Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co dla was było najważniejszym wydarzeniem na rynku tvk/sat?
Autor Wiadomość
Michal 
Jr Admin



Pomógł: 40 razy
Dołączył: 05 Lis 2004
Posty: 1332
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-12-2006, 11:59   Co dla was było najważniejszym wydarzeniem na rynku tvk/sat?

Co dla was było najważniejszym wydarzeniem 2006 roku na rynku telewizji kablowych i satelitarnych ?

Moje propozycje:

1. Uruchomienie platformy "n",
2. chello plus bez limitu w UPC (prawdopodobnie na gwiazdkę) ;) ,
3. Zmiana właściciela grupy ASTER,
4. Możliwość przeniesienia numeru do UPC,
5. Decyzja o konieczności rozdzielenia przez TPSA neostrady i telefonu.
 
 
Caney 
plus master


Pomógł: 11 razy
Dołączył: 29 Mar 2005
Posty: 455
Skąd: Warszawa-Ursus
Wysłany: 03-12-2006, 12:45   

Myślę że jednak powolne wprowadzanie technologi HD, czyli pojawienie się ''platformy n''
 
 
Rafal 
Moderator


Pomógł: 14 razy
Dołączył: 28 Lis 2004
Posty: 578
Wysłany: 03-12-2006, 12:46   

moze ogolnie zmiana limitow ? a ni tylko plus :P
 
 
Grzesiek 
light master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 04 Mar 2005
Posty: 138
Skąd: Warszawa-Mokotów
Wysłany: 03-12-2006, 16:05   

1. Możliwość przeniesienia numeru do UPC
2. chello plus bez limitu na gwiazdkę ;)
_________________
 
 
pc486 
light master

Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 61
Wysłany: 03-12-2006, 21:56   

jedynym wydazeniem ze wspomnianych powyzej jest:

1. Uruchomienie platformy "n"

/reszta dotyczy juz szerszego pojecia jak rynku telefinformatycznego oraz informacji ze swiata finansow./
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-12-2006, 02:38   

Cytat:
5. Decyzja o konieczności rozdzielenia przez TPSA neostrady i telefonu.
gdyby to była prawda to zdecydowanie to, jednak tepsy pozwolą zakładać neostradę bez telefonu ale dolicza do tego dodatkową opłatę w wtokości tego abonamentu standardowego będzie się więc płacić za telfon nie mając go (cała nadzieja w tym abonamencie za 20 kilka zł) ale pewnie beðą wtedy głupio gadać nie mamy możliwości technicznych albo coś w tym rodzaju

Zresztą upc wcale lepsze nie jest, wygrało w wielu miejscach przetargi na kablówkę osiedlową i jednym z warunków umowy jest zagwarantowanie wszystkim na osiedlu dostępu do telewizji za nie więcej niż 5 czy 7zł.
A gdy ktoś sobie założy internet i chce ta tania kablówkę to nagle wciskają kit że nie maja możliwości technicznych podłączenia tv za 5zł (oczywiście z podąłczeniem tv za 50zł nie ma problemu)
  marekd@jabberpl.org
 
Jerry Hall 
light master


Pomógł: 4 razy
Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 137
Wysłany: 13-12-2006, 10:05   

Bez wątpienia największym wydarzeniem na rynku telewizji kablowych i satelitarnych w 2006 roku , dla mnie osobiście było :

1. Brak w dalszym ciągu anteny satelitarnej, czym skutecznie blokuje sobie odbiór tychże telewizji i oby tak zostało w 2007 roku. ;)

2. Po latach pobytu w NEO ( bez wyroku ) 8) moje przejście do chello najpierw light , teraz classic.

3. Odkrycie tego Forum, czym przysporzylem sobie masę kłopotow i oby tak nie zostało w 2007 roku! ;)

4.Odkrycie limitów w czasie wędrówek z Kolbergiem po sieci ;) co na początku straszliwie mnie irytowało, a teraz to ignoruję.

Mam wiec nadzieję ze moje pokłady tolerancji i ignorancji w 2007 roku pozostaną na dotychczasowym poziomie, w przeciwieństwie do limitów...
:D

PS
Jeśli chodzi o wspomnianą tu platformę "n" to start tej platformy uważam za skandal roku, totalną indolencję, abnegację i tym podobne.Brak dekoderów w sklepach, brak na samym początku już strony www , sprzeczne informacje, zamieszanie z kanałami, reklamy wprowadzające w błąd... wystarczy...???
:evil:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: