Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Day of Defeat - ping
Autor Wiadomość
Nail Bezzar 
Klikacz

Dołączył: 14 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: 14-01-2007, 18:06   Day of Defeat - ping

Witam
Mam nadzieje ze będziecie w stanie pomóc mi rozwiazać problem pingusia :roll:

Otóz od jakiegos czasu, zaraz po zalogowaniu sie na jakikolwiek server doda ping zaczyna szaleć.
Przez pierwsze 30 sekund utrzymuje sie na normalnym poziomie (między 30-60) po czym skacze nieregularnie do 300 czasem 800 i znów spada do 100 na bardzo krótką chwilę.
Nie bardzo wiem co moze byc przyczyną tym bardziej że.
1. Wczesniej nic takiego sie nie działo a parametry łącza nie zostały zmienione
2. Nie przekroczyłem zadnego limitu up/download
3. Enemy Territory czy innego gry/programy działają zupełnie normalnie.

Proszę Was o jakiekolwiek wskazówki!
Co zmienić, gdzie szukać...

Edit: Zapoznałem sie z Tym tematem i postępowałem wg wskazówek, ale nie pomogło. No chyba ze coś popierniczyłem :neutral:
 
 
czelsi 
Klikacz

Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 2
Wysłany: 18-01-2007, 22:41   

IDentyczna sytuacje mam w UT99. Wchodze na serwer ping 50 (pifpaf.pl) 90 K-play etc - mija kilka sekund i ping skacze do 100-200-500! i tak od 2 dni. Wczesniej mialem podobny problem, lecz bylo to tylko chwilowe a teraz nie da sie grac zupelnie. Ping z dosa do onetu, google czy pifpafow szaleja - juz mnie to konkretnie denerwuje :evil: i nie bardzo wiem co z tym zrobic bo np moj kolega z tego samego miasta ma tez chello i nie ma takich problemow :roll:

/Czeladz
 
 
Jaachu 
Klikacz

Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 4
Wysłany: 04-03-2007, 07:31   

Czeladz :D Dąbrowa Górnicza pozdrawia...

a wracając do sprawy: chello ma jakas awarie... Polowie uzytkownikow dobrze chodzi, drugiej źle... Niestety my załapalismy sie do tych mniej zadowolonych... podobno ma to zniknąc w polowie (:() marca...
 
 
 
jarecki71 
Klikacz

Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 6
Wysłany: 12-03-2007, 19:50   

Ja mam w WoW na offie taką samą sytuację wejscie ping 50 kilka sec i ping nawet 12k. Jakaś paranoja głupi byłem i skusiłem sie na 3mb łacze z chello też mieszkam w Dąbrowie Górn. i na osiedlu zaczynają żąłować co poniektórzy że dali się skusić na chello. To nie internet tylko jakis koszmar. Człowiek przychodzi z pracy po 16ej , siada wieczorem zeby pograc wchodzi i kupa, podobno po 24 mówili mi znajomi że pingi są ok. Jakaś paranoja z tym chello czy oni myśłą że to lata 90 kiedy wszyscy po nocach siedzieli bo taniej było :lol: :lol: A tak o tej godz. 21:47 można pograc korzystając z usług chello :twisted: :twisted: To nawet nie nadaje się na żal.pl :)
http://img442.imageshack....07213411yc3.jpg
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: