Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakaś nowa promocja ??
Autor Wiadomość
sils 
Klikacz

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 19-10-2006, 11:22   Jakaś nowa promocja ??

Witam,

Czy coś wiecie o nowej promocji w upc dot. chello od 5 listopada, bo nie wiem czy skorzystać z bieżącej czy może wziąść neostradę która ma teraz bardzo dobre warunki finansowe, ??
 
 
AvrooK 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 286
Skąd: 3city
Wysłany: 19-10-2006, 11:25   

przejrzyj -=TO=-
 
 
B@RTSON 
Klikacz

Dołączył: 15 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 19-10-2006, 11:35   

AvrooK napisał/a:
przejrzyj -=TO=-
A mogę skorzystać z tej promocji, jak mam już kablówkę, a chcę do tego internet?
 
 
AvrooK 
classic master


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Lip 2006
Posty: 286
Skąd: 3city
Wysłany: 19-10-2006, 12:17   

nie wiem z której konkretnie bo nie czytałem wszystkiego na stronie, ale sam korzystałem z promocji mając pełen pakiet TV.
 
 
sils 
Klikacz

Dołączył: 19 Paź 2006
Posty: 3
Wysłany: 19-10-2006, 12:27   

AvrooK napisał/a:
przejrzyj -=TO=-


Nie chodzi mi o bieżące promocje tylko czy już wiadomo jakie bedą od 5 listopada ?
 
 
redruMisiek 
Klikacz

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 9
Wysłany: 24-10-2006, 16:09   

no wlasnie...bo ja np. czekam juz od sierpnia z zalozeniem chello i caly czas sie ludze ze moze tego 5 listopada wejdzie jakas fajna promocja i zniosa np. limit w CH PLUS :>
 
 
PrYmEk 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 31 Paź 2005
Posty: 111
Wysłany: 24-10-2006, 20:08   

redruMisiek napisał/a:
caly czas sie ludze ze moze tego 5 listopada wejdzie jakas fajna promocja i zniosa np. limit w CH PLUS :>

przeciez jak zniosą to wszystkim a nie tylko nowym klientom wiec co to za roznica ?
 
 
 
Filip 
easy master

Dołączył: 02 Wrz 2006
Posty: 30
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-10-2006, 20:39   

Nie wiem jakie będą promocje od 5. listopada, ale wiem, że miesiąc temu brałem Classica za 119 PLNów na miesiąc, a obecnie na klatce wisi ulotka o nowej promocji, że classic już za 99 PLNów!
Nie sądzę, aby coś miało jeszcze spaść w ciągu tygodnia, ale pewnie nie mam racji.

Pozdrawiam!
 
 
redruMisiek 
Klikacz

Dołączył: 24 Paź 2006
Posty: 9
Wysłany: 26-10-2006, 13:15   

PrYmEk napisał/a:
redruMisiek napisał/a:
caly czas sie ludze ze moze tego 5 listopada wejdzie jakas fajna promocja i zniosa np. limit w CH PLUS :>

przeciez jak zniosą to wszystkim a nie tylko nowym klientom wiec co to za roznica ?



duza roznica :>

Jezeli wezme teraz to wezme CH CLASIC, a jezeli jest szansa na CH PLUS bez limitu to wole poczekac...bo jak nie zniosa limitu w CH PLUS to wole tansze CH CLASIC :> i to jest wlasnie problem....no chyba ze zniesliby w CH CLASIC - co jest raczej nie mozliwe :>
 
 
leszczumaster 
light master

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 86
Wysłany: 30-10-2006, 17:47   

no cóż w plusie jest już powiedziane że nie będzie limitu do końca roku i dotyczy to nowych i starych klientów :!: :!: :!:
_________________
 
 
Chrzciciel 
easy master

Dołączył: 28 Wrz 2005
Posty: 47
Wysłany: 30-10-2006, 19:51   

A mi ostatnio sie skonczyla umowa, mam kablowke i classic, za wrzesien przyszedl mi rachunek ok 160 a nastepnie 246 zl! Dotychczas placilem 143 i troche przegieli z tym 246 bez umowy. Zadzwonilem (zanim dostalem drugi rachunek) i zapytalem co propnuja, pani mi na to ze umowa na 12 miesiecy tv+classic+telefon za 155, zapytalem o cene bez tela i pani powiedziala mi za tv+classic na 12 miechow 170 zl zaplace. :evil: Gdzie tu logika? Po co mi ten zapyzialy telefon? Podpisywanie umow i do tego problemy techniczne w zwiazku z ciagnieciem kabli... Na dodatek ostatnio co 2 dni nie mam netu pol dnia bo typki z upc i z jakiejstam firmy biegaja i modernizuja siec na osiedlu...
Ogolnie jestem wkurwiony i chce miec tak jak wczesniej net i tv za 143, arrrgh!!! :evil:
UPDATE
Po zaniesieniu wypowiedzenia okazuje sie ze moge miec neta i tv za 146 zł. Niesamowite... :roll:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,2 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: