Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wysyłanie w kierunku neostrady
Autor Wiadomość
Badboy_krk 
Klikacz

Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 27-11-2006, 16:28   Wysyłanie w kierunku neostrady

Ostatnio udostępniam pliki przez sieć torrent i zauważyłem, że transfery w kierunku użytkowników neostrady są b. ograniczone. Przykład Wysyłam plik ok 100 MB i do użykowników chello, internetdsl TP, dialogu, aster, mogę wysyłać 70-80 KB/s a do neostrady 1-2 KB/s. Czasem transfer podskoczy do 10-15 KB/s (trwa to kilka sekund po czym przestaje w ogóle wysyłać). Normalnie by mi to nie przeszkadzało ale czasem podłączą się tylko z neostrady i torrent stoi w miejscu. Ma ktoś podobny problem ? Może chello ma jakieś ograniczenie w tym kierunku ?
_________________
 
 
Marek 
Moderator



Pomógł: 241 razy
Dołączył: 29 Lis 2004
Posty: 7120
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 27-11-2006, 16:43   

To tepsa celowo ogranicza swoich klientów pobierających dane od innych operatorów, sprawa stara i wałkowana już wielokrotnie w najróżniejszych miejscach.
Gnoje są i tyle człowiek kupuje u nich taką neostradę a potem okazuje się ze nie może korzystać z tego czy tamtego i torrenty w tym przypadku to najmniejszy problem, bo one zawsze jakoś chodzą jak nie pójdzie od tego to od kogo innego najwyżej trzeba będzie trochę dłużej poczekać. Dużo gorzej mają u nich ci którzy chcieli by sobie posłuchać radia albo pooglądać telewizję przez internet, dostęp do ogromnych zasobów sieci akademickich mają ograniczony w podobny sposób. (a sytuacja wielkich portali internetowych jest już zupełnie postawiona na głowie, to właściciele serwerów muszą dopłacać aby tepsa łaskawie odblokowała swoich klientów którzy już za łącze raz zapłacili i pozwoliła im korzystać z danego portalu)

Ale niestety są miejsca gdzie nie ma wyboru i nie można sobie wybrać innego operatora wiele osób jest więc nadal skazanych na usługi monopolisty wtóry wyrabia co mu się tylko podoba.
  marekd@jabberpl.org
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,29 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: