Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
aster a chello
Autor Wiadomość
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 09-04-2006, 10:25   

Hand napisał/a:
dla Ciebie moze tak dla mnie nie - bo wole predkosc :) (down jak i up)

przeokropmnie mnie za to bawi rozklad transferu w asterze
(euforia) chlopaki jutro jest 3 pelnia 2 lata po roku przestepnym - aster miedzy 12:30 a 14:25 przyspieszy o 12.6 kbps (/euforia)
O co ci chodzi ?Ja w prawdzie zauważam przyśpieszenie w uploadzie,ale to jest za mało żeby wykreślić możliwość błędu w programie( 2-3 kb)
kjungst napisał/a:
kurtkafelek... NTS- bojowy(a) jeteś....

Widzisz, zaraz powiedzą że robię zamach na ich wspaniałe, i jakże niewinne chello(aster też bez winy nie jest ), ale w moim punkcie widzenia szala sie przechyla na strojnę aster.
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 09-04-2006, 15:28   

czytaj ze zrozumieniem :)
_________________
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 09-04-2006, 15:50   

Hand napisał/a:
czytaj ze zrozumieniem :)

Nie rozumiem, mógłbyś mi te zdanie sprecyzować ?Bo czasem wyłącza mi się mózg i niczego nie robię ze zrozumieniem ;)
 
 
Jacek 
Administrator


Pomógł: 45 razy
Dołączył: 31 Paź 2004
Posty: 1441
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-04-2006, 16:01   

NTS napisał/a:
Ty to masz tupet... Na forum chello tak pisać...

Regulamin, pkt. 19:
Cytat:
19. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że jest to forum niezależne i w żaden sposób nie powiązane z firmą UPC oraz świadczeniem usługi dostępu do Internetu chello.

Tutaj nikt nikogo "nie zje" za wyrażanie swoich opinii.
Z resztą Ci, którzy już są dłuższy czas na forum chyba widzą, że coraz mniej ingerujemy w treść (no chyba, że pojawiają się tematy np: hackowania modemów czy innych obraźliwych zdań).
_________________
 
 
NTS 
easy master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 08 Kwi 2006
Posty: 29
Wysłany: 09-04-2006, 16:14   

Jacek napisał/a:
NTS napisał/a:
Ty to masz tupet... Na forum chello tak pisać...

Regulamin, pkt. 19:
Cytat:
19. Użytkownik przyjmuje do wiadomości, że jest to forum niezależne i w żaden sposób nie powiązane z firmą UPC oraz świadczeniem usługi dostępu do Internetu chello.

Tutaj nikt nikogo "nie zje" za wyrażanie swoich opinii.
Z resztą Ci, którzy już są dłuższy czas na forum chyba widzą, że coraz mniej ingerujemy w treść (no chyba, że pojawiają się tematy np: hackowania modemów czy innych obraźliwych zdań).

No nie no,wiem że to prywatna strona, ale chodzi mi że tu przeważnie zbierają się fani chello
 
 
net34 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 149
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-04-2006, 16:57   

NTS napisał/a:

No nie no,wiem że to prywatna strona, ale chodzi mi że tu przeważnie zbierają się fani chello


Z całym szacunkiem, ale albo jeszcze foum do konca nie przejrzałas albo znowu mózg ci sie wyłaczył... "fanów" chello to mozna by na plcach 1 dłoni policzyc.... zreszta gdybym nie miał racji to topici typu "Petycja", "limity" czy ciagłe narzekanie na chello nie maiły by tu miejsca
 
 
Bodeha 
Klikacz

Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 3
Skąd: Warszawa-Wola
Wysłany: 28-06-2006, 13:58   

Ja bylem uzytkownikiem chello przez rok , najwiekszym mankamentem tej uslugi sa jak dla mnie limity ktore doprowadzaly mnie do szewskiej pasji.Co do jakosci samego lacza nie mialem w sumie jakis pretensji dzialalo jak nalezy , ale po 3, 7 dnich po wykorzystaniu tego smiesznego limitu cofalem sie do 98 roku gdzie mialem modem. Za taka usluge placic 140 zlotych to cos tu nie gra. Po zakonczeniu umowy zrezygnowalem z uslug chello na rzecz Aster bo mam do wyboru na bloku dwoch ulugodawcow , z tej zamiany jestem zadowolony bo nie mam zadnych limitow a co do jakosci lacza tez nie mam co im zarzucic .finansowo sprawy staja na takim samym poziomie. wiadomo ze inni nie maja poprostu wyborui tyle, ale neiche mi sie wirzyc ze te limity wam nie przeszkadzaja.Reasumujac najwieksza wada chello jest limit , no chyba ze ktos tylko korzysta z sajtow i przeglada poczte.Inneczaj sprawa ma sie do 12mb ale nie kazdgo stac na wywalenie 256 zlotych co miesiac.Pozdrawiam wszystkich serdecznie. :D
_________________
 
 
dziabaq 
plus master


Pomógł: 7 razy
Dołączył: 05 Maj 2006
Posty: 433
Wysłany: 30-06-2006, 21:00   chello Ultra vel Aster...

Każdy operator ma swoje plusy i minusy, każda oferta ma swoje dobre i złe strony no i użytkownicy, jedni wolą Astera inni chello. Jest takie powiedzenie że każda pliszka swój ogonek chwali :)

Ja proponuje wam rozwiązanie które mój dobry kolega wcielił w życie i z powodzeniem kożysta, mianowicie chello Ultra podzielone na 3 kompy.
Oczywiście pod warunkiem że kumple mieszkają w miare blisko :)

1.) 12MB podzielone na 3 wychodzi 4MB na łebka, a nie zawsze każdy zciąga w tym samym czasie.
2.) Kwota 243zł podzielona na 3 daje sumę 83zł Brutto miesięcznie, co czyni ofertę nie do przebicia za 4 Megowe łącze bez limitu zciągania i bez podziału na to czy noc czy dzień.

Oczywiście podniosą się głosy że nie wolno dzielić łącza poza lokal i że jest to nie zgodne z regulaminem. Ja wam powiem tak, kto z was jeździ samochodem po mieście z prędkością 50Km w ciągu dnia? Wiadomo że wszyscy jeżdzą szybciej chociaż jest to zabronione ( nie dotyczy korka )
Samo UPC często przymyka oczy na małe pajęczynki bo zależy im na klientach a i z monterami tez można się "dogadać" - to tez ludzie co mają rodziny.

"Kumpel-Net" Rulez :)

pozdr
Ja
 
 
wwwTOCpl 
Klikacz

Dołączył: 06 Sie 2006
Posty: 2
Wysłany: 06-08-2006, 19:37   

Marek napisał/a:
W chello wszyscy mają zewnętrzne ip, i żadne robactwo się nie szerzy bo zablokowali tych kilka portów na których działało windowsowe otoczenie sieciowe, upnp i inne dziurawe windowsowe usługi. Cisza jest i spokój, nie słyszałem jeszcze aby ktokolwiek narzekał na to ze ma publiczne ip.


Super. Szkoda tylko ze nie napisali w ofercie cennika uslug na stronie UPC o limitach ilosci transferowanych danych poza limitem szybkosci-jest gdzies dostepna tabelka z limitem ilosci transferowanych danych w poszczegolnych pakietach internetowych?
Moj znajomy dostal jako klient UPC oferte cennikowa i ani slowa o limitach w GB...
Paranoja.
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-08-2006, 19:41   

wwwTOCpl, pewnie że jest i nie tylko ten załącznik "ukryty" delikatnie na stronie chello.pl.

Aby je pobrać u góry klikasz "Moja usługa" i po prawo masz "dokumenty chello"
w tym http://www.upc.pl/pdf/060..._techniczne.pdf
 
 
as ter 
easy master

Dołączył: 23 Lut 2007
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-02-2007, 08:32   

Porównać łącze Aster i chello łatwo na tym serwerze http://www.speedtest.net/...try=2®ion=64
zresztą wogóle widać jakie jest nasze miejsce w świecie jeżeli chodzi o parametry łącza :arrow:
_________________
 
 
 
cuxxx 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 301
Skąd: Śląsk
Wysłany: 26-02-2007, 13:05   

Buehehe, ale podałeś przykład. Myślisz, że Aster jest najlepszy, bo ktoś w teście uzyskał marne
2581kbps? Przecież ja mając chello Classic uzyskuję wynik zdecydowanie lepszy:



a więc dane na tej stronce są przekłamane, dla przykładu: weszłem sobie w "moje rejony" (zaznaczyłem na tej planszy) i widzę, że max prędkość jaką uzyskano w mojej miejscowości do trochę ponad 2mb - MEGA LOL! Totalna bzdura. :lol:

Aha i taka moja prywatna uwaga - przystopuj może trochę, bo mnie na przykład denerwuje
notoryczne pseudoreklamowanie w każdym wątku Astera. ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,78 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: