Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Tuner TV i Canal+
Autor Wiadomość
Kiroy 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 15
Wysłany: 25-12-2006, 13:55   Tuner TV i Canal+

Mam wykupiony pakiet pełny i Canal+ i zamierzam kupić sobie Tuner TV tylko zastanawia mnie jak to będzie wyglądać. Będę mógł odbierać Canal+ na kompie?
 
 
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 25-12-2006, 14:41   

To zalezy od tunera czasem , powiedz jaki chcesz kupić, może ktoś z forumowiczów już testował.
 
 
Kiroy 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 15
Wysłany: 25-12-2006, 15:40   

Myślałem nad tym:
http://www.esc.pl/product...roducts_id=1108
 
 
mortex 
plus master


Pomógł: 6 razy
Dołączył: 20 Sty 2006
Posty: 336
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-12-2006, 19:59   

Kiroy napisał/a:
Myślałem nad tym:
http://www.esc.pl/product...roducts_id=1108


Bardzo dobry wybór.Pomimo,że ten tuner jest na rynku od dłuższego czasu,świetnie współpracuje z kablówką i ma dobre oprogramowanie.Ta konstrukcja wygrywa praktycznie każdy test tunerów od 3 !!! lat.Sapphire Theatrix tv-tuner Theater 550 Pro,który jest znacznie nowszą konstrukcją i sprzętowo wspiera kodowania MPEG-2,ma fatalne oprogramowanie i to niestety dyskwalifikuje ten tuner.
 
 
Hand 
plus master

Pomógł: 6 razy
Dołączył: 21 Sie 2005
Posty: 373
Skąd: warszawa, goclaw
Wysłany: 25-12-2006, 20:43   

a znacie moze tuner podobnej klasy ale zew. usb lub pod pcimciaka?
_________________
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 25-12-2006, 23:18   

jak będzie ci działać na kompie C+ to nawet jak już nie będziesz za niego płacić to i tak będzie ci działać
 
 
Kiroy 
Klikacz

Dołączył: 12 Lis 2006
Posty: 15
Wysłany: 26-12-2006, 00:12   

:S A na pewno będzie na tym tunerze działać? W takim razie jak nie mam wykupionego HBO, Ale Kino itp. to i tak będę mógł je odbierać?
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 26-12-2006, 00:28   

Kiroy, będziesz mógł jeśli będzie działać ale czy będzie działać to nie wiem, u mnie działało na karcie z saa7134 a ta którą planujesz kupić jest na cx2388*, więc nic nie mogę powiedzieć na ten temat, niby obie są równie dobre ale nawet karty zbudowane na tym samym chipie mogą się zachowywać różnie w zależności od pozostałych części a co dopiero na różnych.

Musiała by coś napisać osoba która ma dokładnie taką sama kartę.

[ Dodano: 26-12-2006, 00:36 ]
mortex, przecież to oprogramowanie co oni tam dodają do tych kart i tak jest do niczego,(ja traktował bym to jako coś w rodzaju damka) i itak chodzi to wszystko potem pod tvtime albo czymś podobnym, ważne aby nie było żadnego wydziwiania, karta działała na jednym z 3 standardowych driverów (na szczęście 99% działa) i była obsługiwana przez standardowe programy.
Reszta to już tylko kwestia czułości poszczególnych elementów, solidności wykonania i pomysłowości osoby która z tego będzie korzystać.

A ocenianie kart po programie (demku) jakie do nich dają to tak jak ocenianie samochodów po odświeżaczu powietrza.
  marekd@jabberpl.org
 
lukasz_krak 
Klikacz

Dołączył: 02 Gru 2006
Posty: 16
Wysłany: 01-01-2007, 07:35   

Ja mam tuner medion w kompie a podlaczylem to w ten sposob.Od dekodera C+ koncentrykiem po wysokiej czestotliwosci do kompa i smiga tylko musze kanaly zmieniac przez dekoder od C+.Bajecznie proste jezeli mowimy o legalnym ogladaniu
 
 
someone88 
plus master

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 18 Kwi 2005
Posty: 303
Skąd: Silesia
Wysłany: 01-01-2007, 20:24   

lukasz_krak, :) tylko że nie możesz ogladać na telewizorze canal+ a na kompie canal+ żółty w tym samym czasie...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: