Forum MediaSwiat Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
chello Light za 70zł brutto
Autor Wiadomość
exor 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-10-2006, 20:20   chello Light za 70zł brutto

Witam po raz pierwszy.

Dziś zadzwoniłem do działu sprzedaży UPC ponieważ chciałem przedłużyć umowę o korzystanie z chello light na drugi rok z kolei.
Bardzo się zdziwiłem i dwa razy upewniałem się.
Otóż Pani powiedziała że nie będzie mnie to kosztowało 84 zł tylko 70 zł (słownie: siedemdziesiąt).
Czyżby UPC zaczęło obniżać opłaty???
Dokładnie nie rozumiem na jakiej zasadzie będę płacić mniej ale oczywiście cieszę się z tego bardzo. Wreszcie pożądnie podeszli do klienta, zwiększyli prędkość łączy i podnieśli limity.

Pozdrawiam
 
 
ARobert 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 21 Sty 2006
Posty: 104
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 02-10-2006, 20:34   

...a jaki zakres usług masz w tej chwili? ..jeżeli wcisneli ci telefon tak jak to wynika z promocji "Wolność" to może to sie zgadzać.
_________________
 
 
wertyks 
light master

Pomógł: 1 raz
Dołączył: 23 Wrz 2005
Posty: 128
Skąd: Warszawa
Wysłany: 03-10-2006, 07:00   

To prawda, wczoraj miałem podobną rozmowę i proponowano mi, jako jedną z opcji, przedłużenie samego chello za 70zł, a nie jak dotychczas 84zł
"Jesień 2006 w UPC Polska" - tak się nazywa ta promocja.
 
 
leszczumaster 
light master

Dołączył: 01 Paź 2006
Posty: 86
Wysłany: 03-10-2006, 11:12   

no to się wszystko zgadza, sam chyba wezme tą promocje, w porównaniu z tepsą albo tym co mam teraz to jest oferta marzenie
_________________
 
 
olek
[Usunięty]

Wysłany: 03-10-2006, 21:31   

Witanko 8)
No to miło to słyszeć nareszcie przodem do klienta.
Mam nadzieje że na wiosne będzie taka promocja wiosenna.

Pozdrawiam Olek
 
 
Antek 
Klikacz

Dołączył: 09 Paź 2006
Posty: 1
Wysłany: 10-10-2006, 21:12   

Ja ponad miesiąc temu złożyłem wypowiedzenie umowy bo mi się kończyła promocja /easy za 49zł/. Jakieś 2 tyg. temu zafzwonił do mnie gościu z UPC i zaproponował przedlużenie na 12 miesięcy i 39zł miesięcznie /promocja Jesień 2006 w UPC Polska/ Miałem tylko wysłać faksem zamówienie usługi. Wysłałem. Co dzień/dwa sprawdzałem na stronie UPC czy jest wystawiona nowa faktura, bo zwykle wystawiano 20-tego. Jakie było moje zdziwienie kiedy wczoraj znowu się zalogowałem a tam faktura z datą 20.09 (był 09.10) płatna do 04.10. Pocztą faktury jeszcze nie otrzymałem. Co najśmieszniejsze cena łącza to nie 39zł miesięcznie a 89! czyli tak jak za mowę na czas nieokreślony.
 
 
budry 
plus master


Pomógł: 5 razy
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 433
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-10-2006, 22:45   

Antek napisał/a:
Ja ponad miesiąc temu złożyłem wypowiedzenie umowy bo mi się kończyła promocja /easy za 49zł/. Jakieś 2 tyg. temu zafzwonił do mnie gościu z UPC i zaproponował przedlużenie na 12 miesięcy i 39zł miesięcznie /promocja Jesień 2006 w UPC Polska/ Miałem tylko wysłać faksem zamówienie usługi. Wysłałem. Co dzień/dwa sprawdzałem na stronie UPC czy jest wystawiona nowa faktura, bo zwykle wystawiano 20-tego. Jakie było moje zdziwienie kiedy wczoraj znowu się zalogowałem a tam faktura z datą 20.09 (był 09.10) płatna do 04.10. Pocztą faktury jeszcze nie otrzymałem. Co najśmieszniejsze cena łącza to nie 39zł miesięcznie a 89! czyli tak jak za mowę na czas nieokreślony.

:!:
_________________
 
  budry
 
exor 
Klikacz

Dołączył: 02 Paź 2006
Posty: 11
Skąd: Kraków
Wysłany: 18-10-2006, 10:21   

Antek,
Daj im szansę!
UPC ma duże opóźnienia na fakturach jeżeli zmieniasz coś w konfiguracji swoich usług.
W kolejnym miesiącu na kolejnej fakturze zapewne udzielą Ci rabatu.
Miałem tak kiedy kończyłem testować telefon w UPC.
Zgodnie z regulaminem złożyłem rezygnację z telefonu dwa tygodznie wcześniej, mimo tego faktura przyszła już taka, aby zapłacić pełny abonament, ale w następnym miesiącu faktura zawierała pozycję ujemną i wszystko się zgadzało.
Teraz też przy zmianie usług faktura do mnie przyszła na większą kwotę, ale zobaczę jaka będzie w listopadzie, powinna zawierać pozycję "minus zł".
Napiszę.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Komentarze napisane przez użytkowników tego forum są ich prywatnymi opiniami.
Wortal chelloPL oraz MediaŚwiat jak również żaden z administratorów/moderatorów nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Polecane serwisy

Grupa


Aktualności: