Wysłany: 16-03-2007, 19:06   

Szanowny Panie

Dziękuję za podzielenie się z nami swoimi uwagami oraz czas, jaki ponownie poświęcił Pan na przedstawienie swojej sprawy.

Potwierdzam, iż ze wzgledów technicznych oferta programowa jest w chwili obecnej zróżnicowana terytorialnie. Pozwolę sobie dodać, że opłata abonamentowa nie zależy wyłącznie od oferty programowej. Inne czynniki, które na nią wpływają to koszt utrzymania i serwisowania sieci, dotarcia do klienta, obsługi klienta, dzierżawy kanalizacji teletechnicznej, itp.

Zgodnie z postanowieniami Regulaminu świadczenia usług:

§ 3

"1. Dostawca usług oferuje Usługi podmiotom zamierzającym z nich korzystać na terenach, na których posiada sieci telekomunikacyjne umożliwiające świadczenie Usług.

2. Zakres oferowanych usług jest uzależniony od posiadanych na danym terenie możliwości technicznych i organizacyjnych Dostawcy usług."

Na zakończenie wyrażam nadzieję, iż przyjmie Pan nasze wyjaśnienia ze zrozumieniem.

Z poważaniem,

Alina Łabędź



Taką odpwiedź otrzymałem od UPC na zapytanie dotyczące różnej oferty programowej w sieciach gdzie UPC udostępnia swój sygnał. Resztę możecie sobie dopowiedzieć. A oferta cenowa tak naprawdę zależy jak w danym mieście jest silna konkurencja. U nas stracili wielu odbiorców dlatego pakiet pełny kosztuje 27,99.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: