Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co nowego w ChelloInfo?
Autor Wiadomość
Puck 
classic master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 09 Lis 2004
Posty: 294
Skąd: From the Light
Wysłany: 30-11-2004, 15:21   Co nowego w ChelloInfo?

Właśnie, co chcielibyście zobaczyć w tym programiku? Ja osobiście myslałem o powiadamianiu o nowej poczcie z serwera chello i chyba nie byłoby to takie trudne do wykonania. Innym pomysłem jest pobierane newsów z komunikatów i chellopl.one.pl, ale to juz trochę wyższa szkoła jazdy (komponenty do XMLa nie zawsze są darmowe). :)

No i oczywiście namawiam obu autorów do połączenia sił - dwa identyczne nemal programy wprowadzają wiecej zamieszania niż pożytku.

BTW, ChelloInfo jako plugin do gadu/tlena/konnekta i innych komunikatorów - hmmm, to brzmi nieźle. ;-)
 
  maciej@lebkowski.info
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-11-2004, 15:50   

ja chce wtyczki do mirandy-im i WinBar'a
 
 
rcube 
plus master


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 338
Skąd: Gocław
Wysłany: 30-11-2004, 17:36   

ja bardzo nie lubie kombajnow :mrgreen:
_________________
 
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 30-11-2004, 22:05   

dobrze kombinujesz Puck, powinni polaczyc sily i wydac jedna wersje programu, a co do zmian to ja bym darowal sobie poczte bo kazdy pewnie na outlooku ma wszystko ustawione, wtyczka do konnekta,gg,tlena to bardzo dobry pomysl, ja bym pomyslal np nad traffic meterem, moze by dodac timer co by kompa wylanczal sam :D
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-11-2004, 22:18   

Kozuch napisał/a:
powinni polaczyc sily i wydac jedna wersje programu[...]
moze by dodac timer co by kompa wylanczal sam :D

Co do połączenia sił, miała służyć umieszczona tu ankieta. Jednak zarzucono jej stronniczość, stąd usunąłem ją :(
A co do wyłączania kompa, to nie wiem na ile by się to przydało, ale to jest żaden problem - jedna linia kodu więcej.

Jacek
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 30-11-2004, 22:58   

a ja bym proponowal ta ankiete przywrucic ale zrobic ja tak ze nie ktora wersja lepsza tylko taka czy macie zrobic cos wspolnego czy nadal beda 2 wersje tego samego progsa...po kiego grzyba 2 wersje tego samego programu? ja osobiscie bym to widzial tak: oprawa graficzna mls bo bardziej mi sie podoba niz w twojej wersji, tzn sa mniejsze ikony, ten pasek ciekawiej wyglada, a co do strony technicznej to opcje takie jak w twoim wydaniu...moze dodacie jeszcze cos ciekawego...mysle ze warto polaczyc sily i wydac wspolny program...no ale decyzja nie nalezy do mnie...
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-11-2004, 23:30   

Kozuch napisał/a:
a ja bym proponowal ta ankiete przywrucic ale zrobic ja tak ze nie ktora wersja lepsza

Ona była sformuowana, której wersji używasz i której planujesz używać, a nie która jest lepsza.
Kozuch napisał/a:
[...]mysle ze warto polaczyc sily i wydac wspolny program...no ale decyzja nie nalezy do mnie...

Ja do tego właśnie zmierzałem. Stąd również wziął się pomysł sprawdzenia kto której wersji używa aby później się wspólnie zastanowić i wybrać to co jest lepsze i połączyć w jedną. Przynajmniej takie były moje intencje.

Jacek
 
 
Kozuch 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 208
Skąd: Gdańsk Wrzeszcz
Wysłany: 01-12-2004, 01:09   

no to uwazam ze dobre miales intencje i ankieta ktora podales tez jest dobrym pomyslem i bym ja postawil..wtedy bedzie wiadomo co kto uzywa...wybierzecie co lepsze z obu programow i wrzucicie w jeden i od tej pory bedzie jedna oficjalna wersja ktora bedzie spelniac wymagania wszystkich userow...bo szczerze powiem ze i w jednej i w drugiej jest cos ciekawego...
 
 
mls 
Klikacz


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-12-2004, 02:02   

A co do dodatków wszelakich, mam napisaną wtyczkę (biblioteka dll) do samurize, gdyby ktoś chciał - leży na http://ztmnews.kernel.pl/mls/cinfo_samurize.zip :)
 
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-12-2004, 12:18   

mls:
Co sadzisz o pomyśle połączenia programów? Czy w razie czego zgadzasz się na przywrócenie ankiety?

Jacek
 
 
mls 
Klikacz


Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 16
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-12-2004, 05:46   

Ankiety nie widziałem, wiec bym ją chętnie zobaczył ;)
A co do połączenia programów, to chyba już nic przeciwko nie mam... Lepsze to, niż dwa równoległe programy, w których autorzy będą się starali w każdym pomyśle przegonić ;)
 
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-12-2004, 07:34   

Co do mirandy-im to http://www.miranda-im.org...n=display&id=13 sa kody zrodlowe jak ktos by mi chcial wtyczke zrobic
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2005, 12:45   Nowa wersja: 2.58

Główne zmiany to dodanie nowej usługi chello easy, poprawienie otwierania stron UPC i chello (aktualnie otwierane są po dwukrotnym kliknięciu, a nie pojedynczym jak było do tej pory).
Więcej na stronie: chello info

Jacek
 
 
volk3r 
easy master


Dołączył: 24 Gru 2004
Posty: 22
Wysłany: 05-02-2005, 19:24   

juz sciagniete i zainstalowane :)

moze sie czepiam ale niepotrzebnie zmieniles kolor "paska postepu" poprzdni bardziej mi sie podobal :)
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-02-2005, 19:46   

volk3r napisał/a:
niepotrzebnie zmieniles kolor "paska postepu"

Hmm - podejrzewam, że ile osób tyle będzie miało zdań na ten temat. Jeśli większość będzie uważała (chociaż kilkanaście osób), że ta zmiana jest na niekorzyść, to wówczas wrócę do poprzedniego paska.

Ale w dalszym ciągu jest przygotowywana nowa wersja (dużo bardziej rozbudowana i zawierająca znaczną ilość przydatnych narzędzi i informacji), stąd (jak zwykle) wszystkie uwagi mile widziane.
Również możecie zgłaszać co chcielibyście zobaczyć w nowej wersji i co Wam przeszkadza w programie.

Jacek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: