Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
torrenty - kiepskie transfery - przyczyny?
Autor Wiadomość
mały255 
light master


Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 51
Wysłany: 19-11-2006, 12:24   

co to znaczy:
YT-1300 napisał/a:
<maly bump>
?? tak z ciekawości pytam :) a co do torrentów: nie wiem czemu, ale prawie wcale nie moge nic zasysać!!! Znalazłem plik, który mnie interesuje, jest około 1000 peerów, coś około tego seedów a ja nic! nie moge sie połączyć ani niec! Czemu????
_________________
Ostatnio zmieniony przez mały255 19-11-2006, 22:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
YT-1300 
Klikacz


Dołączył: 05 Lis 2006
Posty: 4
Wysłany: 19-11-2006, 15:19   

<offtopic>
na forach to jest tak juz jest zazwyczaj kiedy temat schodzi z pierwszej strony forum to zaraz przmija, znika i nikt juz o nim nie pamieta. jezeli ktos chce zeby temat byl bardziej zywotny albo jezeli jest to cos co ma szanse przerodzic sie w wartosciowa dyskusje to podbija dyskusje przez dodanie pustego posta. nie wnosi to nic do tematu, ale wskakuje on na pierwsza pozycje. w owym pustym poscie wpisuja zazwyczaj <bump> - z angielskiego - odbicie. (a wlasciwie to angielska onomatopeja na odglos odbijajacej sie pileczki). <offtopic>
a na twoje pytanie niestety nie odpowiem bo nieszczesliwie sam sie mecze z podobnym problemem (patrz pierwszy post)
 
 
mały255 
light master


Dołączył: 25 Paź 2006
Posty: 51
Wysłany: 19-11-2006, 18:40   

a masz też tak, że jak wyłączysz i włączysz twój program p2p to nagle masz jakiś tam transfer a po jakimś czasie wszystko jakby "zamiera" i zamiast niebieskich strzałek przy plikach pojawiają sie czerwone??? u mnie tak jest. Właśnie po raz kolejny przeinstalowałem system ( to nie było związane z torentami) i nic nie pomogło :(

[ Dodano: 19-11-2006, 21:54 ]
no i mam plik: 9157 peers'ów i 989 seed'ów i nic!! Nie zasysa wcale a wcale! Czemu???? Mam ratio 0,37 ale seeduje non stop i to bez ograniczeń.To moja wina, że zassałem jakiś duży plik., którego nikt ode mnie nie chce zasysać???!!! Jeszcze mi bana qrde dadzą!! Co sie dzieje z tym uTorrentem. Na początku nie mogłem narzekać: miodzio było! A teraz padaka przez wielkie P ;(

[ Dodano: 19-11-2006, 21:58 ]
podane przeze mnie ratio jest na Demonoid'zie a na plikach w uTorrencie mam ratio np: 11,894 więc naprawde seeduje!! Pytanie : czemu nic nie działa i wszystko sie świeci na czerwono? ???
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,3 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: