Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NIECH NIKT SIĘ NIE PRZENOSI do Telewizji Nowej Generacji &qu
Autor Wiadomość
entersc 
light master


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Szczecin
Wysłany: 21-10-2006, 12:32   NIECH NIKT SIĘ NIE PRZENOSI do Telewizji Nowej Generacji &qu

Czy ktoś się przenosi do Telewizji Nowej Generacji "N"

Wykupiem pakiet za 20 z i mam prawie wszystko co w kablówce za 50
zł.Obraz marzenie.
Czekam na zakończenie umowy i odfruwam do "N"
Trochę w UPC jest oszustwo :bo w promocji ,którą mam nie ma żadnej ulgi na pakiet pełny i jak chciałem zamienić na pakiet mini to chcą mi włupić 400 zł kary.

powtarzam z mego pierwszego postu, :
Czyżby nasi administratorzy ze strony " Media Świat - Wortal informacyjny "-przespali wiadomość nadawaną wszędzie ,że wyrasta konkurencja dla UPC.

pozdrawiam enter

[ Dodano: 15-01-2007, 13:58 ]
Od miesiąca stycznia 2006 zrywam umowę z Telewizją Nowej Generacji "N"-wykorzystałem luki w regulaminie/brak cennika/.
Ogólnie "n" to nic ciekawego.Dwa kanały w rozdzielczości HD nie wiele różniące się jakością od programów nadawanych w UPC kablówce.Łączność satelitarna nie nalepsza /kasza na ekranie/dodatkowy pilot ,nbox z nagrywarką też niewypał.Totalne lekceważenie klientów kilkakroć gorsze niż w UPC.
Z niecierpliwością czekam na nadawnie w UPC w systemie cyfrowym.
Reasumując w moim nowym telewizorze LCD Toschiba nie ma znacznej różnicy w jakości odbioru w UPC a "N".
Osobiście odradzam wszystkim Telewizję Nowej Generacji "N" ,ale decyzja należy do Ciebie.
ps.Byłem wielkim entuzjastą "N" od października 2006 ale już się całkowicie wyleczyłem z tego zachwytu.Pozostaję w UPC/kabel to kabel a nie satelita/.pozdrawiam entersc
Ostatnio zmieniony przez entersc 15-01-2007, 18:56, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-10-2006, 16:31   

No nie... 3 posty na ten sam temat ???
 
  kjungst
 
pc486 
light master

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 61
Wysłany: 21-10-2006, 16:51   

wg mnie nic szczegolnego, gdyby istniala mozliwosc zlozenia samodzielnie przez siebie pakietu z pojedynczych programow po 1/2/3zl miesiecznie z minimalna kwota x - moglbym sie zastanowic, w tej chwili jezeli pozbieram pakiety z ktorych ogladam pare programow wychodzi mi 58zl sorry ale zdana to dla mnie rewelacja
 
 
dopesc 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 247
Skąd: Warszawa-Bródno
Wysłany: 21-10-2006, 22:03   

Jaki z tego wniosek ?

Beda obnizki i to spore.
Teraz Tpsa wprowadzilo tansze pakiety. Tylkoc zekac jak obniza ceny.

:)

Ale fakt ze sie oplaca bo za 16 zl mam pakiet ktory w upc kosztuje mnie 50 zl

Wiecej kanalow nie ogladam.
Bo po co mi jakas romantica albo inny shit ktory wciskaja mi na sile .
_________________
 
 
Grzechu 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 127
Skąd: Kraków
Wysłany: 22-10-2006, 12:56   

I dobrze że będą obniżki i będzie można wybierać z pakietów. Ja nie przepadam za polskimi kanałami tematycznymi, jeszcze długo daleko im będzie do zagranicznych odpowiedników mających zazwyczaj już swoje polskojęzyczne wersje. A już wkurzyłem się na maksa jak z oferty w moim mieście zniknął BBC World.
 
 
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 22-10-2006, 15:22   

pc486 dokladnie mam takie samo zdanie o tej platformie jak ty ale mysle ze wielu podpasuje szczegolnie tym co zalezy na kanalach ogolnych a nie premium
 
 
netkrak 
classic master

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 190
Skąd: Krakow
Wysłany: 22-10-2006, 15:44   

ja wlasnie zlozylem pismo z proba o wylaczenie kablowki od konca listopada - wkurzyli mnie, bo bez zadnej informacji podwyzszyli mi abonament do 50 zl - dopiero jak zadzwonilem, to wyjasnili, ze skonczyl sie okres promocyjny, a gdyby dbali o klienta, to pod koniec okresu powinni zaproponowac np. przedluzenie, a tu nic ... wiec stwierdzilem, ze spadam do 'n' - jak pisal poprzednik za 16 zl mam to co w UPC za 50 zl plus jeszcze kanaly zagraniczne z satelity.
 
 
maciekece
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 79
Wysłany: 24-10-2006, 06:59   

Czytajcie uwazniej oferte, trzeba wziac minimalnie dwa platne pakiety - wiec najtaniej mozna wziac 10+10 albo 10+16.
 
 
AvrooK 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 286
Skąd: 3city
Wysłany: 24-10-2006, 08:57   

no ale mam wrażenie że nie będą stosować techniki UPC czyli podwyżek abonamentu ot tak sobie co jakiś czas. chętnie bym się przeniósł do ntv = muszę się tylko dowiedzieć jaki koszt montażu antenki <- nie mam ani czasu ani siły walczyć samemu z ustawieniem, wierceniem i innymi pierdołami
 
 
maciekece
light master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 04 Sty 2005
Posty: 79
Wysłany: 25-10-2006, 04:22   

W punktach sprzedazy mowia, ze ponoc za 50 to ma montowac firma podnajeta od iti, ale wydaje sie to malo prawdopodobne. W Warszawie, firmy zajmujace sie montazem anten biora ok. 150 pln za sam montaz - kable, antena, konwerter musisz kupic sobie sam, jesli nie chcesz przeplacic.
 
 
AvrooK 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 286
Skąd: 3city
Wysłany: 25-10-2006, 11:15   

zależy mi na bezbolesnym załatwieniu sprawy ;) nic to. rozejrzę się u nas jak to wygląda.
 
 
entersc 
light master


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-01-2007, 14:35   zerwanie umowy z "N"

Od miesiąca stycznia 2006 zrywam umowę z Telewizją Nowej Generacji "N"-wykorzystałem luki w regulaminie/brak cennika/.
Ogólnie "n" to nic ciekawego.Dwa kanały w rozdzielczości HD nie wiele różniące się jakością od programów nadawanych w UPC kablówce.Łączność satelitarna nie nalepsza /kasza na ekranie/dodatkowy pilot ,nbox z nagrywarką też niewypał.Totalne lekceważenie klientów kilkakroć gorsze niż w UPC.
Z niecierpliwością czekam na nadawnie w UPC w systemie cyfrowym.
Reasumując w moim nowym telewizorze LCD Toschiba nie ma znacznej różnicy w jakości odbioru w UPC a "N".
Osobiście odradzam wszystkim Telewizję Nowej Generacji "N" ,ale decyzja należy do Ciebie.
ps.Byłem wielkim entuzjastą "N" od października 2006 ale już się całkowicie wyleczyłem z tego zachwytu.Pozostaję w UPC/kabel to kabel a nie satelita/.pozdrawiam entersc
Przepraszam za podwójny post ale może to będzie lepsze ostrzeżenie przed "N".
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 16-01-2007, 17:03   

zabawne
 
 
entersc 
light master


Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 81
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-01-2007, 17:48   

prosze poczytać sobie plusy i minusy "N" na forum "N" i wówczas ocenić "zabawne'

//http://www.nhdtv.pl/forum/index.php
 
 
Emte 
light master

Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 143
Wysłany: 16-01-2007, 22:14   

nie chwal dnia przed zachodem slonca ;) to na przyszlosc ;]
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: