Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozgałężnik
Autor Wiadomość
Meister 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 04-12-2006, 21:16   Rozgałężnik

Witam wszystkich!
Jestem nowicjuszem i ja z takim pytaniem do Was. Wlasnie zalozylem sobie kablowke UPC, a dokladniej dopiero mi zamontowali kable itp. Chcialbym wiedziec jaki najlpiej rozgaleznik kupic?? zeby miec dobry sygnal. UPC dalo mi 5-1000 MHz. Co byscie mi zaproponowali?? Czy im wieksza czestotliwosc tym lepiej?? Prosze o pomoc :) Z gory dziekuje :)
Pozdrawiam!
 
 
 
kosmat21 
Klikacz


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 11
Wysłany: 06-12-2006, 22:39   Re: Rozgałężnik

Meister napisał/a:
Witam wszystkich!
Jestem nowicjuszem i ja z takim pytaniem do Was. Wlasnie zalozylem sobie kablowke UPC, a dokladniej dopiero mi zamontowali kable itp. Chcialbym wiedziec jaki najlpiej rozgaleznik kupic?? zeby miec dobry sygnal. UPC dalo mi 5-1000 MHz. Co byscie mi zaproponowali?? Czy im wieksza czestotliwosc tym lepiej?? Prosze o pomoc :) Z gory dziekuje :)
Pozdrawiam!

czesc.rozgaleznik,ktory dostales od monterow upc jest na 95% najlepszym rozgaleznikiem.skoro jestes nowicjuszem to prawdopodobnie w sklepie kupil bys rozgaleznik gorszej jakosci.czestotliwosc ktora "przepuszcza Twoj rozgaleznik jest OK-zarowno do internetu jak i samej telewizji.internet od 5 do 65 mhz i telewizja(podaje przyklad aster) od 111mhz do 862.to ,ze bedziesz mial rozgaleznik np.5-2000mhz jest Ci potrzebne jak świni złoty ząbek.nie probuj sam kombinowac bo rozgalezniki ktore stosuja operatorzykablowi sa bardzo dobrej jakosci.oczywiscie moglbys kupic jakis super rozgaleznik od jakiegos stasia z targowiska ale na 100% byl by to jakis chinski fajans i mialby duzo wieksze tłumienie.
podejrzewam, ze masz rozgaleznik firmy tratec ,ktory ma tłumienie na wyjsciu 3,7db i przy nim pozostan...:)
jesli masz jakis inny to napisz.postaram sie podpowiedziec czy masz rozsadny sprzet, czy chlopaki wcisneli Ci jakis szit zdeinstalowany u innego klienta
pzdr
marcin
_________________
 
 
 
Meister 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 08-12-2006, 20:06   

Model:
firma PCT,model 1000-3GB,5-1000MHz,6dB
I co Ty na to?? mam kupowac jakis inny ??
 
 
 
kosmat21 
Klikacz


Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 11
Wysłany: 11-12-2006, 00:29   

Meister napisał/a:
Model:
firma PCT,model 1000-3GB,5-1000MHz,6dB
I co Ty na to?? mam kupowac jakis inny ??

dobry sprzęt.podejrzewam ,że ma ciutke więcej tłumienia niż napisali ale to tylko podejrzenia:)
z mniejszym tłumieniem nie znajdziesz.rozumiem ,że bedziesz rozgałęział na 3 tv?
bo jak nie to lepiej dać 1/2
pzdr
_________________
 
 
 
Meister 
Klikacz

Dołączył: 04 Gru 2006
Posty: 3
Wysłany: 11-12-2006, 07:41   

Zgadza sie, rozgaleznik bedzie wychodzil na 3 telewizory.Rozumiem ze nie trzeba zmieniac na inny? :) Pozdrawiam
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,35 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: