Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wycofali BBC Prime
Autor Wiadomość
FlashMan 
classic master


Dołączył: 27 Lis 2004
Posty: 157
Skąd: Szczecin
Wysłany: 20-01-2007, 22:33   

Robin napisał/a:
Wg informacji podanych w serwisie Media2 program Zig Zap/Hyper ma zostać wprowadzony tylko w Warszawie i Krakowie, natomiast "wspaniałe" iTV i TVN Gra oczywiście wszędzie. :evil:

Ładna mi nowina. Klienci UPC są równi i równiejsi. Brawo!

Mam wręcz dziką chęć przesiadki na Multimedia. Jest tam wszystko to było w UPC (włącznie z tymi co teraz wprowadzają i usunęli).
_________________
 
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 21-01-2007, 07:27   

przemek85 napisał/a:
A ja znalazłem takie coś na media2.pl

Kod:
(...) Oprócz nowych programów, w ramach ujednolicania oferty programowej rozszerzona zostanie dostępność m.in. AXN oraz Planete. Planowane jest również wprowadzenie kanału sportowego Sport Klub w Warszawie, Katowicach i Gdańsku. Flagową pozycję tego sportowego programu stanowi Bundesliga.(...)


Pierwszy akapit interesuje mnie najbardziej (...)

Mnie też przywołany akapit interesuje najbardziej, ale z jednego konkretnego powodu, a mianowicie jeśli UPC pisze coś o ujednolicaniu oferty, to zapytam kiedy do cholery ujednolicą tę ofertę, a precyzyjniej, kiedy poszerzą dostępność Eurosportu 2 ?! ... bo pewnie wiele osób z innych miast o tym nie wiem, ale ów kanał jest w UPC w kilku miastach!
 
 
fasia 
Klikacz

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: 22-01-2007, 16:11   

Dostałam właśnie maila z odpowiedzią na moje pytanie czy jest szansa na przywrócenie BBC i az mnie zmrozilo jak to czytałam :evil:

> W odpowiedzi na Pani maila uprzejmie informuje, iż w porównaniu z innymi
> programami oglądalność BBC Prime była bardzo niska. Sam Nadawca programu
> jest świadomy niskiej oceny widzów, dlatego przygotowuje się do
> uruchomienia nowych programów rozrywkowych dla widzów w Polsce. Nowe
> programy mają zastąpić BBC Prime w jego obecnym kształcie. Nie wykluczamy
> możliwości wprowadzenia nowych programów BBC w przyszłości.
 
 
Sebastian22 
light master

Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 133
Skąd: Katowice
Wysłany: 22-01-2007, 17:10   

FlashMan napisał/a:
Robin napisał/a:
Wg informacji podanych w serwisie Media2 program Zig Zap/Hyper ma zostać wprowadzony tylko w Warszawie i Krakowie, natomiast "wspaniałe" iTV i TVN Gra oczywiście wszędzie. :evil:

Ładna mi nowina. Klienci UPC są równi i równiejsi. Brawo!

Mam wręcz dziką chęć przesiadki na Multimedia. Jest tam wszystko to było w UPC (włącznie z tymi co teraz wprowadzają i usunęli).


hmm zadalem pani pytanie z upc i nic nie wspominala ze tylko w wawie i kraku.....zobaczymy co z tego wyniknie....ja chce Hyper na slasku!
 
 
xthema 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 14 Gru 2006
Posty: 646
Skąd: Opole
Wysłany: 22-01-2007, 19:32   

Według mnie nie ma co liczyć na to i owo, dopóki UPC nie wejdzie cyfrowo.
Wystarczy tylko pomyśleć, za co to UPC miałaby wstawić TVP Sport, TVP Rozrywka, TVP Film, TVP Historia, AXN Crime, AXN Sci-fi, Cinemax 1 i 2, Comedy Central, reaktywację E!, poszerzyć dostępność Eurosport 2 i ESPN Classic, NASN i jeszcze z kilka nowo powstających stacji o których się ostatnio czytało ...

Sporo tego ... :roll: i na dobrą sprawę każdy z tych w/w kanałów prosi się o wstawienie - niektóre mniej, niektóre bardziej, ale jednak.
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-01-2007, 19:45   

"Sam Nadawca programu jest świadomy niskiej oceny widzów"

Takie zdanie z generatora odpowiedzi potrafi podnieś ciśnienie na całą resztę dnia skuteczniej niż kawa.Cóż IV RP to kraj absurdów-nic dziwnego że fajne angielskojęzyczne kanały jak BBC World i BBC Prime musza ustąpić miejsca tarotowi. Ja jestem uwiązany przez internet w UPC (neostrada mi nie poszła a osiedlówka chodziła do niczego. I dlatego będę musiał się męczyć z ofertą programową UPC, coraz gorszą. Już taki mój los.
 
 
Robin 
ultra master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 1465
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-01-2007, 21:50   

xthema napisał/a:
Wystarczy tylko pomyśleć, za co to UPC miałaby wstawić TVP Sport, TVP Rozrywka, TVP Film, TVP Historia, AXN Crime, AXN Sci-fi, Cinemax 1 i 2, Comedy Central, reaktywację E!, poszerzyć dostępność Eurosport 2 i ESPN Classic, NASN i jeszcze z kilka nowo powstających stacji o których się ostatnio czytało ...

Za co? Za nic, po prostu umieścić nowe programy na wolnych częstotliwościach, których jest jeszcze bardzo dużo - tak jak robią inne kablówki (i wtedy można rzeczywiście mówić o powiększaniu oferty).
Wystarczy policzyć ile analogowych kanałów liczy pasmo (94). Oczywiście nie wszystkie kanały mogą być wykorzystywane, ale 80 kanałów można z całą pewnością stosować w analogowej ofercie (przykład - inne kablówki, a nawet UPC Warszawa). Tymczasem w większości miast, w których działa UPC nadawane jest po ok. 50-60 programów, czyli zapas jest jeszcze spory.
Widzę jednak, że niektórzy łapią się na ten argument UPC - o rzekomym braku wolnych kanałów. :lol:

xthema napisał/a:
Według mnie nie ma co liczyć na to i owo, dopóki UPC nie wejdzie cyfrowo.

A myślisz, że jak UPC w końcu wprowadzi cyfrówkę to coś to zmieni? Śpiewka będzie ta sama - a to, że dany kanał jest za drogi, że będzie miał niską oglądalność, itp.
Zresztą z ewentualnych nowych programów i tak porobią pakiety dodatkowo płatne (coś w stylu "Pakiet kino"). Nic nie będzie za darmo!

fasia napisał/a:
Dostałam właśnie maila z odpowiedzią na moje pytanie czy jest szansa na przywrócenie BBC i az mnie zmrozilo jak to czytałam :evil:

> W odpowiedzi na Pani maila uprzejmie informuje, iż w porównaniu z innymi
> programami oglądalność BBC Prime była bardzo niska.

Ciekawe, skąd oni wiedzą jaką oglądalność ma dany program? Dziwne, prawda?
Oczywiście "atrakcyjne nowości" (TVN Gra, iTV) będą bić rekordy oglądalności. :lol:
Te argumenty są po prostu śmieszne.
 
 
przemek85 
Klikacz

Dołączył: 06 Sty 2007
Posty: 17
Wysłany: 22-01-2007, 22:08   

CO jak Co ale jestem pewny że BBC Prime miał wiekszą ogladalność niż TVN Gra albo ITV
 
 
Agha 
Klikacz

Dołączyła: 19 Sty 2007
Posty: 4
Wysłany: 22-01-2007, 22:35   

Fasiuna jaki adres do nich pisałaś,ze raczyli wysłac jakakolwiek odpowiedz(pomijam,ze z generatora)??
Mom ochote napisać im coś"miłego" na temat znikomej oglądalności BBC PRIME
Dzieki
Pozdrawiam
 
 
fasia 
Klikacz

Dołączyła: 16 Sty 2007
Posty: 8
Wysłany: 23-01-2007, 07:20   

Grzechu napisał/a:
". Ja jestem uwiązany przez internet w UPC (neostrada mi nie poszła a osiedlówka chodziła do niczego. I dlatego będę musiał się męczyć z ofertą programową UPC, coraz gorszą. Już taki mój los.

No właśnie. Ja dodatkowo mam u nich telefon :evil:

Pisałam do nich na info.upc@upc.com.pl Moze jak więcej osób zarzuci ich pytaniami i wyrzutami to przemyśla sprawę ;)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 23-01-2007, 11:36   

Okazuje się, że BBC Prime wogóle planuje wycofac się z Polski.

http://media2.pl/media/19...-bbc-prime.html
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-01-2007, 22:07   

http://wirtualnemedia.pl/..._BBC_Prime.html
 
 
Xeo 
classic master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Kwi 2005
Posty: 160
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-01-2007, 17:41   

A moze by tak troszke szumu zrobic i przykleic informacje o petycji na stronie i na forum. Przynajmniej na jakis czas bo wiadomo ze akcja nie bedzie trwala w nieskonczonosc. W koncu komu jak nie nam najbardziej na tym zalezy?
 
 
Anna 
Jr Admin



Pomogła: 13 razy
Dołączyła: 23 Lis 2004
Posty: 317
Skąd: z dyrekcji
Wysłany: 26-01-2007, 20:44   

Czytajcie stronę główną wortalu.
BBC Prime nie wróci: http://mediaswiat.info/niusy.php?id=244.


pozdr.
A.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,95 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: