Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
FreecoNet
Autor Wiadomość
FIL 
plus master

Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lip 2006
Posty: 420
Skąd: Warszawa Ursynów
Wysłany: 19-09-2006, 21:51   FreecoNet

hej mam pytanie korzysta moze ktos z uslug freeconet :?: pytam bo jestem ciekaw czy rzeczywiscie nie ma z tym problemu i czy dziala bez zarzutow tak jak zapewniaja na stronie firmy
 
 
jaswyr 
Klikacz

Dołączył: 07 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: 07-10-2006, 01:05   

Witam,

na wstepie chce zaznaczyc, ze jestem pracownikiem FreecoNet, ale chce sie podzielic moimi obserwacjami, poniewaz zaczalem uzywac oczywiscie FreecoNet prywatnie.

Mam operatora tradycyjnego (TP SA) oraz operatora VoIP (IPFON). Uzywam bramki Linksys SPA 3102.

Moja instalacja jest typowa dla domu: linia od operatora wchodzi do piwnicy i tam jest wpieta do bramki VoIP. Do tej bramki jest tez wpieta cala domowa instalacja telefoniczna oraz dociagniety do piwnicy Internet.

Uruchomilem u siebie FreecoNet (zajelo mi to 5 min) kilka dni temu i poczulem satysfakcje :)

Wiec mam satysfakcje, poniewaz:
- jezeli sie da, to dzwonie za darmo (np. do biura, gdzie jest oczywiscie FreecoNet)
- jezeli dzwonie za granice to przez operatora VoIP (USA: 0,11 zł brutto/min w IPFON, a TP SA 1,46 brutto zł/min)
- jezeli dzwonie lokalnie to przez operatora tradycyjnego (TPSA: mam darmowe wieczory i weekendy oraz zapewniaja mi niezawodne polaczenia alarmowe)

Co wiecej - korzystam z telefonii VoIP "pelna geba", a nie musze zmieniac mojego numeru domowego (od TPSA), ktory jest znany wszystkim znajomym i rodzinie.

Pozdrawiam i zapraszam do FreecoNet. Podkreslam - NIE jestesmy operatorem VoIP, nie zarabiamy na polaczeniach!

Jaswyr
 
 
Alcybiades 
Klikacz

Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: 28-10-2006, 10:25   

Dzięki za namiar, strona robi wrażenie, skusiłem się :D pozdrawiam!!!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,23 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: