Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lineage
Autor Wiadomość
vatras88 
Klikacz


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 16
Wysłany: 24-11-2006, 18:05   Lineage

mam probe dot. tych gier... chodzi mi o to, czy mozna grac na nieoficjalnych serwerach.. chodzi mi o to, czy mozna grac w te gry na piracie???? czy trzba placic abonament??
 
 
leszczumaster 
light master

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 86
Wysłany: 24-11-2006, 20:36   

wow musisz płacić, do lineage'a są darmowe legalne serwery, ale nie mają wszystkich włączonych opcji jakie są na płatnych serwerach

Kod:
http://www.gamesites200.com/lineage2/


lista serwerów
_________________
 
 
kjungst 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 17 Mar 2006
Posty: 233
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 25-11-2006, 09:46   

Do Lineage polecam świetny polski serwer: graveland.pl Jest na C5 :) i jest w całości darmowy...
 
  kjungst
 
leszczumaster 
light master

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 86
Wysłany: 25-11-2006, 10:44   

nie wiem czy taki świetny, liczba graczy jest troche mała :/ zresztą serwer jaki mają nie daje wielkich możliwości zwiększenia liczby graczy
_________________
 
 
vatras88 
Klikacz


Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 16
Wysłany: 25-11-2006, 11:55   

a co trzeba zrobic, zeby sie podlaczyc?? prosze wytlumaczcie mi,bo chetnie bym zagral w mmo... ale nie wiem jak... dlatego Wam podalem moje gg.
 
 
Wepster 
easy master

Dołączył: 25 Lis 2006
Posty: 48
Wysłany: 25-11-2006, 12:18   

Wowa mozesz grac na piracie ale oczywiscie musisz zmieciac takzwanego realmlista ktory znajduje sie w foldeze z gra otwoz go za pomoca notatnika (wiem bo sam gram w wowa :lol: )
Jesli chcesz grac na prywatncy serwerach inni nazywaja je pirackie ale kto jak woli to wejdz na ta strone
www.wowstatus.net
Na goze po prawej stronie statuslist czy cos takiego klikasz to i masz cala liste serwerow
Podane tam masz
-Nazwe serwera (czesto podane sa tez wersje gry np 1.11.1hack czyli musisz sciagnac haka do tego patcha czesto daja linki do tego haka)
wersje gry np 1.8.0
-exp np blizz (czyli taki jak na orgu) Low czyli maly ,high to juz jest wiekszy tak okolo exp x50 100 ,very high to jest tak powyzej 100, i funserver czyli taki ogromny np zabijasz 1lvl dostajesz 11lvli
-%online i %offline
-connect ktore niedziala
-oraz register dziala ale lepiej kliknac na nazwe serwera przeczytac komentaze na czym stoi serwer i kliknac registration page i najwazniejsze skopiowac realmlista

Na niektorych serwach musisz wypelniac podanie zeby ci dali konto ale zadko sie to zdaza i zazwyczaj jest to na polskich serwerach


ps.jak wybiezesz funserwer ,high,veryhigh licz sie ze mozesz grac grac grac a tu nagle sie okazuje ze serwer przestal istniec i caly czas ktory przeznaczyles na rozwiniecie jej tracisz dlatego raczej wybieraj takie z expem blizz one zazwyczaj dzialaja przez wiele lat np orangevirus istnieje od pozatku isnienia gry.

ps2.Isnieje mozliwosc rowniez takzwanej cofki czyli grales 1 dzien nabiles 20lvl wchodzisz na drogi dzien a tu konto jest a postaci niema czyli straciles postac bo cofka byla do save przed tym jak zrobiles postac.

ps3. Serwery blizz zazwyczaj nie maja bogow i praktyucznie teraz to juz wszystko dziala wlaczniez trawel i aqua form.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,27 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: