Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Steam forum utracone konto
Autor Wiadomość
Marcin 
light master


Dołączył: 06 Cze 2005
Posty: 73
Skąd: Warszawa-Bemowo
Wysłany: 09-11-2006, 13:49   Steam forum utracone konto

Głupi i dziwny problem .
Jakiś czas temu ze strony forum Steam-a dostałem maila z przypomnieniem mojego loginu i hasła(do forum-to ważne nie do steam-a), oczywiście ja się nie pytałem samo przyszło :) , równocześnie się okazało że moje konto jak również adres poczty pod którym było założone zniknęło z ich bazy.
Problem zgłosiłem uzpełniając póżniej informację o to że hasło które do mnie przyszło było stare i nieaktualne ponieważ jak sprawdziłem w domu ,Firefox miał w pamięci inny login i hasło,napewno nowszy i napewno zmieniony przeze mnie.
Teraz najciekawsze przyszła w wyniku tego do mnie odpowiedź że w celu weryfikacji tego czy to ja jestem właścicielem konta muszę przysłać im mój CD-KEY :shock: ?
Powtarzam chodzi o konto na FORUM , żeby się upewnić natychmiast założyłem nowe konto pod drugim adresem i oczywiście Cd-Key nie był potrzebny :neutral: .
Niby wszystko ok bo w przypadku utraty konta na STEAM-e tak się to odbywa,ale mi chodziło o konto do forum.
Teraz mam problem zapytałem się w odpowiedzi po co im to i zostawiłbym sprawę tak jak jest(nierozwiązaną) ale się obawiam żeby bratu konta ni zamknęli,bo na STEAM-e zakładałem na ten sam adres co na forum.
Pytanie czy ktoś grający na Steamie miał taki problem z forum i jeśli tak jak sprawę rozwiązał.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 20-11-2006, 23:18 ]
Po długiej wymianie korespondencji z supportem forum jedyną radą jaką mi dali to ponowne założenie konta na ten sam adres pocztowy, co mi w sumie akurat na tym forum(steam) nie przeszkadza .
Trochę mnie smuci jedynie fakt że moje konto oraz mój adres pocztowy zostały usuniete z bazy najprawdopodobniej dlatego że forum bardzo dawno nie odwiedzałem.
Ale o tym powninienem moim zdaniem zostać poinformowany na samym początku, bo jeśli to było przez przypadek a oni się nawet nie zorientowali to po prostu brak słów...
Nawet im przesłałem e-mail aktywacyjny na dowód że moje konto kiedyś rzeczywiście istniało :) .
Na koniec trochę mnie ugłaskali i w dowód uznania za jakość mojego angielskiego ;) zapytali się czy nie byłbym zainteresowany tłumaczeniem FAQ forum na język polski :D .
Gdyby oni tylko wiedzieli ile czasu spędziłem nad każdym emailem do nich i ile słowników wykończyłem żeby zostać dobrze zrozumianym :D ...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,73 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: