Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pakiet CANAL +
Autor Wiadomość
szunaj 
light master

Dołączył: 30 Gru 2019
Posty: 87
Wysłany: 23-12-2023, 10:18   

grundol2 napisał/a:
Witam wszystkich za jaką najniszą cenę za Canal + Prestige można dostać tzn. ugrać


@ogromny rozmowa zaczęła się od tego posta,więc chyba nie chodzi C+seriale?
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 15-02-2024, 12:00   

Canal+ Online odświeżyło ofertę, wprowadzając półroczny abonament 198 zł "z góry", czyli średnio 33 zł miesięcznie. Do tego dostęp do pełnej oferty (sport, serial, film, własne kanały TV i treści 4K).

Coraz częściej myślę o porzuceniu Canal+ w UPC na rzecz bezpośrednio dostępu online. Poprzednia oferta roczna była mało atrakcyjna, ty wygląda lepiej.

Nadal w ofercie jest dostęp do treści filmowo-sportowych, bez sportu, w cenie 19 zł przy rocznej subskrypcji.
_________________
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 15-02-2024, 20:36   

Tym bardziej że teraz Play osmieszylo się dodając c+3, 4 i ten Now a zapominając o 4k...
  stivi
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 16-02-2024, 09:48   

Myślę, że w ramach strych ofert UPC nie ma co liczyć na Canal+ Online do pakietu Canal+. Co innego oferty Play.

Niestety usługa Canal+ na życzenie w dekoderze, też działa różnie. Nie wszystkie pozycje są dostępne. Dlatego dostęp do Canal+ Online daje więcej możliwości - masz dostęp do szerszej oferty całej grupy Canal+. Oglądasz wiele pozycji kiedy chcesz. Jak ktoś przyzwyczaił się do Netflixa czy HBO Max to się odnajdzie. Chociaż dostępne są tam też kanały na żywo. Treści 4K.

Nie wiem jak sprawdza się w przypadku transmisji sportowych, ale jakiś wielkich narzekań nie ma w necie, ja było w przypadku Viaplay.
_________________
 
 
foxter11 
light master

Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 51
Wysłany: 16-02-2024, 11:01   

Oglądam regularnie mecze na Canal+ online i nawet podczas El Classico nie było problemów. Głównie wrzucam na chromecast na TV albo na Tizenie Samsunga i też działa to dobrze. Kilka lat temu aplikacja Canal+ była kijowa, ale ostatnie 1,5 roku bardzo się poprawili.
 
 
Szary5757 
Klikacz

Dołączył: 14 Lis 2023
Posty: 13
Wysłany: 16-02-2024, 15:25   

Hm....mam odmienne zdanie co do aplikacji: Canal + 4k zacina się...Eleven 1 4k chodzi plynnie....moze chodzi o bitrate...? reszta jest OK.
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-02-2024, 13:36   

Skorzystałem z ostatniej promki na Canal+ Online. Trochę miałem obawy z przesiadką z telewizyjnego Canal+ (rezygnacja w UPC) na ofertę tylko online dla Canal+.

Ale po kilku dniach muszę powiedzieć, że to fajna opcja.
Po pierwsze większa kolekcja sVOD. Oglądasz kiedy chcesz, a nie kiedy w ramówce (Canal+ na żądanie w dekoderach UPC to bida z nędzą). I gdzie chcesz (aplikacje mobilne). Do tego masz treści 4K i dwa sloty.

Nawet Canal+ 4K fajnie śmiga na moim Samsung TV (nie wiem jak na innych aplikacjach, w tym Android TV). Inne kanały nadawane "na żywo" też fajnie chodzą. Do tego kanałów jest znacznie więcej niż te z paczki Grupy Canal+. Co też może być fajną opcją.

Jak na razie jestem zadowolony z tej zmiany. Nie wiem jak w przypadku sportu, bo piłki mało oglądam. Chociaż na Canal+ 4K Ekstraklasa fajnie wyglądała :)
_________________
 
 
invictus 
light master

Dołączył: 26 Lis 2015
Posty: 124
Skąd: Warszawa
Wysłany: 26-02-2024, 12:30   

atomix napisał/a:
Skorzystałem z ostatniej promki na Canal+ Online. Trochę miałem obawy z przesiadką z telewizyjnego Canal+ (rezygnacja w UPC) na ofertę tylko online dla Canal+.

Ale po kilku dniach muszę powiedzieć, że to fajna opcja.
Po pierwsze większa kolekcja sVOD. Oglądasz kiedy chcesz, a nie kiedy w ramówce (Canal+ na żądanie w dekoderach UPC to bida z nędzą). I gdzie chcesz (aplikacje mobilne). Do tego masz treści 4K i dwa sloty.

Nawet Canal+ 4K fajnie śmiga na moim Samsung TV (nie wiem jak na innych aplikacjach, w tym Android TV). Inne kanały nadawane "na żywo" też fajnie chodzą. Do tego kanałów jest znacznie więcej niż te z paczki Grupy Canal+. Co też może być fajną opcją.

Jak na razie jestem zadowolony z tej zmiany. Nie wiem jak w przypadku sportu, bo piłki mało oglądam. Chociaż na Canal+ 4K Ekstraklasa fajnie wyglądała :)


No ja właśnie nie zdążyłem skorzystać, a wypowiedziałem w UPC c+, eleveny i polsat sporty no i yteraz w sumie sam nie wiem :) mam miesiąc więc czekam na kolejną dobrą ofertę c+ online :)
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-03-2024, 12:11   

Od kwietnia zmiany w transmisjach Ekstraklasy Canal+. Wszystkie mecze tylko w Canal+ Sport 3.

Co to oznacza? Abonenci, którzy w UPC mają niższy pakiet (Canal+ Select) dla Ekstraklasy, mogą być zaskoczeni. Bo nie obejrzą wszystkich meczów, chyba, że przejdą na droższy (Canal+ Prestige).
_________________
 
 
hauj 
easy master

Dołączył: 08 Mar 2024
Posty: 48
Wysłany: 24-03-2024, 13:31   

tam jest 4k :?:
atomix napisał/a:
Do tego masz treści 4K
z hdr :?:
atomix napisał/a:
Chociaż na Canal+ 4K Ekstraklasa fajnie wyglądała
Fajnie, wszystko fajnie i żadnych szczegółów :D
 
 
atomix 
chello guru

Pomógł: 8 razy
Dołączył: 31 Gru 2005
Posty: 3540
Skąd: Śląsk
Wysłany: 24-03-2024, 17:26   

TUTAJ masz dokładniejsze info o 4K w Canal+ Online.

"Kanały i treści w 4K są dostępne na telewizorach Sony (Android TV 2017 – 2023), Samsung (Tizen 2018 i nowsze), LG (2019 i nowsze), dekoderze CANAL+ BOX 4K, Amazon Fire TV Cube, Amazon Fire TV 4K Stick i NvidiaShield."

Nie jestem za bardzo w temacie 4K. Full HD mi wystarcza :mrgreen:
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,74 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: