Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Net Meter pokazuje co innego niz strona chello :(
Autor Wiadomość
me_th_od 
easy master


Dołączył: 02 Sie 2005
Posty: 39
Wysłany: 04-01-2007, 01:12   Net Meter pokazuje co innego niz strona chello :(

witam
poszukiwalem jakiegos dobrego licznika danych - znalazlem Net Meter Version 0.9.9.9 (beta 2) i do pewnego momentu wydawalo mi sie ze jest naprawde dobry.
pokazuje UL i DL biezacy, w ciagu dnia, tygodnia, miesiaca, ilosc danych jaka pobiore przy okreslonej predkosci itp.
tylko jest jeden maly problem - totalny rozjazd z danymi z licznika chello na stronie chello.
licznik chello podaje mi np 6223 MB pobranych od 1 do 2 stycznia 2007 a Net Meter az 9652 MB w tym samym okresie !!!
czy znacie moze jaki dobry rozbudowany licznik bo niestety Net Meter ostro przeklamuje :(
 
 
Rzbiku 
easy master

Dołączył: 27 Mar 2005
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 04-01-2007, 20:40   

Ja używam od zawsze (i polecam) DUMetera.
Jeśli już to raczej nie Net Meter Ci źle zlicza/przekłamuje tylko licznik chello. To norma, w grudniu "zgubił" mi 2GB a w rekordowym pod tym względem wrześniu ub. roku miałem na swoją korzyść aż 11GB różnice. Już gdzieś o tym wszystkim pisałem - po prostu licznik co jakiś czas jakby "pada" i jeśli wtedy akurat coś ściągaliśmy to dostajemy te MB/GB gratis :D Tak więc zupełnie nie masz się czym przejmować, to norma. Ja mam może ze 2-3 miesiące w roku kiedy licznik prawie nic się nie potknie, normą jest przynajmniej kilku lub nawet kilkunasto % różnica na koniec miesiąca, zawsze na korzyść. Nic na to nie poradzisz, po prostu gdy zbliżasz się do granicy limitu wtedy "przerzucasz" sie z kontrolingiem na firmowy choć nie zawsze dokładny licznik. Proste jak pokrzywiony drut ;)
_________________
 
 
Don Vito 
plus master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 306
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 08-01-2007, 10:27   

A ja mam pytanko , działa wam licznik ?, zauważyłem że u mnie od jakiś 3 dni licznik nie nalicza :) ,zassałem spokojnie już 12 gb a na liczniku jest niecały 1gb i ani drgnie :shock:
 
 
klopsik 
Klikacz

Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: 04-02-2007, 19:25   

:oops: mam pytanie jestem pierwszy raz na forum gdzie mam wejsc zeby zadac pytanie wlasnie na temat licznika chello moze mi ktos powie ile giga moge w 1 miesiacu sciagnac w chello mam ligcht i czy 1 GB to 1000MB przepraszam z gory dzieks :oops:
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 04-02-2007, 23:37   

klopsik, jesteś we właściwym dziale, ale może poszukał byś wśród starszych postów i na stronie http://chellopl.one.pl/ bo o odpowiedzi na te pytania są w wielu miejscach.

W light możesz ściągnąć 30GB miesięcznie a według tego co napisali na stronie z licznikiem 1MB = 1024KB, 1KB =1024B to i 1GB = 1024MB
  marekd@jabberpl.org
 
klopsik 
Klikacz

Dołączył: 04 Lut 2007
Posty: 2
Wysłany: 05-02-2007, 16:01   

dzieki super dzieksssssss :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,25 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: