Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rezygnacja z UPC po fuzji z Play
Autor Wiadomość
kopmark1 
Klikacz

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 17
Wysłany: 26-11-2023, 14:06   Rezygnacja z UPC po fuzji z Play

Od października jestem nareszcie po dwóch latach na umowie bezterminowej. Jaki jest najszybszy sposób rezygnacji z usług UPC/Play. Na stronie playa trudno się doszukać sposobu rezygnacji z usług. Czy dalej pozostaje mało mobilna opcja wysyłania listu z oświadczeniem o rezygnacji?
 
 
dragonek 
light master

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 63
Wysłany: 26-11-2023, 14:39   

Najłatwiej po zalogowaniu się w moim upc, trzeba tylko pogadać z botem na chacie i się wyświetli opcja rezygnacji.
 
 
pawlo_z 
light master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 50
Wysłany: 26-11-2023, 20:02   Re: Rezygnacja z UPC po fuzji z Play

kopmark1 napisał/a:
Od października jestem nareszcie po dwóch latach na umowie bezterminowej. Jaki jest najszybszy sposób rezygnacji z usług UPC/Play. Na stronie playa trudno się doszukać sposobu rezygnacji z usług. Czy dalej pozostaje mało mobilna opcja wysyłania listu z oświadczeniem o rezygnacji?


pomoc-zadaj pytanie, wpisujemy w oknie czat bota "rezygnacja", potem klikamy "rezygnacja z części lub wszystkich usług" -klikamy "formularz"
 
 
kopmark1 
Klikacz

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 17
Wysłany: 28-11-2023, 12:22   Re: Rezygnacja z UPC po fuzji z Play

pawlo_z napisał/a:
kopmark1 napisał/a:
Od października jestem nareszcie po dwóch latach na umowie bezterminowej. Jaki jest najszybszy sposób rezygnacji z usług UPC/Play. Na stronie playa trudno się doszukać sposobu rezygnacji z usług. Czy dalej pozostaje mało mobilna opcja wysyłania listu z oświadczeniem o rezygnacji?


pomoc-zadaj pytanie, wpisujemy w oknie czat bota "rezygnacja", potem klikamy "rezygnacja z części lub wszystkich usług" -klikamy "formularz"


Wielki dzięki. Pozdrawiam
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 11-12-2023, 13:11   

Podłączę się z pytaniem: serio jedyny sposób na oddanie sprzętu to wysyłka?
Mam w miarę niedaleko ich salon i nie chce mi się bawić w pakowanie i nawet nie wiem czy mam jeszcze te pudełka
 
 
SuperGod 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 30 Gru 2021
Posty: 126
Wysłany: 11-12-2023, 14:03   

Tylko tak: https://www.play.pl/pomoc...s/zwrot-sprzetu
Do salonu zadzwoń, moooooże Ci przyjmą.
 
 
TomsBroms 
Klikacz

Dołączył: 17 Sty 2024
Posty: 2
Wysłany: 17-01-2024, 10:58   

Dzień dobry,

Podbijam temat zwrotu. Czy według Was uniemożliwienie zwrotu sprzetu osobiscie jest zgodne z przepisami? Uslugodawca posiada salony więc jak może odmawiać ? Sprawa jest dla mnie ważna o tyle, że wysyłka inpostem to albo sie uda zamknąc temat albo nie (50/50). Nie mam żadnego potwierdzenia, że ten sprzet trafił do paczki i paczkomatu. Kradzieze i zaginiecie paczek to norma w takim wypadku to ja mam problem. Czy ktoś działał w temacie? dzięki z góry
 
 
pawlo_z 
light master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 50
Wysłany: 17-01-2024, 17:35   

TomsBroms napisał/a:
Dzień dobry,

Podbijam temat zwrotu. Czy według Was uniemożliwienie zwrotu sprzetu osobiscie jest zgodne z przepisami? Uslugodawca posiada salony więc jak może odmawiać ? Sprawa jest dla mnie ważna o tyle, że wysyłka inpostem to albo sie uda zamknąc temat albo nie (50/50). Nie mam żadnego potwierdzenia, że ten sprzet trafił do paczki i paczkomatu. Kradzieze i zaginiecie paczek to norma w takim wypadku to ja mam problem. Czy ktoś działał w temacie? dzięki z góry


Oprócz paczkomatu inpost masz inne możliwości.

Zwrot sprzętu do UPC – jak to zrobić?
Zanim zabierzesz się za instalację nowego sprzętu, zwróć elementy używane przez Ciebie wcześniej. Wszystkie koniecznie w jednej paczce! Odesłanie pakunku do UPC może odbyć się na trzy sposoby:

Bezpłatny zwrot z Paczkomatem InPost
Bezpłatny zwrot z pomocą Paczkomatu może nastąpić tylko wtedy, kiedy pakunek nie przekracza rozmiaru 41 x 38 x 64 cm. W przeciwnym wypadku – nie ma fizycznie możliwości zmieszczenia przesyłki w jednej ze skrytek. Wszystkie informacje dotyczące odesłania paczki z pomocą InPost (w tym formularz zwrotu) znajdziesz na stronie firmy UPC. Po wypełnieniu najważniejszych danych otrzymasz kod zwrotu, który będzie potrzebny w momencie nadawania pakunku. Wszelkie informacje związane z tym procesem będą pojawiać się na bieżąca na Twojej skrzynce mailowej lub w postaci wiadomości SMS.

Przekazanie (za opłatą) technikowi UPC
Za kwotę 50 zł możesz dokonać bezpośrednio zwrotu do rąk technika UPC – skontaktuj się z Ogólnopolskim Biurem Obsługi Klienta UPC i umów wizytę!

Zwrot na własny koszt.
Zamów kuriera i nadaj paczkę z adnotacją “Zwrot UPC” i opłać koszty z własnej kieszeni.

Jestem przekonany, że przy dwóch kolejnych opcjach będziesz miał więcej pewności i zamkniesz temat 100/100.
 
 
ra74 
classic master

Dołączył: 07 Paź 2007
Posty: 224
Wysłany: 18-01-2024, 20:31   

Z tym 100% to tak nie do końca. Miałem już umówionego technika na odbiór, na 1h przed terminem przełożył na za tydzień na 21:00 tuż przed moim wyjazdem. Jakby znowu nie przyszedł to pewnie bym się bujał z opłatami karnymi i reklamacjami. Więc ostatecznie poszedłem na śmietnik i znalazłem fajne pudełko, w domu miałem jedno deczko mniejsze także o bezpieczeństwo byłem już spokojny i nadałem inpostem
 
 
pawlo_z 
light master

Dołączył: 22 Lip 2021
Posty: 50
Wysłany: 18-01-2024, 22:55   

ra74 napisał/a:
Z tym 100% to tak nie do końca. Miałem już umówionego technika na odbiór, na 1h przed terminem przełożył na za tydzień na 21:00 tuż przed moim wyjazdem. Jakby znowu nie przyszedł to pewnie bym się bujał z opłatami karnymi i reklamacjami. Więc ostatecznie poszedłem na śmietnik i znalazłem fajne pudełko, w domu miałem jedno deczko mniejsze także o bezpieczeństwo byłem już spokojny i nadałem inpostem


Oprócz technika jest opcja z kurierem. :)
 
 
dragonek 
light master

Dołączył: 20 Wrz 2007
Posty: 63
Wysłany: 22-02-2024, 08:15   Re: Rezygnacja z UPC po fuzji z Play

pawlo_z napisał/a:

pomoc-zadaj pytanie, wpisujemy w oknie czat bota "rezygnacja", potem klikamy "rezygnacja z części lub wszystkich usług" -klikamy "formularz"


Chyba zlikwidowali niedawno tą opcję, kolega próbuje w ten sposób złożyć wypowiedzenie i po wpisaniu rezygnacja/złożenie wypowiedzenia/jak zrezygnować itp jest teraz tylko opcja chcę nową ofertę/mam problem techniczny/nie zgadza się wysokość rachunku.
 
 
stivi 
ultra master

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 25 Paź 2009
Posty: 1108
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 22-02-2024, 13:24   

Wszystko działa 3 dni temu złożyłem rezygnację przez moje upc konkretnie czat ... Potwierdzenie w sms, że w ciągu 2 tyg nastąpi kontakt z upc mają podać szczegóły....
  stivi
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: